آغاز ترافیک‌های سنگین در محورهای شمالی

11/03/1401 06:42 ق.ظ

آغاز ترافیک‌های سنگین در محورهای شمالی مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت‌ راه‌های کشور از آغاز ترافیک و ترددهای بین‌استانی مردم در آستانه تعطیلات پیش‌رو خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت‌ راه‌های کشور از آغاز ترافیک و ترددهای بین‌استانی مردم در آستانه تعطیلات پیش‌رو خبر داد. وی افزود: به عنوان مثال در ساعات مختلف شبانه روز گذشته در محور چالوس در حد فاصل شهرستانک تا نساء و سه راهی دیزین تا ولی آباد و در محور هراز در محدوده تونل شماره یک ترافیک سنگینی وجود داشت که تقریبا از صبح دیروز آغاز شد.

البته در ساعات پایانی شب گذشته این ترافیک برطرف شده و تردد روانی در این محورها برقرار شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

به برکت ج ا خودروسازان خیلی بیشترازعبدالباقی ادم کشتند خودروسازان کم کم کشتند یهو یی به چشم نمیاد

دومین دوره فستیوال هنر اجتماعی در دانشگاه هاروارد آغاز به کار کرددومین دوره فستیوال هنر اجتماعی با محوریت مسایل زنان، کودکان و اقلیت‌ها در دانشگاه هاروارد آغاز به کار کرد. این فستیوال با مشارکت ۳۶ هنرمند از دو کشور ایران و افغانستان برگزار می‌شود. اطلاع_رسانی

آغاز اصلاح و حذف مطالب غیرمفید کتب درسی از سال آتیآغاز اصلاح و حذف مطالب غیرمفید کتب درسی از سال آتی وزیر آموزش و پرورش: *باید مطالب صرفا حفظی و غیرکاربردی از کتاب‌های درسی حذف کنیم *آماده کردن دانش آموزان برای کنکور وظیفه آموزش و پرورش نیست *۸۰ درصد رتبه‌های آموزشی به مدارس خاص دولتی اختصاص دارد کل محتویات درسی شما همه باید حذف بشه حتی خود بیسواد ت

آغاز قرعه‌کشی خودرو برای 4میلیون نفر ثبت‌نامی/ نتایج فردا اعلام می‌شود- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimآغاز قرعه‌کشی خودرو برای ۴ میلیون نفر ثبت‌نامی نتایج فردا اعلام می‌شود در حال حاضر مراسم قرعه کشی خودرو برای افراد ثبت نامی در سامانه یکپارچه فروش خودرو در حال انجام است و فردا اسامی منتخبان در سامانه فروش اعلام خواهد شد فروش_خودرو هنو که نشده

تب کرونا در کره شمالی بالا گرفت🔺تب کرونا در کره شمالی بالا گرفت ▪️در حالیکه ویروس کرونا در اکثر کشورهای دنیا تحت کنترل درآمده است، در کره شمالی این ویروس به چالش بزرگی برای مردم و مقامات کمونیستی این کشور، تبدیل شده‌ است. ⬇️ بیشتر بخوانید: به كيرم

سیم کارت موبایل به عنوان وثیقه بانکی معتبر خواهد شد/ اجرای رمزریال از شهریور ماهرییس کل بانک مرکزی در بیست و نهمین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی برخی از محورهای کاری و برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در بانک مرکزی را توضیح داد.

تهاجم مسکو؛ ارتش روسیه نیمی از شهر سیورودونتسک در شرق اوکراین را تصرف کردرئیس‌جمهوری اوکراین می‌گوید وضعیت در ناحیه دونباس که چند هفته زیر حملات سنگین بوده «بسیار دشوار» است و ارتش روسیه حداکثر توان تهاجمی خود را در این ناحیه متمرکز کرده است.

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش‌رو، از روز گذشته ترافیک‌های سنگین به ویژه در محورهای شمالی آغاز شد و در بسیاری از ساعات شبانه روز گذشته جاده چالوس و محور هراز شاهد حجم بالای تردد وسایل نقلیه مختلف بودیم.

وی افزود: به عنوان مثال در ساعات مختلف شبانه روز گذشته در محور چالوس در حد فاصل شهرستانک تا نساء و سه راهی دیزین تا ولی آباد و در محور هراز در محدوده تونل شماره یک ترافیک سنگینی وجود داشت که تقریبا از صبح دیروز آغاز شد. البته در ساعات پایانی شب گذشته این ترافیک برطرف شده و تردد روانی در این محورها برقرار شد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا محدودیت ترددی برای کنترل ترافیک به ویژه در محورهای شمالی در روزهای آتی در نظر گرفته خواهد شد یا خیر؟ گفت: تا کنون محدودیت ترافیکی اعلام نشده اما به محض تایید و ابلاغ، آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد.