آغاز دور دوم مذاکرات ایران و کی‌یف درباره سانحه هواپیمای اوکراینی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آغاز دور دوم مذاکرات ایران و کی‌یف درباره سانحه هواپیمای اوکراینی دور دوم مذاکرات ایران و اوکراین در مورد سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی صبح امروز دوشنبه در تهران آغاز شد. این مذاکرات قرار است تا ۳۰ مهرماه ادامه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، محسن بهاروند معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه کشورمان سرپرستی تیم ایران در در این دور از مذاکرات را بر عهده دارد و معاون حقوقی وزیر امور خارجه اوکراین ریاست تیم کشورش را بر عهده دارد. این مذاکرات از امروز تا ۳۰ مهرماه در تهران ادامه خواهد داشت.

بهاروند با بیان اینکه پس از آنکه این سه گروه با یکدیگر ملاقات کرده و پیشرفت حاصل شد، یک جلسه عمومی خواهیم داشت، افزود : در آن جلسه، من و همتای اوکراینی به علاوه همه گروه‌هایی که با هم مذاکره کردند، حضور خواهیم داشت و پیشرفت‌های آنها را می‌بینیم. در ملاقات هیات ایرانی با"یوگنی ینین" معاون وزیر امور خارجه و هیات کارشناسی اوکراینی، ابعاد مختلف فنی و حقوقی حادثه مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص ادامه مسیر همکاری های دو کشور توافقات لازم بدست آمد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اوووووووو.چقد آدم 🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مذاکرات هیات ایرانی و اوکراین درباره سانحه هواپیما- عکس خبری تسنیم - Tasnimمذاکرات هیات ایرانی و اوکراین درباره سانحه هواپیما دومین دور از مذاکرات هیات‌های ایرانی و اوکراینی درباره سانحه هواپیمای اوکراین امروز با حضور معاون حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه در دفتر مطالعات وزارت امور خارجه برگزار شد PS752
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سرنگونی هواپیمای اوکراینی؛ شکایت از خامنه‌ای و سپاه | DW | 18.10.2020یک دفتر حقوقی مستقر در واشنگتن اعلام کرده که به وکالت از طرف تعدادی از بستگان قربانیان پرواز شماره ۷۵۲ هواپیمایی اوکراین که تابعیت آمریکایی داشتند شکایتی علیه حکومت جمهوری اسلامی به رهبری علی خامنه‌ای و سپاه پاسداران به فرماندهی حسین سلامی ثبت کرده است. حرامزاده های آمریکایی وقتی پرواز ایرانی را زدن مگر غیر قرامت آن حرامزاده ای که موشک را شلیک کرد و فرمانده او را مجازات کرد؟ حالا دارین گوه خوری اضافی میکنین که باید سرداران کشور فرماده کل سپاه باید مجازات بشه .اشتباه بزرگی انجام شده اما دیگه دارین گوه خوری اضافی میکنین .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تحریم‌های تسلیحاتی ایران پایان یافت- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimمحدودیت تسلیحاتی ایران پایان یافت بیانیه وزارت خارجه درباره پایان تحریم تسلیحاتی ظریف: عادی سازی همکاری دفاعی ایران با جهان، پیروزی‌ برای آرمان چندجانبه‌گرایی است اقتدار_تسلیحاتی سردار فیروز آبادی رو بفروشیم به عنوان سلاح وشما هنوز بیشترین هنرتان و خوشحالیتان برداشتن تحریم تسلیحاتیست این مردم لنگ دارو هستند وشما این و نمفهمید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خطیب‌زاده: ایران در سال‌های گذشته برنامه نظامی و سیاست منطقه‌ای خود را تغییر نداده است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت خارجه: از بازگشت ایران به بازار تسلیحات می‌ترسند آمریکا نه در تسلیحات بلکه در دارو و مواد مورد نیاز ملت ایران تلاش می‌کند فشارهای حداکثری خود را دنبال کند ایران بیش از بازار خرید پتانسیل صادرات دارد اقتدار_تسلیحاتی خدای را شاکریم که مشکل دلار مملکت از محل صادرات تسلیحات قابل حل می نماید. مقامات احتمالا با پیش بینی این موضوع، بتوانند از این محل بین 5 تا 10 میلیارد دلار ارز به کشور وارد کنند که این موضوع می تواند قیمت دلار را تا نصف کاهش دهد (تعجب نکنید داشتم خیالبافی می کردم)
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری دور دوم انتخابات قبرس ترک نشین با چالش «روابط با ترکیه»رئيس جمهوری و نخست وزیر کنونی قبرس شمالی در حالی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این منطقه با یکدیگر رقابت می‌کنند مسئله چگونگی روابط با ترکیه به اصلی‌ترین چالش انتخاباتی بدل شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

منحنی صعودی کرونا در ایران و دولت ناتوان از مهار بیماری | DW | 18.10.2020آمار ابتلا به کرونا و تلفات بیماری کووید-۱۹ در ایران بی‌وقفه افزایش می‌یابد. اروپا با شروع موج دوم روبروست، اما در ایران درباره آغاز موج سوم هشدار داده می‌شود. تمامی شواهد از عدم موفقیت دولت در مهار بیماری حکایت دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »