آقای آمار یا آقای وفادار به استقلال؛ از محمود فکری چه می‌دانیم؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آقای آمار یا آقای وفادار به استقلال؛ از محمود فکری چه می‌دانیم؟

سرمربی جدید استقلال را می‌توان "آقای آمار" هم لقب داد. آماری که او با پیراهن استقلال از خود به جای گذاشته قابل احترام است.

آقای فکری هم‌چنین در دو داربی مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی شد که در هر دو بازی هم استقلال پیروز از زمین بیرون آمد. او ابتدا سال ۸۲ در داربی ۵۵ با شوتی که از فاصله ۳۰ متری شلیک شد، دروازه ساشا ایلیچ را گشود که حکم به پیروزی ۲ بر ۱ استقلال داد. نخستین اعتراض او به یک مربی ملی، سال ۱۳۹۵ ثبت شد. وقتی که کارلوس کی‌روش سرمربی وقت تیم ملی فوتبال ایران، منتقدانش را با الفاظی مانند "مار و عقرب" خطاب کرد، آقای فکری در صفحه اینستاگرامش نوشت: "آقای کی‌روش، اگر ایرانیان مار و عقرب باشند، شما هم قطعا یوزپلنگ نیستی."

اما از سال ۹۵ خودش را به صورت رسمی به عنوان یک "سرمربی" به فوتبال ایران معرفی کرد. طی این سال‌ها، او یکی از شاگردان همیشگی دوره‌های مربی‌گری در تهران، خوزستان، اصفهان و مازندران بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با غیرت

کاش در زندگی واقعی بتونیم واسه دو، سه تا جام به آقای_فکری تبریک بگیم!

آقای فکری هستند !

آقا اجازه:هیچی نمیدانیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محمود فکری با استقلال 'به توافق رسید' - BBC News فارسیبه گزارش تعدادی از رسانه‌های ایران محمود فکری، سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال نساجی مازندران و کاپیتان پیشین استقلال به عنوان سرمربی جدید این تیم 'انتخاب' شده است. طبق این گزارش‌ها مسئولان باشگاه منتظر 'جلب رضایت باشگاه نساجی' هستند تا این خبر را به صورت رسمی اعلام کنند. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ به علت ابتلا به کرونا به بیمارستان نظامی منتقل شد | DW | 03.10.2020رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود. اینقدر که آخوندها و عظما دنبال جو بایدن هستن دنبال امام زمانشون نیستن فردا دلار ميشه ٣١ کلا کار حکومت ها چه امریکا چه ایران و چه دیگر کشورها دروغ و فریبه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ترکیه؛ شمار بهبودیافتگان به بیش از 286 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«شهادت می‌دهم» به سانسور ۴۱ ساله در ایران؛ از سینما تا کتاب‌های درسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نبرد ناگورنو-‌قره‌باغ؛ گزارش اختصاصی یورونیوز از حمله به شهرهای آذربایجانامین ابراهیموف، گزارشگر یورونیوز تنها خبرنگار خارجی است که اجازۀ ورود به این مناطق را یافته، تیم فیلمبرداری یورونیوز تحت نظارت (اما بدون دخالت ارتش آذربایجان) مشغول تهیه فیلم و گزارش از این مناطق شده است. چرا هیچ‌ گزارشی در مورد حمله‌ی آذربایجان با استفاده از بمب های خوشه‌ای نمیدید. همه دنیا می دانند که 30 سال پیش ارمنستان آغازگر جنگ و کشتار بود و یک میلیون شهروند آذربایجانی را از شهرهایشان آواره کرد همه دنیا می دانند که اعضای حزب داشناک د خوجالی khojali چه جنایتهایی انجام دادند که حتی نوشتن آن جنایات شرم آور است رئیس جمهورآذربایجان بایستی کشورش را ازدامی که اردوغان برای نابودی آن پهن کرده نجات بدهد آدربایجانیها ترک نژادنیستندترک زبانندواین زبان ترکی یک گویش است اخیرااقرارعلی اف هم هنگام تدوین قانون اساسی آدربایجان اعلام داشته مردم آدربایجان ترک نیستندودرست هم گفته
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: تا کنون حدود ۱۰ درصد از جمعیت جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اندمایکل رایان، رئیس بخش اورژانس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که «بهترین برآوردها» حاکی از آن است که تقریبا ۱۰ درصد از جمعیت جهان (بیش از ۷۶۰ میلیون نفر) تا کنون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند؛ این رقم بیش از ۲۰ برابر موارد تایید شدۀ ابتلا به این بیماری از سوی کشورهاست. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »