آسمان غبارآلود غرب و مرکز کشور/ افزایش دما تا ۱۵ درجه در استان‌های ساحلی خزر

22/01/1401 09:41:00 ق.ظ

آسمان غبارآلود غرب و مرکز کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وزش باد نسبتا شدید دراستان‌های تهران و البرز، وجود غبار در آسمان مناطق مرکزی، غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد نسبتا شدید دراستان‌های تهران و البرز، وجود غبار در آسمان مناطق مرکزی،غرب و جنوب غرب کشور خبر داد. وی افزود: سه شنبه و چهارشنبه(۲۳ و۲۴ فروردین) در ارتفاعات و مناطقی از زاگرس مرکزی و جنوبی واقع در...

وی افزود: سه شنبه و چهارشنبه(۲۳ و۲۴ فروردین) در ارتفاعات و مناطقی از زاگرس مرکزی و جنوبی واقع در غرب و جنوب غرب کشور و ارتفاعات و برخی نقاط دامنه‌های البرز مرکزی افزایش ابر و رگبار و رعد و برق رخ می‌دهد. سه شنبه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل وزش باد گرم جنوبی و افزایش موقتی دما بین ۸ تا ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ادامه داد: پنجشنبه (۲۵ فروردین) در اغلب مناطق کشور جوی آرام خواهیم داشت و جمعه (۲۶ فروردین) دردامنه و ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، شمال آذربایجان شرقی، برخی مناطق آذربایجان غربی، قم، دامنه‌های زاگرس و سواحل شرقی دریای خزر بارش پراکنده رخ می‌دهد.

به گفته ضیاییان سه شنبه و چهارشنبه، در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز، تهران، سمنان وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

روزنه‌هایی برای «توسعه ایران» بر پایه «ملیت» | حجت میرزایی

مدتی است باوری من را خوش‌دل و امیدوار کرده است که اندیشه توسعه در سرزمین‌مان جوانه زده است. با آنکه همه روندها و رکوردها، نگران‌کننده و پرمخاطره می‌نماید، اما همین حس فراگیر بازندگی در رقابت جهانی و بی‌آینده‌بودن به همان اندازه که ممکن است رخوت‌انگیز و امیدشکن باشد، می‌تواند نهیب و تلنگری برانگیزاننده و پیشران برای یافتن روزنه‌ و گریزگاهی از این درماندگی شود. این توسعه‌خواهی هم رهایی‌بخش از کمند درماندگی و هم انسجام‌بخش و وحدت‌آفرین برای یکپارچگی ایران است. به زبان کوتاه، ما ایرانیان روزنه‌هایی پر‌سو و چشم‌نواز برای گشودن راهی به سوی توسعه ملی یافته‌ایم و به همان اندازه که توسعه در ذهن و زبان‌مان برجسته می‌شود، ملیت و وطن‌خواهی قدرتمندتر و اندیشیده‌تر می‌شود. صد‌البته که درخت تنومند و پربار توسعه در 80 سال گذشته در هر جایی روییده و بارور شده، ریشه در ملیت داشته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

«سالنی در آسمان»؛ ساکنان جاکارتا صرف غذا در ارتفاع ۵۰ متری را تجربه می‌کنندمشتریان این رستوران با جرثقیل تا ارتفاع ۵۰ متری از سطح زمین بالا می‌روند تا صرف غذا در ارتفاع را تجربه کنند. برای سالروز مرگ صادق هدایت

آسمان غبارآلود نقاط مختلف ایران/ ورود گرد و خاک از روز چهارشنبه به کشورورود گرد و خاک از روز چهارشنبه به کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا با اشاره به حاکمیت جو آرام در سایر نقاط کشور از افزایش وزش باد روی کشور عراق و خیزش گرد و خاک و انتقال آن به غرب کشور خبر داد.

باید دنبال راه‌هایی برای بهبود روابط ایران و غرب در غیاب بازگشت به برجام باشیم/ ۲ توصیه به مذاکره‌کنندگان ویناستاد دانشگاه جرج میسون آمریکا با تاکید بر اینکه وقفه ایجاد شده در مذاکرات برجامی تا زمان روشن شدن بیشتر پیامدهای جنگ روسیه و اوکراین ادامه می‌یابد، عنوان کرد: تهران باید خودش تصمیم بگیرد که منافعش در این وضعیت بین‌المللی تغییر یافته، چیست. مشکل حکومت ایران مذاکره با استعمارجهانی نیست.مشکل تشگیلات فاشیسم شئونیزم فارسی شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایران با حضوریکتائی ملتهای ایرانیانست که ملتهای کشور به هویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعیشان بیدار متوجه شدند دیگرنمیخواهند فرقه فارسیسم بر ملتهای ایرانیان حکومت کند

ورود گرد و غبار به نواحی مرزی غرب کشور/ وزش باد شدید توام با گرد و خاک در ۶ استانورود گرد و غبار به نواحی مرزی غرب کشور وزش باد شدید توام با گرد و خاک در ۶ استان سازمان هواشناسی نسبت به توسعه گرد و غبار در نواحی مرزی غرب کشور هشدار داد و پرهیز از قرار گرفتن در فضای باز را برای همه گروه‌ها توصیه کرد.

جنبش METOO در غرب و ایران از ابتدا تا امروز / فریاد و دیگر هیچ؟- اخبار سینما و تئاتر - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnimجنبش MeToo در غرب و ایران از ابتدا تا امروز این جنبش بعد از چندین سال در جهان با صدای بلند گفته می‌شود اما هنوز تعرضات جنسی علیه زنان در جهان جریان دارد، فریاد زنان در سینمای ایران نیز بلندتر از گذشته شده است گزارش تسنیم: