اوگاندا, کشاورزی, حمله, بلای طبیعی, حشرات

اوگاندا, کشاورزی

آغاز جنگ ارتش اوگاندا با ملخ‌های مهاجم

آغاز جنگ ارتش اوگاندا با ملخ‌های مهاجم ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

20/02/2020 01:45:00 ب.ظ

آغاز جنگ ارتش اوگاندا با ملخ‌های مهاجم ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

اوگاندا به عنوان مقصد تازه حمله ملخ‌ها که چندی است شرق آفریقا را با بحران تازه غذایی مواجه کرده، قرار گرفت.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نتایج تحقیق تازه؛ خواب ‌دیروقت کودکان با چاقی مفرط ارتباط داردیافته‌های یک تحقیق جدید نشان می‌دهد کودکانی که دیروقت به خواب می‌روند بیشتر احتمال دارد به چاقی مفرط مبتلا شوند.

رونق بازار با آغاز فصل رقص و آواز در کارناوال سائو پائولو برزیلکارناوال و شادپیمایی در سائوپائولوهمه ساله گردشگران زیادی را از سراسر جهان به این شهر می‌کشاند.

تلاش اسپانیا برای بیشتر کردن حصارهای مرزی با آفریقا در مقابله با پناه‌جویان

ارتش اسرائیل فرماندهی ویژه‌ای برای مقابله با «تهدیدات ایران» تشکیل می‌دهداسرائیل می‌گوید که حضور نیروهای نزدیک به ایران در همسایگی خود را برنمی‌تابد و آن را تهدید علیه امنیت خود می‌داند. هيچ غلطى نميتونند بكنند. غلط می‌کند اشغالگران

آزادی موقت بهاره هدایت با دو میلیارد ریال وثیقه و اتهام‌ نامشخص | DW | 18.02.2020بهاره هدایت عصر امروز در حالی از زندان قرچک ورامین آزاد شد که اتهام‌های او هنوز مشخص نیست. مقام‌های قوه قضائیه در این مورد سکوت کرده‌اند. مبلغ وثیقه این زندانی سیاسی، دو میلیارد ریال و آزادی او موقت است. جاسوس و وطن فروش جمهوری اسلامی اینها را آماده می کند برای صادرات به اروپا و امریکا ، احتمالن خبرنگار بعدی بی بی سی فارسی میشود

وزیر نفت ایران: با سیلی صورت خود را سرخ نگهداشته‌ایم | DW | 18.02.2020بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت ایران، با اشاره به کاهش شدید درآمدهای نفتی گفت که وزارت نفت 'صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته است و اصلا پولی ندارد'. او از تعطیلی بسیاری از پروژه‌های تولیدی خبر داد. حقتونه باید این قدر بزنند تو سترون تا صدای بز در بیارید بی شرف های جمهوری اسهالی رای_بی_رای رای_نمیدهم باسنشون اگر سرخ نگه دارند ، خيلي سكسي ترِ😆 بله،ممکنه! ولی مامردم غیور و دلاورجمهوری اسلامی مقتدر ایران باسیلی صورت خودمان را سرخ نگه می داریم ولی هرگز مثل اروپایی هاو گاوهای شیرده آل سعود،خوار و ذلیل و نوکر آمریکا نمی شیم و با تکیه بردانش و توانایی جوانان دانشمندمان مشت محکمی بر دهان آمریکای مقروض و رو به زوال می زنیم!