آغاز فینال لیگ قهرمانان آسیا؛ آیا پرسپولیس نخستین جام را به خانه می‌آورد؟

29/09/1399 03:35 ب.ظ

آغاز فینال لیگ قهرمانان آسیا؛ آیا پرسپولیس نخستین جام را به خانه می‌آورد؟ بیشتر بخوانید🔽

در صورت پیروزی تیم پرسپولیس،‌ این نخستین بار است که یک تیم ایرانی در شکل جدید مسابقات در قالب لیگ قهرمانان آسیا جام این رقابت‌ها را بالای سر می‌برد. تیم پرسپولیس، نماینده ایران در این رقابت‌ها که پس از غلبه بر تیم النصر عربستان در دیدار نیمه نهایی راهی مسابقه پایانی شده در ورزشگاه الجنوب واقع در شهر الوکره قطر به مصاف اولسان هیوندای، حریف کره‌ای رفته است.

سرخوپشان با ترکیب حامد لک، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی‌زادگان، سعید آقایی، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، مهدی شیری، میلاد سرلک، بشار رسن، امید عالیشاه و مهدی عبدی پا به این دیدار مهم و سرنوشت ساز گذاشته‌اند،‌ ترکیبی که حکایت از تاکتیک هجومی تیم پرسپولیس در این مسابقه دارد.

حدود ۱۰ هزار تماشاگر از شهروندان قطری با حفظ پروتکل‌های بهداشتی و داشتن برگه آزمایش منفی کرونا اجازه یافته‌اند تا این مسابقه را از نزدیک تماشا کنند. برای طرفداران ایرانی و کره‌ای دو تیم نیز در مجموع یک هزار بلیط در نظر گرفته شده که به طور مساوی بین آنها توزیع شده است. headtopics.com

مرسی

⚽️پایان نیمه نخست فینال لیگ قهرمانان آسیا؛ گل دقیقه پایانی عبدی را اولسان با پنالتی پاسخ داد بیشتر بخوانید:

تیم پرسپولیس برای دومین سال متوالی طی سه دوره پیش پای به فینال این رقابت‌ها می‌گذارد و علاقمندان فوتبال در ایران بی صبرانه منتظر نخستین قهرمانی این تیم در دیدار فینال هستند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خیر