آلبوم عکس؛ رقابت‌های انتخابی دوچرخه‌سواری دختران در بامیان - BBC News فارسی

06/08/2020 02:23:00 ب.ظ

آلبوم عکس؛ رقابت‌های انتخابی دوچرخه‌سواری دختران در بامیان

آلبوم عکس؛ رقابت‌های انتخابی دوچرخه‌سواری دختران در بامیان

رقابتها چهارشنبه ۱۵ اسد/مرداد برای دو روز برگزار شد. دراین مسابقه حدود ۳۵ نفر از ولایات کابل، بامیان، دایکندی، مزارشریف، هرات شرکت کردهاند. در دومین روز از این مسابقه قرار است امروز ۱۲ نفر از این دختران برای عضویت در تیم ملی دوچرخهسواری دختران افغانستان انتخاب شوند.

Afghanistan Cycling Federationمسابقه دوچرخه‌سواری میان دهها نفر از دختران دوچرخه‌سوار از ولایت‌های مختلف روز گذشته در بامیان آغاز شد.منبع تصویر،Afghanistan Cycling Federationدر دومین روز از این مسابقه قرار است امروز ۱۲ نفر از این دختران برای عضویت در تیم ملی دوچرخه‌سواری دختران افغانستان انتخاب شوند.

منبع تصویر،Afghanistan Cycling Federationقرار است دوچرخه‌سواران امروز از چهارراه اریکین شهر بامیان رکاب بزنند و فاصله حدود ۷۵ کیلومتری میان شهر بامیان و بند امیر را بپیمایند.منبع تصویر،دراین مسابقه حدود ۳۵ نفر از ولایات کابل، بامیان، دایکندی، مزارشریف، هرات شرکت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

مکزیک؛ گام زدن در جامهٔ دروگر مرگ برای راندن گردشگران از ساحلمکزیک؛ گام زدن در جامهٔ دروگر مرگ برای راندن گردشگران از ساحل ویدئو را ببینید🔽

بیش از ۷ دهه نزاع و تنش؛ ریشه اختلافات تاریخی در کشمیر در چیست؟دولت مرکزی هند در نخستین سالگرد لغو کامل و رسمی اختیارات ویژه و خودمختاری مشروط اعطا شده به ایالت کشمیر، با اتخاذ تدابیر امنیتی شدید در این منطقه مقررات منع آمد و شد اعلام کرده است تا مانع اعتراضات احتمالی مسلمانان کشمیر شود.

۲۶۹۷ ابتلا و ۱۸۵ فوتی جدید کرونا در کشور / پرهیز از سفر در تعطیلات پیش‌رو۲۶۹۷ ابتلا و ۱۸۵ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۶۹۷ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۸۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۱۷۴۸۳ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۷۴۹۳۲ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۷۸۰۲ نفر

در تعطیلات پیش رو سفر نروید/ افزایش 58 درصدی تردد در جاده‌ها در روز گذشتهرییس پلیس راهور ناجا: *در تعطیلات پیش رو سفر نروید *روز گذشته شاهد افزایش ۵۸ درصدی تردد و سفر در جاده‌ها بودیم *ترددهای شهری نیز افزایش یافته است

در واکنش به رویدادهای اخیر در بلندی‌های جولان؛ اسرائیل به اهدافی در سوریه حمله کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کرونا در جهان- مرگ یک نفر در دنیا در هر ۱۵ ثانیه؛ افزایش تاریخی قیمت طلاکرونا در جهان- مرگ یک نفر در دنیا در هر ۱۵ ثانیه؛ افزایش تاریخی قیمت طلا به گزارش خبرگزاری رویترز در هر ۲۴ ساعت، حدود ۵ هزار و ۹۰۰ نفر در اثر ابتلا به ویروس‌ کرونا جان خود را از دست می‌دهند. این معادل، مرگ یک نفر در هر پانزده ثانیه است.

منبع تصویر، Afghanistan Cycling Federation مسابقه دوچرخه‌سواری میان دهها نفر از دختران دوچرخه‌سوار از ولایت‌های مختلف روز گذشته در بامیان آغاز شد.جوانی مکزیکی با جامه و داس بلندِ دروگرِ مرگ، در ساحل زیبای ریویه‌رای این کشور قدم می‌زند تا به گردشگران نشان دهد، با شیوع گستردهٔ ویروس کرونا، اینک وقت مناسبی برای هجوم به سواحل تفریحی نیست.جامو و کشمیر همواره منطقه پرتنش و محل نزاع بین هند و پاکستان بوده است.به گزارش ایسنا، دکتر سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که  یک هزار و ۳۳۱ نفر از آنها بستری شدند.

منبع تصویر، Afghanistan Cycling Federation در دومین روز از این مسابقه قرار است امروز ۱۲ نفر از این دختران برای عضویت در تیم ملی دوچرخه‌سواری دختران افغانستان انتخاب شوند. منبع تصویر، Afghanistan Cycling Federation قرار است دوچرخه‌سواران امروز از چهارراه اریکین شهر بامیان رکاب بزنند و فاصله حدود ۷۵ کیلومتری میان شهر بامیان و بند امیر را بپیمایند. بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ تا کنون در مکزیک حدود ۴۵۰ هزار مبتلا داشته و قریب ۴۸ هزار و ۸۶۹ تن از شهروندان این کشور نیز در اثر ابتلا به آن در گذشته‌اند. منبع تصویر، دراین مسابقه حدود ۳۵ نفر از ولایات کابل، بامیان، دایکندی، مزارشریف، هرات شرکت کرده‌اند. همزمان با استقلال هند و پاکستان از بریتانیا در سال ۱۹۴۷ میلادی، ایالت‌های مهاراجه‌نشین در الحاق به هر یک از این دو کشور اختیار کامل داشتند. منبع تصویر، Afghanistan Cycling Federation رخسار حبیب‌زی، مربی تیم ملی دختران بایسکل‌ران/دوچرخه‌سوار افغانستان می‌گوید این اولین مسابقه دوچرخه‌سواری دختران است که به صورت معیاری برگزار شده است. منبع تصویر، Afghanistan Cycling Federation شرکت کنندگان می‎گویند دلیل انتخاب بامیان برای برگزاری این مسابقه امنیت و زیبایی این ولایت است. به گفته لاری، تا کنون دو میلیون و ۵۸۷ هزار و ۸۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

منبع تصویر، Afghanistan Cycling Federation دوچرخه‌سواری در افغانستان بین مردان عمومیت دارد اما دوچرخه سواری در میان دختران به تازگی در حال رونق گرفتن در برخی از ولایت‌ها است. این در شرایطی بود که ایالت‌های دارای جمعیت اکثرا مسلمان به سرعت به پاکستان ملحق می‌شدند. منبع تصویر، .