آغاز ثبت‌نام مجدد آزمون ارشد پزشکی از فردا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ثبت نام مجدد برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی از فردا ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود

به گزارش ایسنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ در پی تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد رشته‌های گروه پزشکی در سال جاری به دلیل شیوع بیماری ناشی از کرونا، تصمیم گرفتیم مهلتی مجدد برای آن دسته از افرادی که به دلایلی هنوز موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند، ایجاد کنیم.

داوطلبانی که هنوز موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی نشده‌اند، می‌توانند از فردا ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت ماه جاری نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. همچنین داوطلبان در این بازه زمانی می‌توانند در صورت نیاز نسبت به ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. مهلت مجدد که برای ثبت‌نام در آزمون ارشد پزشکی تعیین شده است، تمدید نخواهد شد و داوطلبان باید در این بازه زمانی سه روزه نسبت به ثبت‌نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تست کرونای مثبت مجدد بیماران بهبودیافته کره‌ای 'کاذب' بوده استتست کرونای مثبت مجدد بیماران بهبودیافته کره‌ای 'کاذب' بوده است بعد از چند هفته تحقیق، اکنون مقامات بهداشتی کره جنوبی می‌گویند که نتایج آزمایش 'مثبت کاذب' بوده که ناشی از باقی ماندن بخش‌هایی از ویروس کرونا در بدن این افراد است که عفونت محسوب نمی‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز لیگ فوتبال کره جنوبی بدون شادی گل و تماشاگرمسئولان مسابقات حرفه‌ای فوتبال کره موسوم به «کی لیگ» اعلام کردند که تاکنون ۱۰ پخش کننده از چین و‌ هنگ کنگ گرفته تا کرواسی امتیاز پوشش مسابقات را خریده‌اند و درخواست هایی نیز از سوی برخی کشورها نظیر آلمان، فرانسه،‌ ایتالیا، ایالات متحده و استرالیا برای خرید امتیاز پخش مسابقات ارائه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز دور جدید سفرهای منطقه‌ای نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستاننماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان جهت تسریع روند «توافق‌نامه صلح در افغانستان» به کشورهای قطر، هندوستان و پاکستان سفر می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آزمایش واکسن کرونا روی انسان در آمریکا آغاز شدآزمایش واکسن کرونا روی انسان در آمریکا آغاز شد شرکت 'پی فایزر'(Pfizer) آمریکا و 'بایو ان تک'(BioNTech) آلمان با همکاری یکدیگر آزمایش واکسن تولیدشده توسط خودشان بر روی انسان‌ها را در آمریکا آغاز کردند. شرکت فایزر، پی خونده نمیشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اظهار نظر سازمان جهانی بهداشت پیرامون زمان آغاز لیگ‌های فوتبال
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز احداث خط لوله ۱.۶ میلیاردی؛ورشو به کی‌یف وعده استقلال از مسکو دادامضاء قرارداد احداث خط لوله گاز بالتیک با هدف انتقال گاز نروژ به لهستان ضمن تقویت چشم‌انداز استقلال ورشو از مسکو، امیدها را برای کاهش وابستگی کشورهای اروپای مرکزی و شرقی از جمله اوکراین به انرژی روسیه افزایش داد. در واقع ورشو به کیف وعده استقلال از مسکو و وابستگی آتی به لهستان را داده است. ملتها قربانی رقابت میان قدرتهای اقتصادی (کارتلها و شرکتها) برای انتفاع بیشتر هستند. تا جایی که آمریکا از آنور دنیا برای جلوگیری از احداث خط لوله گاز از روسیه به آلمان تهدید به تحریم می کند. «استقلال از مسکو» و وابستگی به دولت پوشالی لهستان!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »