آغاز تولید قطعات سانتریفیوژ در مجتمع هسته‌ای نطنز ایران

25/01/1401 04:55:00 ب.ظ

آغاز تولید قطعات سانتریفیوژ در مجتمع هسته‌ای نطنز ایران ایران تولید قطعات سانتریفیوژ اورانیوم در مجتمع هسته ای نطنز در استان اصفهان را آغاز کرد.

ایران تولید قطعات سانتریفیوژ در مجتمع هسته ای نطنز در استان اصفهان را آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی 14.04.

2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی ایران تولید قطعات سانتریفیوژ اورانیوم در مجتمع هسته ای نطنز در استان اصفهان را آغاز کرد. به گزارش «نور نیوز» از رسانه‌های نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران، «با انتقال و نصب تجهیزات در محل جدید از روز گذشته و پس از خارج شدن ماشین آلات از مهر و موم» آژانس بین المللی انرژی اتمی، فرآیند تولید قطعات سانتریفیوژ در سایت نطنز این کشور آغاز شده است.

بر اساس اعلام این رسانه، دستگاه‌های ویژه تولید روتور و بیلوز از مجموعه صنعتی کرج به مجتمع شهید مهندس احمدی روشن در نطنز منتقل شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آغاز تولید قطعات سانتریفیوژ در مجتمع هسته‌ای نطنزبا انتقال و نصب تجهیزات در محل جدید از روز گذشته و پس از خارج شدن ماشین الات از مهر و موم آژانس، فرآیند تولید قطعات سانتریفیوژ در سایت نظنزآغازشد. فعالیت‌های نظارتی آژانس در محل جدید تغییری نخواهد کرد و بر اساس روال جاری، تصاویر دوربین های نظارتی به این نهاد تحویل نمی شود.

رویترز: راه‌اندازی یک مرکز جدید تولید سانتریفیوژ در ایرانخبرگزاری «رویترز» اعلام کرد که ایران در حال راه‌اندازی یک مرکز جدید برای تولید قطعات سانتریفیوژ در نطنز است.رویترز، پنج‌شنبه 14 آوریل خبر داد، به برخی از

رویترز: فعالیت کارگاه جدید ساخت سانتریفیوژ در نطنز آغاز شد | DW | 14.04.2022ایران پس از انتقال دستگاه‌های ساخت سانتریفیوژ از کرج به نطنز، در کارگاهی جدید ساخت سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است. رویترز این خبر را به نقل از یک گزارش محرمانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین منتشر کرده است.

انفجار در عرشه 'مسکوا'؛ آسیب شدید مهم‌ترین رزمناو روسیه در دریای سیاه | DW | 14.04.2022ناو عظیم 'مسکوا' در پی انفجار در مخزن مهمات آن و آتش‌سوزی در عرشه، آسیب اساسی دیده است. اوکراین اعلام کرده که ناو را با موشک 'نپتون' هدف گرفته است. وزارت دفاع روسیه از شروع تحقیقات در این باره خبر داد. اوکراین اعلام کرده که ناو را با موشک نپتون هدف «قرار داده» است. اوکراین اعلام کرده که «ناو با» موشک نپتون هدف «گرفته شده» است. «اوکراین اعلام کرده با موشک نپتون ، ناو روسی مورد هدف قرار گرفته است»

نماینده قانونی سفارت ایران در عراق در کاظمین مورد سوءقصد مهاجمان مسلح قرار گرفتامجد محمد حسین الموسوی وکیل و نماینده قانونی سفارت ایران در عراق امروز از یک ترور جان سالم به در برد. - خبرگزاری آناتولی

خامنه‌ای خواستار مقاومت در برابر درخواست‌های آمریکا در مذاکرات هسته‌ای شدرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. آخوند پدوفیل و برده فروش، نماد بن‌بست انسانی‌ات است. بله ایشون گوه خوری می‌کنه و قیمتش می‌ره به آسمان مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی گور بابای خامنه‌ای و مزدورانش