آغاز عمليات ضد تروریستی «صاعقه 11 هر‌ه‌کول» ترکیه در استان سيرت

21/06/1399 09:35 ق.ظ

وزارت کشور ترکیه از آغاز عمليات «صاعقه 11 هر‌ه‌کول» با مشاركت 1003 نیروی مسلح در استان سيرت خبر داد

- خبرگزاری آناتولی وزارت کشور ترکیه از آغازعمليات «صاعقه 11 هر‌ه‌کول» با مشاركت 1003 نیروی مسلح در استان سيرت خبر داد.

وزارت کشور ترکیه از آغازعمليات «صاعقه 11 هر‌ه‌کول» با مشاركت 1003 نیروی مسلح در استان سيرت خبر داد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

روسیه: قبل از آغاز تحقیق درباره پرونده ناوالنی،‌ باید شواهد مسمومیت او را ببینیمدیمیتری پسکوف،‌ سخنگوی کرملین، اعلام کرد مسکو پیش از آن که به تحقیق در زمینه مسمومیت الکسی ناوالنی، منتقد پوتین بپردازد، باید بررسی‌هایی که نشان دهد او مسموم شده را ببیند

صلح طالبان با دولت؛ مذاکرات بین‌الافغانی بالاخره در قطر آغاز می‌شودمذاکرات بین‌الافغانی در قطر، برغم توافق طالبان و آمریکا در حالی آغاز می‌شود که این گروه به حملات خود در افغانستان ادامه می‌دهد.

مرحله اصلی رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش آغاز شدمرحله اصلی رزمایش مشترک بزرگ ذوالفقار ۹۹ ارتش، از صبح امروز با رمز یا «سیدالشهداء(ع)» و با شعار «امنیت پایدار در سایه اقتدار دفاعی» با گسترش یگان‌های شناور سطحی و زیر سطحی و یگان‌های پروازی نیروی هوایی و دریایی ارتش و با حضور نیروهای جوان در دریای عمان آغاز شد و به مدت سه روز ادامه دارد.

رزمایش سه روزه ارتش ایران در دریای عمان آغاز شد

آغاز کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ مسیر بازار خودرو عوض شدآغاز کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو طبق اعلام رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، قیمت خودروهای داخلی در بازار با یک شیب نزولی در مسیر کاهش قرار گرفته است اما همچنان باتوجه به نبود سقف قیمتی، رقم‌های متفاوتی برای یک خودرو دیده می‌شود.

طالبان: مذاکرات بین الافغانی 12 سپتامبر سال جاری آغاز می‌شودسخنگوی دفتر سیاسی گروه طالبان در قطر از آغاز مذاکرات بین الافغانی میان هیات این گروه و دولت افغانستان در 12 سپتامبر در دوحه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

وزارت کشور ترکیه از آغازعمليات «صاعقه 11 هر‌ه‌کول» با مشاركت 1003 نیروی مسلح در استان سيرت خبر داد.

وزارت کشور ترکیه: در چارچوب عملیات‌ صاعقه برای نابودی کامل تروریسم 54 تروریست تاکنون از پای درآمده‌اند.