آغاز رصد صبحگاهی ترافیک پایتخت با حضور زاکانی در سومین روز از مهر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

شهردار تهران با حضور در مرکز کنترل ترافیک تهران وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت در سومین روز از مهر را رصد کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، صبح امروز جلسه ستاد استقبال از مهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در ساختمان مرکز کنترل ترافیک برگزار و شهردار تهران در این جلسه حاضر شد.

این جلسه از ساعت ۶ صبح و با حضور تمامی مدیران ترافیکی پایتخت در حال برگزاری است و شهردار تهران از نزدیک وضعیت ترافیک تهران را بررسی و دستوراتی را برای بهبود وضعیت ترافیک به مدیران اعلام کرده است، در این جلسه هرمزی سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، نظری معاون خدمات شهری و دیگر مدیران شهرداری نیز حضور دارند.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در ابتدای جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با شهرداران برخی از مناطق ارتباط برقرار کرد و در جریان اقدامات مهر ماهی آنها قرار گرفت. بنابراین گزارش، شنبه روز اول مهر به دلیل بین التعطیلین بودن و با توجه به اینکه بسیاری از دانش آموزان مدرسه نرفته و یا برخی مدارس شروع به کار نکرده بودند، ترافیک روانی در سطح تهران برقرار بود و به همین دلیل هم با توجه به احتمال افزایش ترافیک صبحگاهی در روز سوم مهر، امروز مجدد مسئولان شهری و نمایندگان پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک تهران حضور یافتند تا ترافیک صبحگاهی امروز در پایتخت رصد شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز پایش ترافیکی پایتخت در روز اول مهر/ روان بودن ترافیک تا این لحظهمدیران ترافیکی شهرداری تهران در اولین روز سال تحصیلی جدید نسبت به پایش تصویری ترافیک پایتخت اقدام کردند و تا لحظه ارسال خبر ترافیک در خیابان‌ها و معابر تهران روان است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نواب اولین معبر پر ترافیک تهران در روز اول مهر/ تغییر در طرح ترافیک پایتختمدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران گفت: در سال گذشته مناطق ۵ و ۶ و ۱ بیشترین ازدحام ترافیک را داشتند و نواب اولین معبر پر ترافیک تهران در روز اول مهر است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سال تحصیلی جدید در مدارس استان قزوین آغاز شدسال تحصیلی جدید در استان قزوین با نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در 1600 واحد آموزشی و با حضور 250 هزار دانش‌آموز آغاز شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترافیک روان اول مهر در پایتخت/نمود ۱۰۰ درصدی ترافیک از شنبه هفته آیندهمدیرکل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران از نمود ۱۰۰ درصدی ترافیک برای آغاز سال تحصیلی۱۴۰۲ از شنبه ۸ مهر ماه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترافیک روان اول مهر در پایتخت/ نمود ۱۰۰ درصدی ترافیک از شنبه آیندهمدیرکل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران از نمود ۱۰۰ درصدی ترافیک برای آغاز سال تحصیلی۱۴۰۲ از شنبه ۸ مهر ماه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تغییر طرح ترافیک در راه استمدیر عامل سازمان حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران از تغییر طرح ترافیک در پایتخت خبر داد و گفت: این مسئله در شورای ترافیک تهران به تصویب رسیده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »