آغاز فعالیت مجدد 2 جرثقیل در بندر بیروت

19/05/1399 02:35:00 ب.ظ

فعالیت مجدد 2 جرثقیل در بندر بیروت که هفته گذشته انفجار مهیبی در آنجا روی داده ‌بود از سر گرفته ‌شد. - خبرگزاری آناتولی

فعالیت مجدد 2 جرثقیل در بندر بیروت که هفته گذشته انفجار مهیبی در آنجا روی داده ‌بود از سر گرفته ‌شد. - خبرگزاری آناتولی 09.08.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی فعالیت مجدد 2 جرثقیل در بندر بیروت که هفته گذشته انفجار مهیبی در آنجا روی داده‌ بود، از سر گرفته‌ شد و ﺗﺨﻠﯿﻪ بار دو کشتی که پیش از حادثه لنگر انداخته ‌بودند، انجام گرفت.

به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان (NNA)، تخلیه و بارگیری کالا از بندر بیروت تا هفته آینده به صورت تدریجی از سر گرفته خواهد شد. گفتنی است روز سه‌شنبه چهارم اوت انفجار مهیبی در بندر بیروت رخ داد که منجر به مرگ دست‌کم 158 نفر و زخمی شدن بیش از 6 هزار نفر شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

هشدار بولتون درباره فروپاشی ناتو در صورت انتخاب مجدد ترامپ | DW | 07.08.2020جان بولتون می‌گوید ترامپ پس از بیش از سه سال هنوز متوجه نشده رئیس جمهوری ایالات متحده بودن چه معنایی دارد. او هشدار داد در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات آینده خرابی‌هایی که به بار می‌آورد به سختی قابل ترمیم خواهد بود.

پرزیدنت ترامپ می‌گوید در صورت انتخاب مجدد، «خیلی سریع» با ایران معامله می‌کند🔺پرزیدنت ترامپ می‌گوید در صورت انتخاب مجدد، «خیلی سریع» با ایران معامله می‌کند ⚡️رئیس جمهوری آمریکا گفت: «ایران خیلی دوست دارد ببیند من رئیس جمهوری نمی‌شوم. من یک بیانیه می‌دهم: اگر و وقتی برنده شویم، ما خیلی سریع با ایران معامله خواهیم کرد.»

فعالیت تیم‌های امداد و نجات ترکیه در بندر بیروترئیس مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه در گفتگو با آناتولی فعالیت‌های جستجو و نجات این نهاد در بیروت پایتخت لبنان را تشریح کرد. - خبرگزاری آناتولی

۱۶۳ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته / ۲۶ استان در وضعیت قرمز و هشدار بیماریسخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۱۸ هزار و ۴۲۷ نفر رسید.

تظاهرات در نزدیکی پارلمان لبنان در پی انفجار بیروت - BBC News فارسیرئیس جمهوری لبنان گفته احتمال حمله خارجی در انفجار مهیب روز سه‌شنبه در پایتخت این کشور را بررسی می‌کند.

سفیر ایران در لبنان: ایران مشارکت فعالی در بازسازی بیروت خواهد داشتسفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در جریان بازدید از بیمارستان صحرایی ایران در بیروت تاکید کرد که کشورمان مشارکت فعالی در بازسازی بیروت خواهد داشت.