آغاز رزمایش مشترک نیروهای مسلح ترکیه و آذربایجان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

رزمایش مشترک واحدهای مخابره نیروهای مسلح ترکیه و آذربایجان آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

باکو/ خبرگزاری آناتولی

بنا به اعلام وزارت دفاع وزارت دفاع جمهوری آذربایجان، رزمایش مشترک واحدهای مخابره نیروهای مسلح ترکیه و آذربایجان به منظور افزایش هماهنگی بیشتر در این زمینه آغاز شده است. نیروهای مسلح دو کشور در این رزمایش ماموریت‌های مربوط به سازماندهی استفاده از سامانه ارتباطاتی مشترک را انجام می‌دهند.این رزمایش که در آن فعالیت‌های مختلف از جمله سازماندهی ارتباطات واحدها و ایجاد نقاط کنترل میدانی جدید، انجام می‌گیرد، تا هشتم آوریل ادامه می‌یابد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رزمایش مشترک با قزاقستان داخل خزر هم عالی میشه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رزمایش مشترک ژاپن، فرانسه و آمریکا در دریای چین شرقی آغاز شداتحاد چهار جانبه حاضر در منطقه برای رویارویی با تحرکات چین شامل آمریکا، ژاپن، هند و استرالیاست و فرانسه نیز که دارای منافع راهبردی در منطقه هند و اقیانوس آرام است و مالکیت سرزمین‌هایی را نیز در این منطقه دارد، در سال‌های اخیر به این شرکا بسیار نزدیک شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش نظامی «مدافع اروپا 21»
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عقب‌نشینی نیروهای ناتو از افغانستان آغاز شدعقب‌نشینی نیروهای ناتو از افغانستان آغاز شد یک مقام از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به خبرنگار آناتولی اعلام کرد که نیروهای ماموریت حمایت قاطع عقب‌نشینی از افغانستان را آغاز کرده‌اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان آغاز شدخروج نیروهای آمریکایی از افغانستان آغاز شد یکی از مسئولان پنتاگون که نخواست نامش ذکر شود، در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان آغاز شد. هنوز بخش بزرگی از نیروها و تجهیزات خارج نشده‌اند اما این روند آغاز شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شویگو: سنجش میزان آمادگی دفاعی نیروهای مسلح کشور را آغاز کردیموزیر دفاع روسیه از آغاز فعالیت‌های سنجش میزان آمادگی دفاعی نیروهای مسلح این کشور در برابر جنگ احتمالی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »