آغاز کلاس‌های آموزشی دانشگاه تهران از ۲۹ شهریور/نودانشجویان از اول آبان می آیند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون آموزشی دانشگاه تهران: *کلاس‌های آموزشی دانشگاه تهران از ۲۹ شهریور آغاز می‌شود *شیوه برگزاری کلاس‌ها به صورت الکترونیکی و آنلاین خواهد بود *نودانشجویان از اول آبان می‌آیند

دکتر سیدحسین حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ضروری است برای امور مربوط به پایان‌نامه در دانشگاه حضور داشته باشند شرایط اقامت دانشجویان شهرستانی در خوابگاه مهیا می‌شود،اظهار کرد: کلاس‌های نودانشجویان هم از آبان ماه آغاز می شود و به فراخور شرایط و محدودیت های ناشی از شیوع کرونا امکان حضور نودانشجویان در فضای دانشگاه فراهم می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت حضور نودانشجویان در فضای دانشگاه گفت: این حضور برای دانشجویان کارشناسی ضروری‌تر از نو ورودهای سایر مقاطع است. معاون آموزشی دانشگاه تهران با بیان این‌که زیرساخت‌های لازم برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی دانشجویان هم فراهم شده است، افزود: در ترم گذشته بخشی از واحدهای عملی به صورت مجازی و بخشی با حضور در آزمایشگاه سپری شد.

دکتر حسینی درباره وضعیت دانشجویان مقطع دکتری هم یادآور شد: آموزش برای این دسته از دانشجویان هم الکترونیکی و برخط است اما در عین حال برای دانشجویانی که پایان‌نامه دارند امکان رفت و آمد و حضور هم فراهم می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مهاجرت فصلی ده‌ها هزار فلامینگو از دریاچه توز به مدیترانه آغاز شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز پیش‌فروش ۹ مدل محصول سایپا از فرداطرح پیش‌فروش محصولات سایپا | طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز شنبه، ۱۵ شهریور آغاز خواهد شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آغاز جشنواره ونیز؛ از ماسک‌های کرونایی تا ماسک‌های ونیزیزدن ماسک‌های سنتی ونیزی که شهرتی جهانی دارد به برخی هنرپیشگان مانند تیلدا سوینتن جذابیت بیشتری بخشیده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز برنامه‌های مدرسه تلویزیونی از فردا+ جدول دروسبرنامه اولین روز مدرسه تلویزیونی ایران در سال تحصیلی جدید اعلام شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سم زنبور عسل بعضی از سلول‌های سرطانی پستان را 'از بین می‌برد' - BBC News فارسیدانشمندان استرالیایی می‌گویند در شرایط آزمایشگاهی سم زنبور عسل، سلول‌های مهاجم سرطان پستان را از بین می‌برد. آنها این سم و ترکیب موجود در آن به نام ملیتین را، برای دو نوع سرطان پستان که درمانشان سخت است به کار گرفتند. این یافته 'مهیج' توصیف شده است ولی دانشمندان هشدار می‌دهند که به پژوهش‌های بیشتری نیاز است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درآمد بیش از 2 میلیارد دلاری ترکیه از صادرات فندقاتحادیه صادرکنندگان فندق منطقه دریای سیاه ترکیه اعلام کرد که از اول سپتامبر 2019 تا 31 اوت سال‌جاری به 126 کشور 343 هزار و 561 تن مغز فندق صادر کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »