آغاز امتحانات نهایی پس از تعطیلات عید فطر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

آغاز امتحانات نهایی پس از تعطیلات عید فطر معاون وزارت آموزش و پرورش: کنکور از ۸۰ درصد محتوای کتاب‌های درسی پایه دوازدهم است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی بیان کرد: از آن جهت که آموزش‌های متنوعی توسط معلمان در فضای مجازی ارائه شده است برای یک‌پنجم پایانی کتاب 4 نمره انتخابی در امتحانات نهایی داریم که در صورت علاقه‌مندی دانش‌آموز می‌تواند جایگزین 4 نمره از آن 80 درصد شود اما اگر فردی بر 80 درصد متمرکز شده است و یادگیری را براساس آن انجام داده می‌تواند کل 20 نمره امتحانات نهایی را از آن دریافت کند.

کمره‌ای در شبکه خبر با ابراز اینکه "جلسات متعددی با سازمان سنجش داشتیم و در نهایت روی 80 درصد کتاب‌های درسی پایه دوازدهم برای کنکور به‌صورت شفاهی توافق کردیم"، متذکر شد: به‌صورت مکتوب نیز تبادل اطلاعات خواهیم کرد و اعلام نهایی با سازمان سنجش است، زمان کنکور نیز حداقل 20 روز بعد از پایان آخرین امتحان نهایی است.

به گزارش تسنیم، کمره‌ای پیش از این نیز درباره چرایی تأکید وزیر آموزش و پرورش برای به پایان رساندن کامل کتاب‌های درسی گفته بود: آنچه وزیر آموزش و پرورش بر آن اصرار دارد استمرار آموزش تا پایان محتوای کتابهای درسی است نه ارزیابی و آزمون! برای امتحانات بر اساس آموزشی که برای معلمان مسجل شده است و آن را انجام داده‌اند، اقدام خواهد شد، هنوز در حال آموزش هستیم و نمی‌توانیم درباره حجم آموزشی صحبت کنیم اما باید به کفی که یقین حاصل کنیم تمام دانش‌آموزان آن محتوا را دریافت کرده‌اند، توافق کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نحوه برگزاری امتحانات، از ابتدایی‌ها تا پایه دوازدهمی‌هامعاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش: *امتحان نهایی دوازدهمی‌ها، قطعا حضوری است *حجم امتحانات هم ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است *آزمون کنکور هم بر اساس آن خواهد بود *آزمون اینترنتی هماهنگ نداریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نمایی از شهر و خیابان‌های توکیو در روزهای کروناییتا به امروز در ژاپن هیچ جریمه و مجازاتی نیز برای افرادی که به توصیه‌ها توجه نکنند در نظر گرفته نشده است. با این اوصاف، وضعیت رفت و آمد و تردد در توکیو، پایتخت ژاپن چگونه است؟ این ویدئو را که در ساعت ۷ بعد از ظهر گرفته شده است ببینید.🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: آمریکا از چین خواسته است تا بازار حیوانات وحشی را تعطیل کند🔺مایک پمپئو: آمریکا از چین خواسته است تا بازار حیوانات وحشی را تعطیل کند ⚡️مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده گفت که آمریکا از چین خواسته است تا بازارهای فروش حیوانات وحشی را برای همیشه تعطیل کند. ما هم از امریکا میخوایم فروش اسلحه رو در امریکا تعطیل کنه. چه فروش داخلی چه فروش به حیوانات وحشی ای مثل عربستان و اسراییل. ما هم در ایران از آمریکا می خواهیم بازار فروش سلاح و جنگ افزار های نظامی خود را تعطیل نماید زیرا آنها که این بازار ها را اداره می کنند از هر حیوانی در این جهان وحشی تر هستند. بابا دلتون خوشه اینها گوشت ادم مرده رو حراج میکنن میخورن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • دلارام | DW | 23.04.2020در پادکست این هفته 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' صدای خواننده‌ای جوان به نام دلارام را بشنوید که خواننده، آهنگساز و نوازنده است. قطعه 'دریا' با شعری از سیاوش کسرایی و آهنگی از خودش را در برنامه این هفته بشنوید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

به دلیل ترس از کرونا، مراقبت‌های معمولی بهداشتی را به تعویق نیندازیدمعاون کل وزیر بهداشت گفت: به هیچ عنوان شهروندان به دلیل ترس از کرونا واکسیناسیون فرزندان، مراقبت های دوران بارداری یا مراقبت‌های بیماران دارای بیماری های زمینه ای اعم از دیابت و قندخون و فشار خون و از این قبیل را به تعویق نیندازند و حتما با رعایت موازین بهداشتی تمام این موارد را در زمان تعیین شده انجام دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس سازمان نظام پزشکی آلمان از اجباری شدن ماسک انتقاد کرد | DW | 23.04.2020مونتگومری استفاده اجباری از ماسک در آلمان را مورد انتقاد قرار داد. رئیس سازمان نظام پزشکی آلمان هشدار داد که استفاده نادرست از ماسک می‌تواند خطرناک باشد و برخی ممکن است با زدن ماسک فاصله فیزیکی لازم را مراعات نکنند. واقعن!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »