آغاز فعالیت بازارها و روزبازارها با اخذ مجوز و ثبت‌نام در سامانه وزارت بهداشت بزودی

24/04/2020 05:39:00 ب.ظ

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران: بزودی بازارها و روزبازارها دارای مجوز از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل، با اخذ مجوز بهداشتی و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت کار خود را آغاز خواهند کرد

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران: بزودی بازارها و روزبازارها دارای مجوز از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل، با اخذ مجوز بهداشتی و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت کار خود را آغاز خواهند کرد

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: بزودی بازارها و روزبازارها دارای مجوز از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل، با اخذ مجوز بهداشتی و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت کار خود را آغاز خواهند کرد.

وی با اشاره به جانمایی مکان هایی مشخص برای گل فروشان مستقر در بزرگراه شهید هاشمی در سنوات گذشته  یادآور شد: در راستای تامین امنیت این مسیر و پیشگیری از بروز مخاطرات، عقد قرارداد پس از ساماندهی محدوده مذکور  برای ادامه فعالیت گل فروشان الزامیست.

علی توکلی شهردار منطقه 19 نیز ضمن قدردانی از انتقال تجربیات و رهنمودهای ارزنده مفاخریان در ساماندهی مشاغل گفت: ساماندهی گل فروشان اتوبان منتهی به بهشت زهرا(س)  پس از ده ها سال در دستور کار قرار دارد.وی از  پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر تهران بر جمع آوری و انتقال ضایعات فروشان خلازیل از این محدوده خبر داد و افزود: اجرای این طرح نیاز به شکل گیری اراده عمومی در شهرداری تهران دارد که در این خصوص نیز  مکاتبات زیادی انجام شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

پس تقصیر ها را گردن مردم😱ندازید!!!😱

آخرین آمارهای کرونا در کشور؛ ۱۱۶۸ بیمارجدید و فوت ۹۳ تن در شبانه‌روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به بهبودی و ترخیص ۶۶ هزار و ۵۹۶ بیمار کووید ۱۹در کشور از شناسایی ۱۱۶۸ بیمار جدید خبر داد. این هفته کرونا رو 90گیر کرده زمینه سازی برای راهپیمایی روز کذایی قدس

حریرچی: هیچ استانی در کشور در وضعیت قرمز کرونا نیستاهواز - ایرنا - معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه روند ابتلای به ویروس کرونا در کشور سیر نزولی دارد گفت: هیچ استانی در کشور وضعیت قرمز ندارد. استاندار خراسان رضوی یک چیزی دیگه فرمودند

حریرچی:محققان ایرانی در تلاش برای یافتن واکسن و داروی کووید ۱۹ هستندحریرچی از مردم خواست برای واکسیناسیون کودکان، رسیدگی به زنان باردار، فشار خون و... نگران نباشند زیرا پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا شدن مردم به بیماری کرونا در مراکز بهداشتی رعایت می‌شود

انجام آزمایش بالینی واکسن 'کروناویروس' در آلمانانجام آزمایش بالینی واکسن 'کروناویروس' در آلمان موسسه تحقیقاتی 'پائول ارلیخ'(PEI) آلمان که زیرمجموعه وزارت بهدشت این کشور برای تایید واکسن‌ها است، انجام اولین آزمایش بالینی برای یک واکسن 'کووید-۱۹' را تایید کرد.

تاجیکستان: چهار نفری که از التهاب ریه درگذشتند، کرونا نداشتندوزارت بهداشت و تأمین اجتماعی تاجیکستان مرگ چهار نفر در یکی از بیمارستانهای شهر دوشنبه را تأیید کرده، اما گفته که علت مرگ همه آنها پنومونی یا التهاب ریه بوده است.

هک بیش از ۲۵ هزار ایمیل مرتبط با موسسات درمانی مقابله با کرونافعالان امنیت سایبری و هکرها بیش از بیست و پنج هزار ایمیل و رمز ورود افراد عضو موسسات پزشکی، ازجمله سازمان جهانی بهداشت و بنیاد بیل گیتز را بصورت آنلاین منتشر کردند.

به گزارش ایسنا، سید علی مفاخریان مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در حاشیه بازدید از بازار بزرگ احسانی، محدوده خلازیل و گل فروشان مستقر در بزرگراه شهید هاشمی در خصوص ساماندهی بازار خلازیل گفت: بیش از 800 واحد صنفی در این بازار مشغول فعالیت هستند که کنترل آنها و جلوگیری از ورود و خروج ضایعات مستلزم پیگیری های مستمر و عزم جدی است.به گزارش ایسنا، دکتر جهانپور  درباره آخرین آمارهای کرونا در کشور گفت: از دیروز تا امروز پنجم اردیبهشت و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۶۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.ایرج حریرچی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مرکز بهداشت غرب اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به غربالگری مجدد در استان‌های کشور بیان کرد: غربالگری برای شناسایی علایم بالینی مثل تب ، سرفه و .به گزارش ایرنا ایرج حریرچی پنجشنبه در جریان بازدید از بیمارستان طالقانی آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون دارو و واکسن مشخصی برای بیماری کووید ۱۹ شناسایی نشده زیرا این بیماری عمری چهار ماهه دارد.

وی با اشاره به جانمایی مکان هایی مشخص برای گل فروشان مستقر در بزرگراه شهید هاشمی در سنوات گذشته  یادآور شد: در راستای تامین امنیت این مسیر و پیشگیری از بروز مخاطرات، عقد قرارداد پس از ساماندهی محدوده مذکور  برای ادامه فعالیت گل فروشان الزامیست. علی توکلی شهردار منطقه 19 نیز ضمن قدردانی از انتقال تجربیات و رهنمودهای ارزنده مفاخریان در ساماندهی مشاغل گفت: ساماندهی گل فروشان اتوبان منتهی به بهشت زهرا(س)  پس از ده ها سال در دستور کار قرار دارد. به گفته وی، متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۵۵۷۴ نفر رسید. وی از  پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر تهران بر جمع آوری و انتقال ضایعات فروشان خلازیل از این محدوده خبر داد و افزود: اجرای این طرح نیاز به شکل گیری اراده عمومی در شهرداری تهران دارد که در این خصوص نیز  مکاتبات زیادی انجام شده است. است که باید در دوره‌های مکرر انجام شود. توکلی ادامه داد: در همین راستا با طرح های جهادی و شبانه روزی همکارانمان ضمن جمع آوری معتادان و کارتن خواب ها و انتقال آنها به گرمخانه ها اقدام به جلوگیری از فعالیت 40 گاراژ متخلف با اجرای آرای بند 20 ، حکم قضایی و اخذ تعهد نامه مبنی بر عدم آتش سوزی و تولید مواد آلاینده شده است. سخنگوی وزارت بهداشت همچنین گفت:‌ ۳۱۲۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و در عین حال تا کنون ۳۹۹ هزار و ۹۲۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در گام دوم نیز تلاش می کنیم تا  با ایجاد محدودیت های ترافیکی در ورودی‌های خلازیر، صنوف جمع آوری پسماند را ملزم به تغییر صنف کرده و آسیب های ناشی از جمع آوری، خرید و فروش پسماند را کاهش و کنترل کنیم. معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت‌: این ویروس توسط یک نفر در دنیا شیوع پیدا کرد و همچنان در کمین است و باید فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

شهردار منطقه 19 درباره انتقال خلازیل به خارج از منطقه نیز خاطر نشان کرد: خوشبختانه  با سرمایه گذار در این خصوص مذاکره شده و در تلاش هستیم  تا  مشارکت و یاری سایر نهادها را در اجرای این طرح جلب کنیم. به این ترتیب موارد ابتلای جدید شناسایی شده، حال عمومی بهتری داشته اند. معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد:  جلوه اصلی فداکاری را کارکنان بهداشت و درمان در بیمارستان‌ها دارند ولی موفقیت اصلی در پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز بهداشت سطح شهر و روستا انجام می‌شود. بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، توکلی «شیطان بازار» خلازیل را یکی از آسیب های جدی این محدوده عنوان کرد و گفت:  جلوگیری از فعالیت فروشندگان این بازار که باعث ایجاد آسیب های اجتماعی و معضل ترافیک شده  از برنامه های مستمر و اولویت دار  شهرداری این منطقه است. انتهای پیام . انتهای پیام.