آلبوم عکس؛ 'مثل زندگى' فیلمی به کارگردانی چینی‌ها و نظارت محسن مخملباف

08/05/1398 06:19 ب.ظ

ده فیلمساز چینى یک فیلم سینمایى ده اپیزودى با نام 'مثل زندگى' را با راهنمایى و نظارت محسن مخملباف، کارگردان ایرانی مقابل دوربین بردند. موضوع این فیلم مشکلات خانوادگى در چین مدرن است. تهیه‌کننده این فیلم اولین کمپ آموزشى بین‌المللى چین (سازمان غیردولتى مستقل) است که در ژوئیه امسال (٢٠١٩) هشتمین دوره خود را برگزار کرد.

ده فیلمساز چینى یک فیلم سینمایى ده اپیزودى با نام 'مثل زندگى' را با راهنمایى و نظارت محسن مخملباف، کارگردان ایرانی مقابل دوربین بردند. موضوع این فیلم مشکلات خانوادگى در چین مدرن است. تهیه‌کننده این فیلم اولین کمپ آموزشى بین‌المللى چین (سازمان غیردولتى مستقل) است که در ژوئیه امسال (٢٠١٩) هشتمین دوره خود را برگزار کرد. موضوع این فیلم مشکلات خانوادگى در چین مدرن است. تهیه‌کننده این فیلم اولین کمپ آموزشى بین‌المللى چین (سازمان غیردولتى مستقل) است که در ژوئیه امسال (٢٠١٩) هشتمین دوره خود را برگزار کرد.

براى شرکت در این پروژه چهارصد فیلمساز با مدرک لیسانس و فوق لیسانس سینما از چین، هنک کنگ، تایوان و مالزى ثبت نام کردند که آقای مخلباف ده نفر از آن‌ها بر اساس نمونه کارهاى قبلى‌شان براى کارگردانى این پروژه انتخاب کرد.

محسن مخملباف در تمام مراحل ساخت این فیلم از فیلمنامه نویسى تا فیلم‌بردارى و تدوین و لابراتوار همراه فیلمسازان بود. این پروژه با همکارى ده کارگردان، سه مدیر فیلمبردارى، ده فیلمبردار، ده صدابردار، ده مدیر تولید و پنجاه بازیگر در ۲۶ ژوئیه ٢٠١٩ به پایان رسید.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

🙃

یک تا ده سال حبس برای ارسال کنندگان فیلم و عکس برای مسیح علی‌نژادحبس یک تا ۱۰ ساله برای کسانی که برای مسیح علی‌نژاد فیلم ارسال‌ می‌کنند رئیس دادگاه انقلاب تهران: با توجه به قرارداد علی‌نژاد با آمریکا، کسانی که در رابطه با کشف حجاب فیلم بگیرند و ارسال کنند، مشمول قانون مجازات اسلامی هستند که یک تا ۱۰ سال حبس دارد آخوندها همیشه گفتن: هرکی ج ا رو نمیخواد، بره. حالا با این روش جدید میتونن به ویژه زنان آزاد و روشنفکر جامعه رو از کشور فراری بدن تا بعد از پاکسازی_ژنتیکی با کمک زادو ولد لجام گسیخته فاطی کاماندوها و زینبیون گام_دوم انقلاب رو بردارن. آره. آخوندها اینطوری فکر میکنن

منتظر فیلم راکی جدید باشید؛ سیلوستر استالونه از راکی ۷ خبر داد«سیلوستر استالونه» بازیگر مشهور آمریکایی در تازه ترین مصاحبه خود، از احتمال تولید فیلم جدید «راکی» در آینده نزدیک خبر داد. او بدون اشاره به جزئیات این پروژه گفت، فیلمنامه خوبی در دست دارد و شانس باز پیر شده 😑 درود چند سال دیگه صبر میکردد الان زوده !

از اکراه برای کار با بیضایی تا معجزه «هوشیار و بیدار»+فیلم«وقتی از فرانسه برگشتم مهدی هاشمی مرا به بهرام بیضایی معرفی کرد. فکر می‌کردم او در مقایسه با ایده‌آل‌های من، آدم بزرگی نیست، به همین علت گفتم دوست ندارم با یک آدم معمولی کارم را شروع کنم. بعد از آن بارها گفتم فکر می‌کردم «مرگ یزدگرد» ضعیف‌ترین کار رزومه من خواهد بود اما الان بعد از ۴۰ سال درخشان‌ترین کار من است. جالب این است که آن را با اکراه قبول کرده بودم و اگر اصرار مهدی هاشمی نبود احتمالاً در آن بازی نمی‌کردم.»

رئیس دادگاه انقلاب تهران: ارسال فیلم به مسیح علی‌نژاد یک تا 10 سال زندان داردموسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلاب تهران دوشنبه 29 ژوئیه اعلام کرد که ارسال فیلم و عکس برای مسیح باید یک زندان خیلی بزرگ بسازید به بزرگی ایران . خوب به جای اینکه برای مسیح علینژاد بفرستند برای یک نفر داخل ایران بفرستند که ایشون پخشش کنه مثلا محمد نوری زاد.اینجوری قانون رو دور میزنن کسی که فکر میکنه حق باهاشه چرا باید این همه از یک خبر نگار ساده با حد اقل امکانات وحشت داشته باشه اگه حق با شماست این همه وحشت چرا !!!!!؟؟؟؟

غضنفرآبادی: ارسال فیلم برای مسیح علی‌نژاد تا ده سال حبس دارد | DW | 29.07.2019رئیس دادگاه‌های انقلاب تهران می‌گوید فرستادن هر فیلم مربوط به 'کشف حجاب' به مسیح علی‌نژاد، مشمول ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی می‌شود. 'ستاد احیای امر به معروف' این روزنامه‌نگار را به همکاری با کشور متخاصم متهم کرده است. چه کشف عجیبی کرده ستاد احیای امر به معروف! گويا مسيح علينژاد چوب را درجاي درستي فرو كرده این حکم نشان دهنده اوج ضعف رسانه ای و فرهنگی و ایدئولوژیکی است!!! آقاخانم علی نژاد یا به قول شما دول متخاصم برخورد رسانه ای وفرهنگی می کنند!!شما هم برخورد فرهنگی و رسانه ای بکنید تا زنان به سمت شما بیایند، تهدید نشانه ضعف است و بس

لیست دوتابعیتی ها زیر علامت سوالاسماعیلی در واکنش به انتشار فهرست دوتابعیتی‌ها کریمی قدوسی: این لیست جمع‌بندی نهایی نیست. ما درباره دوتابعیتی بودن هیچ کدام از افراد لیست نظر صریحی نداریم. این لیست با احتمالات به دادستانی کل ارسال شده و آن‌ها نیز از اطلاعات سپاه خواسته‌اند که اگر مستندانی وجود دارد ارائه کنند.

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شودده فیلمساز چینى یک فیلم سینمایى ده اپیزودى با نام"مثل زندگى" را با راهنمایى و نظارت محسن مخملباف، کارگردان ایرانی مقابل دوربین بردند.

موضوع این فیلم مشکلات خانوادگى در چین مدرن است. تهیه‌کننده این فیلم اولین کمپ آموزشى بین‌المللى چین (سازمان غیردولتى مستقل) است که در ژوئیه امسال (٢٠١٩) هشتمین دوره خود را برگزار کرد.

براى شرکت در این پروژه چهارصد فیلمساز با مدرک لیسانس و فوق لیسانس سینما از چین، هنک کنگ، تایوان و مالزى ثبت نام کردند که آقای مخلباف ده نفر از آن‌ها بر اساس نمونه کارهاى قبلى‌شان براى کارگردانى این پروژه انتخاب کرد.

محسن مخملباف در تمام مراحل ساخت این فیلم از فیلمنامه نویسى تا فیلم‌بردارى و تدوین و لابراتوار همراه فیلمسازان بود.

این پروژه با همکارى ده کارگردان، سه مدیر فیلمبردارى، ده فیلمبردار، ده صدابردار، ده مدیر تولید و پنجاه بازیگر در ۲۶ ژوئیه ٢٠١٩ به پایان رسید.

محسن مخملباف، کارگردان، تهیه‌کننده، نویسنده و تدوین‌گر ایرانی است که بیش از ۲۰ فیلم بلند سینمایی ساخته است. آقای مخملباف که برنده حدود ۵۰ جایزه بین‌المللی شده، عضویت در هیات داوران جشنواره‌های نقاط مختلف دنیا را در کارنامه دارد.