آلتون: ترکیه آماده ایفای نقش در معماری جدید امنیت سایبری است

20/09/1400 05:50:00 ب.ظ

رئيس ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه گفت که آنکارا آماده است تا نقش خود را در معماری جدید امنیت سایبری ایفا کند. - خبرگزاری آناتولی

رئيس ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه گفت که آنکارا آماده است تا نقش خود را در معماری جدید امنیت سایبری ایفا کند. - خبرگزاری آناتولی 11.12.

2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی فخرالدین آلتون، رئيس ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه امروز شنبه طی سخنانی در افتتاحیه اجلاس بین‌المللی ارتباطات استراتژیک (Satcom Summit '21) که در مرکز کنگره خلیج توسط این نهاد برگزار شد، گفت: «همانطور که جهان بزرگتر از 5 است، دنیای سایبری ما بزرگتر از سه یا پنج بارون رسانه‌های اجتماعی است. به عنوان ترکیه، ما آماده‌ایم تا سهم خود را در این معماری جدید امنیت سایبری ایفا کنیم».

-«رسانه‌های اجتماعی شفافیت لازم را نشان نمی‌دهند» آلتون با اشاره به یکی از موضوعات مهم موسوم به"جهان عادلانه‌تر" که رئيس‌جمهور اردوغان مطرح کرده، تاکید کرد: «جوامع و کشورها در حال حاضر در معرض نابرابری، تلاش‌های مهندسی سیاسی توسط شرکت‌های فراملی و بحران امنیتی ناشی از دنیای سایبری قرار دارند و این بحران امنیتی ناشی از دنیای سایبری با تلاش مشترک قابل رفع شدن است».

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وال استریت ژورنال: آمریکا آماده تشدید تحریم‌ها علیه ایران استوال استریت ژورنال: آمریکا آماده تشدید تحریم‌ها علیه ایران است روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از مقامات ارشد وزارت خارجه و خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دولت جو بایدن در حال آماده شدن برای تشدید اعمال تحریم‌ها علیه ایران است. حاکمیت استمرار علوم بی منطق جاهلیت و تاریخ و هویت دروغین جعلی تشگیلات و حکومت جاهلیت شرکای اشرار فرقه فارسیسم‌ اشغالگر ایران به تمام ملتهای ایرانیان و منطقه و جهانیان پر روشن است‌ دیگر فرقه فارسیسم نباید در ایران حکومت کنند ابلهانند با این حکومت جاهلیت به مذاکره نشسته اند.

جو بایدن به دولت خود گفت برای شکست مذاکرات هسته‌ای با ایران آماده باشدجو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده به تیم امنیت ملی خود گفته است برای شکست مذاکرات وین به منظور احیای توافق هسته‌ای 2015 با ایران موسوم به «برجام» آماده

آمریکا برای شکست احتمالی مذاکرات هسته‌ای با ایران آماده می‌شود | DW | 10.12.2021جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید و لوید آوستین وزیر دفاع آمریکا از 'گزینه‌های احتمالی' آمریکا در صورت شکست مذاکرات کنونی احیای برجام در وین سخن گفتند. وزیر دفاع اسرائیل نیز هم‌زمان با ادامه مذاکرات وین به آمریکا سفر کرده است. آستانه سال چهارم دهه چهارم انقلاب اسلامی ایران یارو را توی ده راه نمی دادند، سراغ خانه کدخدا را می‌گرفت... StateDeptSpox FDD_CMPP گزینه های امریکا: تحریم تحریم تحریم نفت ایران، تحریم تحریم تحریم صنایع خودروسازی ایران، تحریم تحریم تحریم صنایع پتروشیمی ایران، تحریم تحریم تحریم.... و این فهرست همچنان ادامه دارد.🤪

فارغ التحصیلان بیکار؛ بازار کار ایران آماده پذیرش لشکر «مدرک به دست‌ها» نیست▪️تابستان ۱۴۰۰ حدود یک میلیون نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور بیکار بوده‌اند، که از این میزان ۴۷۴ هزار نفر مرد و ۵۳۸ هزار نفر زن بودند. بهتر از آمریکا هست که بعد از فارغ التحصیلی باید بدهی 100 تا 300 هزاردلاری وام تحصیلیشون رو بدن در حالی که باید پول اجاره و غذا رو هم در بیارن و دنبال کار هم باشن. اوضاع همه کشورها خوب نیست. ولی شما فقط مشغول سیاه نمایی هستید و خیانت به کشورتون و نوکری سردمداران آمریکا.

وزارت خارجه: سند همکاری ۲۰ ساله با روسیه آماده شده

راه اندازی سایت عفو بین‌الملل به زبان فارسی همزمان با روز جهانی حقوق بشرترجمه بیش از ۳۰۰ سند از مستندات نقض حقوق بشر در ایران از اواسط دهه ۱۹۶۰ میلادی از جمله اطلاعات دیگری است که در نسخه جدید وبسایت به مخاطبان عرضه شده است. سایت حقوق بشر به زبان فارسی آيا عفو بين الملل به زبان عبرى هم سايتي راه اندازى كرده است؟؟ بيش از ٧ دهه از جنايات ضد بشرى رژيم آپارتايد صهيونيستى گذشته است. و شايد هم …. قرار نباشد كه جاقو دسته خودش را بِبرد!! نقض حقوق بشر در ایران، یک نقض اساسی است؛ ترورها و قتل‌های سازمان یافته حکومتی، تجاوز به زنان زندانی، شکنجه زندانیان، تجاوز به زن و بچه‌های مخالفین و معترضین، شکنجه زن و بچه‌های افراد بیطرف که به هر دلیلی شهرت جهانی یا ملی دارند و...، نمونه‌هایی از نقض اساسی حقوق بشر در ایران است.