آغاز ثبت‌نام جدید مسکن ملی در ۱۷ استان از امروز

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طرح ملی مسکن | آغاز ثبت‌نام جدید مسکن ملی در ۱۷ استان از فردا

بر اساس این اطلاعیه، مرحله دوم ثبت‌نام مسکن ملی از روز ‌در ۵ استان البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد که تا ساعت ۲۴ دیروز ادامه می یابد.بنابر این از ۱۰ صبح امروز ثبت‌نام در ۱۷ استان ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، یزد، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان و گلستان آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه ادامه خواهد یافت.

به این معنا که همه افراد فرصت دارند ظرف دو روز در استان مورد نظر خود ثبت‌نام کنند. سپس از بین افرادی که شروط ۵‌ گانه از جمله عدم استفاده از تسهیلات دولتی در بخش مسکن، عدم استفاده از امتیاز زمین یا مسکن دولتی بعد از انقلاب و نداشتن مالکیت مذکور از سال ۸۴ به بعد را دارا هستند، قرعه‌کشی به عمل می‌آید. بر اساس این گزارش تغییر رویکرد و افزایش متقاضیان، وزارت راه و شهرسازی را بر آن داشت تا شرط جدید را در این مرحله را اضافه کند و در فراخوان وزارت راه و شهرسازی عنوان شده است که بر اساس شمار افراد تحت تکفل سن سرپرست خانوار و مدت زمان ازدواج اولویت‌بندی و انتخاب صورت خواهد گرفت.

در این اطلاعیه آمده است: افرادی که در مرحله اول، ثبت نام کرده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند، چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام کنند. همچنین، متقاضیان که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض کردند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ان طرح اگرمشابه گذشته باشدکه تصورکندولت بایدمسکن ارتفاعی وشهرغیرعلمی بسازد،حاصلی جززیان برای مردم وکشوردربرندارد،چراکه مسکن بایدیک طبقه وویلایی باشد وشهرنیزبایدیکطبقه باجاده های استانداردوجامع نیازها مثل مراکزتجاری،اموزشی،ورزشی،بهداشتیو...متناسب با شدومردم خودان رابسازندودولت زم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ثبت نام ۳۶ هزار نفر در مسکن ملی تا ساعت ۱۶از ساعت ۱۰ تا ۱۶ امروز حدود ۳۶ هزار نفر در پنج استان در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که البته ظرفیت به پایان نرسیده و متقاضیان می‌توانند تا ساعت ۲۴ فردا به نام نویسی اقدام کنند. چــــــــــقدر بـــــــی اعتبارین .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتخاب ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی با قرعه‌کشی/ سایت ثبت‌نام با تکمیل ظرفیت، بسته نمی‌شود/ توضیح نحوه قرعه‌کشی بین واجدان شرایطمعاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در مرحله جدید ثبت نام مسکن ملی با تکمیل ظرفیت سایت بسته نمی‌شود، گفت: تمام متقاضیان می‌توانند در طی دو روز ثبت نام کنند اما بین واجدان شرایط برای ثبت نام نهایی قرعه کشی انجام خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا از آغاز دادگاه متهمان سرنگونی هواپیمای مسافری مالزی در شرق اوکراین استقبال کرد🔺وزیر خارجه آمریکا از آغاز دادگاه متهمان سرنگونی هواپیمای مسافری مالزی در شرق اوکراین استقبال کرد ⚡️مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده،با صدور بیانیه‌‌ای از آغاز روند دادرسی کیفری سه متهم به سرنگون کردن پرواز خطوط هوایی مالزی در سال ۲۰۱۴ استقبال کرد. مایه شگفتی است که وزیر خارجه گردن کلفت امریکا از رسیدگی به تخلّف دیگران در دادگاهها استقبال می کند،اما وقتی بنا می شود که دادگاه لاهه به جنایات جنگی سربازان امریکا در افغانستان رسیدگی کند،دادگاه بین المللی لاهه را به 'یاغیگری'متهم می کند!🤔 ما هم از آغاز دادگاه 'جنایتکاران سوزاندن زنده زنده در آتش اعضای فرقه داوودیه' در آمریکا حمایت میکنیم. کاش وقت رسیدگی کردن به سقوط هواپیما کشور ایران هم زودتر برسد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

'ترکیه از آغاز بحران ادلب تا کنون به هیچ وجه طرفدار درگیری یا جنگ در منطقه نبوده است'- خبرگزاری آناتولی پس دقیقا چه گلی میخورید اونجا؟ نکنه توپتون افتاده اومدین یه موز بردارین برین؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز احداث ۳۰۰۰ واحد مسکونی سیل‌زده سیستان و بلوچستان/ احتمال جابه‌جایی ۷۰۰ روستای مجاور با حریم رودخانهمدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان خبر داد؛ آغاز احداث ۳۰۰۰ واحد مسکونی سیل‌زده سیستان و بلوچستان/ احتمال جابه‌جایی ۷۰۰ روستای مجاور با حریم رودخانه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز احداث ۳۰۰۰ واحد مسکونی سیل‌زده سیستان و بلوچستان/ احتمال جابه‌جایی ۷۰۰ روستای مجاور با حریم رودخانهمدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان خبر داد؛ آغاز احداث ۳۰۰۰ واحد مسکونی سیل‌زده سیستان و بلوچستان/ احتمال جابه‌جایی ۷۰۰ روستای مجاور با حریم رودخانه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »