آغاز ثبت نام برای اخذ تابعیت ایرانی فرزندان دارای مادر ایرانی در نمایندگی‌های دیپلماتیک ایران

26/09/1399 10:00 ق.ظ

وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد که ثبت نام برای صدور شناسنامه فرزندان دارای مادر ایرانی در نمایندگی‌های این کشور در خارج آغاز شده است. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد که ثبت نام برای صدور شناسنامه فرزندان دارای مادر ایرانی در نمایندگی‌های این کشور در خارج آغاز شده است. - خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ایران امروز چهارشنبه با انتشار اطلاعیهای اعلام کرد که ثبت نام برای صدور شناسنامه فرزندان دارای مادر ایرانی در نمایندگی‌های این کشور در خارج آغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه ایران، فرزندان دارای مادر ایرانی و پدر خارجی باید برای ثبت نام برای دریافت شناسنامه به سایت معرفی شده مراجعه کنند.

در این اطلاعیه آمده است:"متقاضیان در این سامانه باید ثبت نام خود را انجام دهند و سپس بر اساس نوبت دهی، زمان مراجعه حضوری برای ارائه مدارک مورد نیاز به آنها اعلام می‌شود". براساس اعلام وزارت خارجه ایران، این روند نیازمند طی مراحل استعلام از مراجع ذیربط است و پس از آن، روند ادامه مسیر به متقاضی اعلام می‌شود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ثبت نام داوطلبان تزریق واکسن ایرانی کرونا در سامانه ۴۰۳۰ /آغاز آزمایش انسانی واکسن؛ هفته آیندهچگونگی ثبت‌نام داوطلبان تزریق واکسن کرونای ایرانی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره): *داوطلبان می‌توانند در سامانه ۴۰۳۰ ثبت‌نام کنند *پس از این مرحله با آن‌ها تماس گرفته می‌شود *خودم دوست داشتم واکسن روی من آزمایش شود اما چون مبتلا شده بودم نمی‌توانستم یه خبرنگار نبود دم در مجلس که از ساعت ۸ صبح دارن فریاد میزنن علیه قوانین ناعادلانه ازدواج و مهریه رسیدگی کنه باید از سعودی اینترنشنال پخش بشه🤙 sm_1361 چرا چلسی؟ چرا منچستریونایتد نه !؟ بر دروغگو لعنت

آغاز ثبت نام کنکور ۱۴۰۰آغاز ثبت‌نام کنکور ۱۴۰۰ ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ از امروز یکشنبه ۱۲ بهمن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه دارد.

آغاز ثبت نام طرح ترافیک ١٤٠٠ خبرنگاران از فردامدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک سال ١٤٠٠خبرنگاران را تشریح کرد.

ثبت نام داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم ایران آغاز شدثبت نام داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم ایران از امروز آغاز شد و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت. - خبرگزاری آناتولی

ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری از ۲۱ اردیبهشت آغاز می شودثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری از ۲۱ اردیبهشت آغاز می‌شود براساس آخرین اعلام ستاد انتخابات کشور ثبت‌نام داوطلبین این انتخابات از روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت به مدت ۵ روز ادامه می‌یابد. رای بی رای نه_به_جمهوی_اسلامی نه_به_جمهوری_اسلامی تحریم_انتخابات نه_به_جمهوری_اسلامی No2China

وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد که ثبت نام برای صدور شناسنامه فرزندان دارای مادر ایرانی در نمایندگی‌های این کشور در خارج آغاز شده است.استانبول/خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه ایران امروز چهارشنبه با انتشار اطلاعیهای اعلام کرد که ثبت نام برای صدور شناسنامه فرزندان دارای مادر ایرانی در نمایندگی‌های این کشور در خارج آغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه ایران، فرزندان دارای مادر ایرانی و پدر خارجی باید برای ثبت نام برای دریافت شناسنامه به سایت معرفی شده مراجعه کنند.

در این اطلاعیه آمده است:"متقاضیان در این سامانه باید ثبت نام خود را انجام دهند و سپس بر اساس نوبت دهی، زمان مراجعه حضوری برای ارائه مدارک مورد نیاز به آنها اعلام می‌شود".

براساس اعلام وزارت خارجه ایران، این روند نیازمند طی مراحل استعلام از مراجع ذیربط است و پس از آن، روند ادامه مسیر به متقاضی اعلام می‌شود.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است:"ثبت نام برای ایرانیان خارج از کشور، ابتدا در چهار نمایندگی استکهلم، دبی، ورشو و فرانکفورت به مدت حدود یک ماه به صورت آزمایشی آغاز خواهد شد و متعاقب آن با رفع نقایص فنی احتمالی به صورت فراگیر در همه نمایندگی‌های کشورمان در خارج از کشور عملیاتی و خبر آن نیز به اگاهی عموم خواهد رسید".