آغاز ارزیابی آثار ارسالی به «جوایز عکس استانبول 2022»

27/12/1400 12:04:00 ب.ظ

آغاز ارزیابی آثار ارسالی به «جوایز_عکس_استانبول2022»

هیئت داوران «جوایز عکس استانبول 2022» روند رای دهی به آثار ارسالی را آغاز کردند. - خبرگزاری آناتولی 18.03.

2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی هیئت داوران مسابقات عکاسی «جوایز عکس استانبول 2022» که برای هشتیمن بار توسط خبرگزاری آناتولی برگزار می‌شود، از امروز کار خود را به صورت آنلاین آغاز کرد. اعضای هیئت داوران از 8 کشور مختلف بوده و آثار ارسال شده طی سه روز در نشست‌های آنلاین انتخاب خواهند کرد.

«آمی ویتاله» عکاس و تولید کننده نشنال جئوگرافیک، «کارول گوزی» عکاس خبری، «یوری کوزیرف» عکاس خبری خبرگزاری نور، «گوران توماسویچ» عکاس خبری رویترز، «ماریون مرتنس» کارشناس عکاسی، «مایکل اسکات» مدیر سابق بخش توزیع عکس خبرگزاری فرانسه، «کامرون اسپنسر» عکاس ارشد گتی ایمیجز، احمد سل عکاس خبری و فرات یورداکول مدیر بخش اخبار تصویری خبرگزاری آناتولی اعضای هیئت داوران مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول در سال 2022 خواهند بود.

روند ارسال عکس‌ها به «جوایز عکس استانبول 2022» از روز 15 فوریه آغاز شده و تاکنون 1482 عکاس از 113 کشور مختلف 16 هزار و 49 تصویر را به این رویداد ارسال کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

مدرسه هنر و مزرعه بلال | احمد مسجد‌جامعی

«سعدی سینمای ایران» توصیف برازنده‌ای است از علی حاتمی. گذشته از فیلم‌های خوش‌ساخت و زیبا، دیالوگ‌های به‌یادماندنی او هم در خاطره‌ها ثبت‌ شده و مثل هر اثر هنری ماندگار، فراتر از زمان و مکان است. بی‌جا نبود که زنده‌یاد جمشید مشایخی می‌گفت بعد از گذشت سالیان دراز، هنوز دیالوگ‌های او را به یاد دارد. از فیلم‌های درخشان علی حاتمی، کمال‌الملک است که حاتمی در آن، روایت خود را از زندگی این هنرمند بزرگ معاصر به دست داده است. در قسمتی از این فیلم که نوجوانی کمال‌الملک را در مدرسه هنر به تصویر می‌کشد، وزیر فرهنگ آن دوره خطاب به ناصرالدین‌شاه جوان می‌گوید امیدوار است سال بعد، هنرآموزی همچون میرزا‌محمد غفاری (کمال‌الملک بعدی) به عرصه درآید: «این باغبانِ پیرِ خدمتگزار امیدوار است سال بعد نهال پربارتری تقدیم کند». ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

چاووش‌اوغلو: ترکیه از آغاز بحران (بین روسیه و اوکراین) دارای رویکرد مشخصی بوده استچاووش‌اوغلو: ترکیه از آغاز بحران (بین روسیه و اوکراین) دارای رویکرد مشخصی بوده است

دربی تهران در ورزشگاه ۲۰ هزار مردی آزادی؛ حساسیت تا زمان سوت آغاز

افزایش چشمگیر ترددهای جاده‌ای/آغاز طرح نوروز پلیس راهورافزایش چشمگیر ترددهای جاده‌ای جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی از آغاز طرح نوروزی پلیس در جاده‌های سراسر کشور خبر داد و گفت که تردد از صبح امروز در برخی از جاده‌های کشور افزایش چشمگیری داشته است. تا میتونن بخاطر جاده های خراب و مرگ آور عوارض بگیرن. انصاف که نیست..

ساعت رسمی ایران باز هم در آغاز سال ۱۴۰۱ جلو کشیده می‌شودنمایندگان مجلس سه‌شنبه موافقت کرده بودند که ساعت رسمی کشور دیگر در ابتدای بهار و پاییز تغییر نکند و ثابت بماند جزئیات بیشتر🔽 با جلو کشیدن ساعت؛بهار و تابستون رو ازمون میگیرن

بلیت ۵۰۰ هزار تومانی در جایگاه VIP/ شروع تشویق و کری‌خوانی در آزادی+ فیلم و عکسبلیت ۵۴۵ هزار تومانی در جایگاه VIP در داربی پایتخت در جایگاه ویژه تعدادی تماشاگر حضور پیدا کرده‌اند که طبق اطلاعات به دست آمده بلیت این جایگاه با مالیات بر ارزش افزوده، مبلغی حدود ۵۴۵ هزار تومان شده است.

نورافشانی برج میلاد به مناسبت نیمه شعبان- عکس خبری تسنیم | Tasnimنورافشانی برج میلاد به مناسبت نیمه_شعبان گزارش تصویری: