آسیه پناهی دیگری در راه است؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش اعتمادآنلاین از خانه‌هایی که قرار است تخریب شوند: آسیه_پناهی دیگری در راه است؟ / بیم ساکنان خانه‌های کاهگلی چهاردانگه از آوار شهرداری این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

- «من که به همه گفته‌ام از اینجا بلند نمی‌شوم. هر کاری که بکنند هم فرقی به حال من ندارد. مدت‌ها قول یک واحد آپارتمان را دادند که عملی نشد. حالا می‌خواهند همین یک اتاق را هم از من بگیرند.» خاله زهرا خسته است. دیگر توان ندارد. 25 سالی می‌شود که خودش و شوهرش در زمین‌های کشاورزی و باغ‌های اطراف گلشهر، نزدیک کوره‌های آجرپزی شمس‌آباد و چهاردانگه، کار کرده‌اند و حالا نمی‌خواهد همین خانه را هم از دست بدهد.

او که از سال 90 همراه با خانواده‌اش در یکی از این اتاق‌ها زندگی می‌کند می‌گوید معتادها معضل زندگی آنها هم بوده‌اند: «پاتوق معتادان را که خراب کردند، دیگر به ما چه‌کار دارند؟ ما خودمان هم همیشه با حضور معتادها مشکل داشتیم و مدام نگران بودیم که شب‌ها اتفاقی رخ دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ: آمریکا در حال ثبت یک رکورد در تولید واکسن است🔺پرزیدنت ترامپ: آمریکا در حال ثبت یک رکورد در تولید واکسن است ⚡️رئیس جمهوری آمریکا پس از بازدید از تاسیسات بایوتکنولوژی در کارولینا شمالی با اشاره به ورود موسسه مدرنا به فاز سوم تولید واکسن کرونا گفت که این فاز، مرحله آخر قبل از تایید نهایی است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مصوبات امروز جلسه هیات دولت؛ 'عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ادارات نقض قانون است'رئیس جمهور به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد که مسئول رعایت، کنترل و نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در سازمان‌های اداری و حاکمیتی کشور، مسئولان اداری و اجرایی بوده و عدم رعایت دستورالعمل‌ها، نقض قانون محسوب و منجر به تشکیل پرونده تخلفات در هیئت‌های تخلفات اداری می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اقدام آمریکا در ایجاد مزاحمت برای ماهان نقض صریح پیمان شیکاگو است‌هواپیمای_ماهان | یک استاد حقوق بین الملل مزاحمت جنگنده های آمریکا برای هواپیمای ماهان در آسمان سوریه را نقض صریح کنوانسیون_شیکاگو دانسته و می‌گوید: دولت جمهوری اسلامی ایران و شرکت هواپیمایی ماهان می توانند در قبال اقدام آمریکا طرح دعوا کنند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

باید جلوی خام‌فروشی را بگیریم/ تولیدات ما در بعضی از صنایع دو برابر شده استرئیس‌جمهور در نشست تولیدکنندگان صنایع فولاد و پتروشیمی گفت: محصولات فولادی و پتروشیمی ایران در جهان ممتاز است اما در این زمینه باید جلوی خام فروشی را بگیریم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برگزاری مراسم پرجمعیت در محرم ممنوع استتهران - ایرنا - معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پروتکل‌های بهداشتی برگزاری مراسم عزاداری محرم در حال تدوین است و بطور قطع برگزاری مراسم پرجمعیت ممنوع می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »