آغاز واکسیناسیون اصناف تهران از هفته آینده

01/06/1400 05:14:00 ب.ظ

رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد که با هماهنگی‌های انجام شده از هفته آینده واکسیناسیون اصناف تهران با اولویت بازرسین و صنوف گروه شغلی یک آغاز خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد که با هماهنگی‌های انجام شده از هفته آینده واکسیناسیون اصناف تهران با اولویت بازرسین و صنوف گروه شغلی یک آغاز خواهد شد. وی افزود: برای تزریق واکسن نیازمند مکان خاصی بودیم که با پیگیری‌های انجام شده دو محل مسجد امام در بازار تهران و یک ساختمان در نزدیکی مصلی تهران برای امر واکسیناسیون مشخص شد.

در حال حاضر مشغول خرید تجهیزات برای این دو مرکز واکسیناسیون هستیم و طبق برنامه از هفته آینده واکسیناسیون را آغاز خواهیم کرد.

نوده فراهانی با اشاره به اینکه عده ای از همکاران در اصناف برابر با جداول واکسیناسیون عمومی که اعلام شد واکسن را دریافت کرده اند، تصریح کرد: اما در اصناف تعدادی بازرس داریم که همیشه در میدان هستند و در جاهای شلوغ و پررفت و آمد حاضر هستند علاوه بر اینها صنوف گروه شغلی یک همیشه در همه شرایط باز و مشغول خدمت رسانی به مردم هستند بنابراین در مرحله اول اولویت ما صنوف گروه یک مشاغل و بازرسین هستند و بعد در ادامه تمام اصناف در تهران واکسینه خواهند شد.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: تا زمانی که ۶۰ میلیون نفر واکسن را تزریق نکنند اثر آن مشخص نمیشود و مهمتر از آن اینکه بعد از زدن واکسن هم باید دستورالعملها را به درستی رعایت کرد. وی با درخواست از تمامی اصناف برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: اگر بازرسان با واحدهایی مواجه شوند که دستورالعمل ها را رعایت نکنند حتماً برخورد قاطع خواهد شد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

واکسیناسیون اصناف تهران از هفته آینده آغاز می شود- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimواکسیناسیون اصناف تهران از هفته آینده آغاز می‌شود رئیس اتاق اصناف تهران: با هماهنگی‌های انجام شده از هفته آینده واکسیناسیون اصناف تهران با اولویت بازرسین و گروه یک آغاز خواهد شد پس واکسیناسیون رده‌بندی سنی که در سایت اعلام میشد چی؟ چرا اینقدر بی‌برنامه هستین، آشفته‌بازاری شده، لعنت به این مدیریت‌تون.

"نادعلی" سخنگوی شورای شهر تهران شد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

ابراز تاسف اصناف سینمایی از برنامه‌های وزیر پیشنهادی ارشاد

تهران در رتبه اول خاورمیانه از نظر محیط کسب‌وکار استارت‌آپیبراساس آخرین گزارش استارت‌آپ بلینک از ۱۰۰۰ شهر در ۱۰۰ کشور دنیا براساس کمیت، کیفیت و محیط کسب‌وکار استارت‌آپی، تهران در رتبه ۵۱۲ قرار گرفته و در رتبه اول منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارد. مطمئنید درست ترجمه کردید؟ این گزارش startupblink ... اسرائیل در خاورمیانه اول و بعد دبی است. رتبه جهانی اسرائیل و دبی هم بسیار بالاتر از ایران است این گزارش رسمی رو بخونین نظرتون عوض میشه.گزارش startuplink2020 حالا این چطور ترجمه شده که شما به اون نتیجه رسیدین؟ Click “sort” click “sort z-a” هوراااااا… اول شدیم!

دیدار وزرای خارجه ایران و ژاپن در تهرانوزیر امور خارجه ژاپن با همتای ایرانی خود در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

توضیحات هیئت‌مدیره شستا درباره چرایی برکناری مدیر‌عامل شستا- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimتوضیحات هیئت‌مدیره شستا درباره برکناری رضوانی‌فر اطلاعیه هیئت‌مدیره شستا: مدیرعامل سابق شستا به رغم تأکیدات وزیر رفاه از انجام تعهدات شستا برای پرداخت حقوق بازنشستگان خودداری کرد متن اطلاعیه: پولی نیست واریزی بشه