آشنایی با اولسان هیوندای، پای فینال آسیا؛ یک دیواره هجومی خطرناک

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 69 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از آخرین قهرمانی یک باشگاه ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا یا همان جام باشگاه‌های آسیا ۲۷ سال می‌‌گذرد.حوالی ساعت ۱۸ و۳۰ دقیقه روز شنبه مشخص خواهد شد که پرسپولیس در مصاف با اولسان هیوندای به اولین قهرمانی خود در آسیا دست یافته یا نه اخبار_ایران younesipour

ساعت ۱۵ و۳۰ دقیقه به وقت تهران بازی آغاز می‌شود و اگر کار به وقت‌های اضافه یا ضربات پنالتی هم بکشد، تا ساعت ۱۸ و۳۰ دقیقه مشخص خواهد شد که آیا پرسپولیس به نخستین قهرمانی خود در آسیا دست یافته است یا نه.«پاس» برای قهرمان شدن در جام باشگاه‌های آسیا، به ترتیب «العربی» قطر، «الوصل» امارات، «وهیب» پاکستان، «یومیوری» ژاپن و «الشباب» عربستان را از پیش روی برداشت؛ یعنی تا قهرمانی‌، فقط یک حریف در شرق آسیا داشت.

اولسان هیوندای نیز در مسیر خود تا فینال، از سد «اف‌سی توکیو»و «شانگهای» ژاپن، «پرث گلوری» و «ملبورن ویکتوری» استرالیا، «بیجینگ گوان» چین و «ویسل کوبه» ژاپن گذشته بود. این تیم یک بار در سال ۲۰۱۲، لیگ قهرمانان آسیا را فتح کرده بود. روش متغیر آن‌ها در زمان دفاع, از آرایش چهار دفاعه تغییر نمی‌کند؛ برای مثال، تیمی که «برانکو ایوانکوویچ» از پرسپولیس ساخته بود، گاهی در شرایط فشار، از آرایش چهار دفاع، به پنج دفاغ متمرکز تغییر وضعیت می‌داد. اما اولسان هیوندای در زمانی که زیر فشار حریف قرار می‌گیرد، سیستم خود را به ۱-۵-۴ تغییر می‌دهد.

وقتی می‌گوییم اولسان نه با یک خط، بلکه با یک دیواره هجومی به شما حمله می‌کند، یعنی حضور «بیت گارام یون»، ملی‌پوش کره‌جنوبی در پست هافبک دفاعی. او موفق شده است در هفت بازی، چهار بار دروازه حریفان آسیایی اولسان را باز کند. شاید سوال باشد که نقطه ضعف آن‌ها چیست؟ تقریبا هیچ چیز. مقابل حریفانی نام‌دار، پنج بار دروازه آن‌ها را باز کرده است و این نمی‌تواند به معنی ضعف در خط دفاعی باشد. ساختار دفاعی مستحکمی دارد که روی هوا به شدت مسلط است. فقط گاهی به دلیل «بالا بازی کردن» یا همان هجومی بودن، تیم در ضد حملات جا می‌ماند.

آن‌ها فقط از چهار بازیکن غیر کره‌ای استفاده می‌کنند؛ «جیسون دیویدسون» استرالیایی و «دیوید بولتویش» هلندی در خط دفاعی، بیورن یوهانسون در خط میانی و جونیور نگرائو برزیلی در خط حمله.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرسپولیس - اولسان هیوندای؛ یک فینال دیگر با پنجره‌های بسته و رفیقان نیمه‌راه - BBC News فارسیپرسپولیس برای دومین بار به فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا رسیده است. آن‌ها دو سال قبل تا یک قدمی تصاحب جام پیش رفتند اما دستشان کوتاه ماند. به وضوح، شباهت‌هایی غیرقابل کتمان میان هر دو صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان وجود دارد. آن‌ها در بزنگاهی می‌درخشند که کمتر کسی انتظارش را نمی‌کشد. پنجره بسته کجا بود اخه ، چرا چرت و پرت میگید
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

آیا علی سیستانی در دیدار با پاپ، با طرح عادی سازی رابطه با اسرائیل مخالفت کرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آشنایی با خریداران جدید ماشین‌سازی تبریز، رفیقِ زنوزی و شریک سپاهدارن به کیرخر نگا می‌کنن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روز جهانی آب؛ آشنایی با ۱۰ دریاچه‌، آبشار و رودخانه‌ باطراوت در قاره اروپاتقریبا سه میلیارد نفر که معادل تقریبا نیمی از جمعیت کره زمین است از کمبود آب رنج می‌برند. این در حالی است که آب‌های شیرین در دسترس برای هر نفر طی دو دهه اخیر یک پنجم کاهش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازگشایی باغ‌های ژیورنی در فرانسه؛ آشنایی با منبع الهام کلود مونه، نقاش مشهورباغ‌های روستای ژیورنی در شمال فرانسه که الهام بخش کلود مونه، نقاش مشهور سبک امپرسیونیسم در قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم بود، پس از شش ماه بار دیگر میزبان علاقمندان به طبیعت و هنر نقاشی خواهند بود بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »