آغاز عملیات نظامی ائتلاف عربی در صنعا با هدف پاسخ به تهدید حوثی‌ها

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آغاز عملیات نظامی ائتلاف عربی در صنعا با هدف پاسخ به تهدید حوثی‌ها العربيه_فارسى

آدرس کپی شد

ائتلاف عربی حامی دولت قانونی یمن اعلام کرد که عملیاتی نظامی را در صنعا با هدف پاسخ به تهدیدات مستمر شبه‌نظامیان حوثی آغاز کرده است.Advertisement سخنگوی ائتلاف پنج‌شنبه هم تصریح کرد که سامانه پدافندی سعودی یک پهپاد شلیک‌شده حوثی به‌سوی فرودگاه بین‌المللی «ابها» را رهگیری و منهدم کرده است. او بیان کرد، ترکش‌های انهدام این پهپاد به زخمی‌شدن 12 نفر از جمله پرسنل و تعدادی از مسافران تبعه کشورهای خارجی منجر شد.

ائتلاف با اشاره به تنش‌افزایی حوثی‌ها و حملات فزاینده آنها به شهروندان و تاسیسات شهری تاکید داشت که اقدامات قاطعی برای مقابله با حملات شبه‌نظامیان حوثی به فرودگاه‌های غیر نظامی اتخاذ خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز رزمایش روسیه و بلاروس در مرز اوکراین؛ کی‌یف: ابزار فشار روانی استکشورهای غربی بر این باور هستند که ۳۰ هزار نظامی روسیه در چهارچوب این رزمایش به داخل خاک بلاروس اعزام شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمخانی: با شعار «لبیک یا خامنه‌ای» باید جهاد تبیین را آغاز کردشمخانی: *ملتی که هفت‌تیرکشان عالم را مجبور کرده به پای میز مذاکره بیایند، شکست‌ناپذیر است *«لبیک یا خمینی» گره جنگ را گشود؛ امروز با شعار «لبیک یا خامنه‌ای» باید جهاد تبیین را آغاز کرد مرگ بر کاسبان_تحریم و خائنین به ایران و مردمش. واقعا آمریکا مجبور شده بیاد مذاکره کنه ، اگه نیاد که دلار خودش گرون میشه . خیلی گاوی جناب شمخانی مسجد خیابون وزرا رو تو زمین غصبی ساختی. ساعتی هم چند میلیون تومن اجاره میدی. بایدم جوش بزنی دغل.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش مشترک روسیه-بلاروسرزمایش «عزم متحد-2022» با شرکت نیروهای مسلح روسیه و بلاروس آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز پرواز سیمرغ های فیلم فجرچهلمین جشنواره فیلم فجر درحالی تا دقایقی دیگر با اجرای محمد سلوکی آغاز خواهد شد که میهمانان، نامزدها، هنرمندان و عوامل فیلم‌ها به تدریج در حال ورود به مرکز همایشهای برج میلاد هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جشنواره موسیقی فجر رسما آغاز شدسی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر با اجرایی از ارکستر سمفونیک صداوسیما رسما آغاز به کار کرد. بهتر بگید زجر Qasim is sharing his dreams of the end times, and the calamities to befall mankind, as he had been instructed in his dreams by Prophet Muhammad SAW and Allah SWT. These dreams have truth in them, I think Qasim will be the future Imam Al-Mahdi.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: کشورهای غربی طرحی را برای تشدید تنش‌های تصنعی در اطراف اوکراین آغاز کرده‌اندوزارت خارجه روسیه: مقامات و رسانه‌های کشورهای غربی طرحی را برای تشدید تنش‌های تصنعی در اطراف اوکراین آغاز کرده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »