آغاز انتخابات شورایاری از 8 صبح فردا/ استقرار ۷۰۰۰ صندوق «رای الکترونیکی»

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیر ستاد اجرایی انتخابات شورایاری‌های شهر تهران خبر داد: *آغاز انتخابات شورایاری از ۸ صبح فردا * ۷۰۰۰ صندوق «رای الکترونیکی» در شعب اخذ رای استقرار دارند * ۱۲ هزار و ۳۲۸ نفر در انتخابات شورایاری ثبت‌نام کرده‌اند

سیدحمید طهایی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت انتخابات شورایاری‌ها گفت: روز جمعه پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها در ۳۵۲ حوزه انتخابیه برگزار می‌شود و تعداد ۷۰۰۰ صندوق رای تمام الکترونیک در ۱۷۰۰ شعبه مستقر خواهند شد.

وی با بیان این‌که انتخابات در ساعت ۸ صبح چهارم مردادماه آغاز و به مدت ۸ ساعت ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: البته براساس آیین‌نامه می‌توانیم به مدت چهار ساعت زمان انتخابات را تمدید کنیم. طهایی با بیان این‌که ۱۲ هزار و ۳۲۸ نفر در انتخابات شورایاری ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد صلاحیت ۱۲ هزار و ۳۰ نفر تایید شده است، افزود: صلاحیت ۵۶ نفر احراز نشده و مابقی افراد نیز به علت نقص مدرک و عدم تصحیح آن از دور انتخابات خارج شدند.

دبیر ستاد اجرایی انتخابات شورایاری‌های شهر تهران با بیان این‌که امروز پنج‌شنبه سکوت تبلیغاتی خواهد بود و راس ساعت هشت صبح جمعه انتخابات آغاز می‌شود، ادامه داد: از آنجا که سیستم رای‌گیری تمام الکترونیک است به نظر می‌رسد روز شنبه بتوانیم آرای نهایی را اعلام کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شورایاری دیگه چه صیغه ایه اخه؟

کجای قانون اساسی شورایاری اومده؟ تخم و ترکه اکبر رفسنجانی بیشرف ،دوست داره دم و دستگاه و تشکیلات راه بندازه؟ دکون زدین؟ دموکراسیه؟ بجای حروم کردن بیت المال و سرکار گذاشتن مردم، مشکلات مردم و حل کنین،اگه مال این حرفایین،اگر راست میگین اون بودجه رو صرف یک رسانه ملی برای مردم کنین.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بوریس جانسون از سوی حزب حاکم محافظه‌کار به عنوان نخست وزیر بعدی بریتانیا انتخاب شد♦️ بوریس جانسون از سوی حزب حاکم محافظه‌کار به عنوان نخست وزیر بعدی بریتانیا انتخاب شد ⚡️ رقیب اصلی جانسون در حزب محافظه کار بریتانیا، جرمی هانت وزیر خارجه این کشور بود. جانسون دو سوم آراء حدود ۱۶۰ هزار عضو حزب محافظه_کار را از آن خود کرد. بالاخره استعمار جهانی از این روی چندگانگی به آنروی فاشستی اش منتقل شد علاوه بر اینکه ترامپ قدرتمند شد انتخاب مجدد ترامپ هم تضمین شد.از فردا منتظر تغییرات جهانی و جنگها با ناامنی در ایران و خاورمیانه و به اصطلاح در جهان مدرن باشید!...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر پیشین برگزیت بریتانیا بجای «جرمی هانت» وزیر خارجه بریتانیا شد؛ کاراته‌باز ۴۵ سالهوزیر پیشین برگزیت بریتانیا بجای «جرمی هانت» وزیر خارجه بریتانیا شد؛ کاراته‌باز ۴۵ ساله به گزارش روزنامه میرور، این سیاستمدار دست‌راستی پس از آن به وزارت رسیده است که آقای هانت میانه‌رو پیشنهاد بوریس جانسون برای خدمت در یک پست دیگر را رد کرد و استفعا داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌های بین‌المللی به انتخاب بوریس جانسون به نخست وزیری بریتانیامحمد جواد ظریف ضمن تبریک به بوریس جانسون خطاب به وی گفت: «ایران به دنبال رویارویی نیست. اما ما ۱۵۰۰ مایل ساحل با خلیج فارس داریم. این، آب‌های ما است و از آن محافظت خواهیم کرد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تا ساعاتی دیگر نخست وزیر جدید بریتانیا اعلام می‌شودتا ساعاتی دیگر رهبر جدید حزب حاکم بریتانیا و جانشین ترزا می در سمت نخست‌وزیر این کشور اعلام خواهد شد. براساس نظر‌سنجی‌ها بوریس جانسون، وزیر امور خارجه قبلی از جرمی هانت، وزیر خارجه کنونی پیش است و انتظار می‌رود اعضای حزب او را انتخاب کرده باشند. بوريس جانسون بشه من استعفا ميدم بدون. شک بوریس جانسون میشه اگه بشه چی میشه😅 مو قشنگ بشه که کلی بخندیم 🤣🤞
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا شدبوریس جانسون به ریاست حزب محافظه‌کار بریتانیا و همچنین نخست‌وزیری این کشور انتخاب شد. جانسون با کسب بیش از ۹۲ هزار رای در مقابل جرمی‌ هانت با حدود ۴۶ هزار رای، پیروز رقابت درون حزب محافظه‌کار شد. مارو دنبال کنید🦋 ترامپ قدرتمند شد و استعمار پیر انگلستان از روی نرمش به آن روی فاشیستی اش منتقل شد. در واقع دست راست ترامپ. خوب شد مو طلایی ها دو تا شدن
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تبریک ظریف به بوریس جانسون و یادآوری چند نکتهظریف:توقیف نفت‌کش ایرانی که توسط دولت می به دستور آمریکا انجام گرفت،دزدی دریایی است.به جانسون که به عنوان نخست وزیربریتانیا انتخاب شد،تبریک می‌گویم.دنبال تقابل نیستیم اما 1500 مایل در خلیج فارس خط ساحلی داریم.این‌ها آب‌های ما هستندو از آنها حفاظت می‌کنیم زیاد به حرفهای این جواد کظیف توجه نکنید، ایشون چرندیات زیاد می‌گویند!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »