آغاز سفرهای نوروزی؛ ترافیک در محور هراز و فیروزکوه رو به افزایش است + فیلم- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

28/12/1400 05:34:00 ب.ظ

ترافیک در محور هراز و فیروزکوه رو به افزایش است ▪️لغو محدودیت ترافیکی در محور کرج -چالوس رئیس پلیس راه شرق استان تهران: از بعدازظهر امروز ترافیک در محور هراز و فیروزکوه و شهر دماوند پرحجم‌تر و افزایش خواهد داشت

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید پردیس ، اظهار داشت: هم اکنون تردد در تمامی مسیرهای شرق استان تهران عادی و روان است و هیچ گره ترافیکی مشاهده نمی‌شود.

وی افزود: با شروع سفرهای نوروزی ترافیک در محور هراز و فیروزکوه و شهر دماوند پرحجم پیش بینی می‌شود و از بعد از ظهر امروز ترافیک پرحجم‌تر و افزایش خواهد داشت.

محدودیت ترافیکی در محور کرج -چالوس لغو شد/ تردد در کرج - چالوس دوطرفه شد رئیس پلیس راه شرق استان تصریح کرد: در شبانه روز گذشته حادثه منجر به فوت در محورهای شرق استان تهران گزارش نشده و پلیس در تمامی مسیرها به صورت محسوس و نامحسوس حضوری فعال دارد و با هر گونه تخلفات خطر ساز و حرکت در شانه خاکی جاده بدون اغماض برخورد قاطع وقانونی خواهد داشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محورهای هراز و کندوان تا ۱۵ فروردینرئیس پلیس راه مازندران با تشریح وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان گفت: در محورهای هراز و کندوان تردد کامیون و کامیونت تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ممنوع خواهد بود. ۱۰۹ کالسکه‌ در مرکز شهر لویو اوکراین قرار داده شده‌ است که نشان دهنده تعداد کودکان کشته‌ شده توسط ارتش روسیه در جنگ علیه اوکراین است. طرزِ صحیحِ برخورد با شهاب حسینی: سال ۱۴۰۰ تمام شد و سال ۱۴۰۱ در شرف اغازه اما از ریشه کنی فقرمطلق خبری نشد کاری هم انجام نگرفت انگار یه گوساله ای یه گوزی زد و رفت هیچ کس اقدامی نکرد تکونی نخورد هیچچی هیچچی خاک تو سرتون بیعرضه ها

ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشوررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در دومین روز از اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌ها را تشریح کرد.

ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس/ بارش برف و باران در برخی از استانهای شمالی و شمال غرب کشورپلیس راهور انتظامی کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های شهرستانک، پل زنگوله و سیاه بیشه خبر داد.

تردد در محور کرج_ چالوس یک طرفه شدمدیر کل راهداری البرز از یک طرفه شدن محور کرج_ چالوس به دلیل ترافیک سنگین خبر داد.

کاهش «۵۰ درصدی» فروش آجیل در ایران در مقایسه با سال گذشتهرئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار از کاهش ۵۰ درصدی فروش خشکبار در مقایسه با سال گذشته خبر داد.