آغاز توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه مرکزی هلال احمر- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

02/12/2020 11:45:00 ق.ظ

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه مرکزی جمعیت هلال احمر خبر داد.

واکسن_آنفلوآنزا, جمعیت هلال احمر

نوش‌دارو پس از مرگ سهراب؛ واکسن_آنفلوآنزا رسید! سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه مرکزی جمعیت هلال احمر خبر داد برابر مقررات همراه داشتن کارت ملی الزامی است و به هر کدملی یک واکسن آنفلوآنزا تعلق می‌گیرد

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه مرکزی جمعیت هلال احمر خبر داد.

؛ علیرضا عسکری با اشاره به تأمین واکسن آنفلوآنزا توسط سازمان تدارکات پزشکی گفت: این واکسن (واکسی گریپ) ساخت فرانسه است و در داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی و داروخانه مرکزی شماره 2 هلال احمر واقع در تهرانپارس توزیع می‌شود.وی با اشاره به اینکه این واکسن برای همه گروه‌های سنی موجود است، افزود: برابر مقررات برای دریافت واکسن آنفلوآنزا از داروخانه مرکزی هلال احمر همراه داشتن کارت ملی الزامی است و به هر کدملی یک واکسن آنفلوآنزا تعلق می‌گیرد.

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: شرایط نگهداری این واکسن در یخچال است و با توجه به شیوع ویروس کرونا و همزمانی آن با آنفلوآنزا در فصل سرما، توصیه می‌شود افراد به‌ویژه کودکان، بیماران و سالمندان واکسن آنفلوآنزا را با تجویز پزشک تزریق کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

آغاز تزریق واکسن کرونا به نیروهای اورژانس تهران- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimآغاز تزریق واکسن_کرونا به نیروهای اورژانس تهران رئیس مرکز اورژانس تهران: تزریق اولین دوز واکسن کرونا به ۲۵۰ نفر از نیروهای عملیاتی مرکز اورژانس تهران از امروز آغاز شد

مایک پنس: توزیع واکسن ویروس کرونا در آمریکا احتمالا ‌از اواسط ماه دسامبر آغاز می‌شودمایک_پنس: توزیع واکسن_ویروس کرونا در آمریکا احتمالا ‌از اواسط ماه دسامبر آغاز می‌شود What a relief.

سازمان جهانی بهداشت: توزیع واکسن ضدکرونا در میان کشورهای فقیر از ابتدای سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شودبنا بر اعلام تدروس ادهانوم، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت قرار است حدود ۲ میلیارد دوز از این واکسن‌ تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی در میان این کشورها توزیع شود. درودها بر کادر سازمان بهداشت جهانی کوشش کنید با یک سازماندهی مناسب تمام کشورها از این واکسن بهره ببرند با تشکر از زحمات شما

توزیع واکسن کرونا در آمریکا از دوشنبه آغاز خواهد شد🔺توزیع واکسن_کرونا در آمریکا از دوشنبه آغاز خواهد شد ⚡️مقام‌های ایالات متحده روز شنبه ۲۲ آذر اعلام کردند که نخستین واکسن کووید۱۹ روز دوشنبه وارد ایالت‌های مختلف در سراسر کشور خواهد شد.

آغاز عملیات توزیع واکسن کرونا در آمریکا؛ واکسیناسیون ممکن است از دوشنبه شروع شود🔺آغاز عملیات توزیع واکسن_کرونا در آمریکا؛ واکسیناسیون ممکن است از دوشنبه شروع شود ⚡️نخستین محموله واکسن کووید۱۹ ساخت فایزر، که استفاده آن تایید شده است، از روز یکشنبه از محل تاسیسات شرکت سازنده در ایالت میشیگان، به سراسر ایالات متحده ارسال می‌شود.

خبرگزاری تسنیم ؛ علیرضا عسکری با اشاره به تأمین واکسن آنفلوآنزا توسط سازمان تدارکات پزشکی گفت: این واکسن (واکسی گریپ) ساخت فرانسه است و در داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی و داروخانه مرکزی شماره 2 هلال احمر واقع در تهرانپارس توزیع می‌شود.- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر پیمان صابریان اظهار کرد: بر اساس آیین‌نامه وزارت بهداشت، تزریق اولین دوز واکسن کرونا به 250 نفر از نیروهای عملیاتی مرکز اورژانس تهران از امروز آغاز شد.۱۹ احتمالا از اواسط ماه دسامبر در آمریکا توزیع می‌شود.در بیانیه مشترک سازمان جهانی بهداشت و اتحاد برای واکسن آمده است که واکسیناسیون در این کشورها نیز ابتدا در میان کارکنان بخش بهداشت و خدمات اجتماعی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این واکسن برای همه گروه‌های سنی موجود است، افزود: برابر مقررات برای دریافت واکسن آنفلوآنزا از داروخانه مرکزی هلال احمر همراه داشتن کارت ملی الزامی است و به هر کدملی یک واکسن آنفلوآنزا تعلق می‌گیرد. سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: شرایط نگهداری این واکسن در یخچال است و با توجه به شیوع ویروس کرونا و همزمانی آن با آنفلوآنزا در فصل سرما، توصیه می‌شود افراد به‌ویژه کودکان، بیماران و سالمندان واکسن آنفلوآنزا را با تجویز پزشک تزریق کنند. رئیس مرکز اورژانس تهران تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با سن بالای 40 سال و دارای بیماری زمینه‌ای در اولویت فاز نخست واکسیناسیون نیروهای اورژانس تهران قرار دارند. به گفته سرپرست سازمان تدارکات پزشکی در حال حاضر این واکسن در داروخانه مرکزی جمعیت هلال احمر در تهران توزیع می‌شود.» محور اصلی این کنفرانس تلفنی، که‌ هدایت آن را معاون ریاست جمهوری آمریکا بر عهده داشت، تعیین جدول زمانی تأیید و توزیع واکسن در ایالات متحده بود. .