آزمایش کرونای دختر نخست وزیر اسرائيل مثبت شد؛ نفتالی بنت به قرنطینه رفت

05/10/1400 07:34:00 ب.ظ

دفتر نخست وزیر اسرائيل می‌گوید که او و اعضای خانواده‌اش از تمام قوانین و مقررات مربوط به کووید-۱۹ پیروی خواهند کرد. دختر نفتالی بنت کاملا واکسینه شده بود.

دفتر نخست وزیر اسرائيل می‌گوید که او و اعضای خانواده‌اش از تمام قوانین و مقررات مربوط به کووید-۱۹ پیروی خواهند کرد. دختر نفتالی بنت کاملا واکسینه شده بود. چاپ به گزارش جروزالم پست نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، به دنبال مثبت شدن آزمایش کرونای دختر ۱۴ ساله‌اش، وارد قرنطینه شده است. جروزالم پست، به نقل از سخنگوی نخست وزیر اسرائيل گزارش کرده است که دختر نفتالی بنت کاملا واکسینه شده بود.

آزمایش «آنتی ژن» کرونای نخست وزیر اسرائيل پیش از جلسه روز یکشنبه با کابینه منفی بود. با این حال، بنت پس از اطلاع از وضعیت دخترش، جلسه کابینه را ترک کرد. دفتر نخست وزیر اسرائيل می‌گوید که او و اعضای خانواده‌اش از تمام قوانین و مقررات مربوط به کووید-۱۹ پیروی خواهند کرد.

جروزالم پست می‌نویسد از همه وزیرانی که در جلسه روز یکشنبه کابینه در بلندی‌های جولان شرکت کردند، آزمایش سریع آنتی ژن کووید گرفته شد. در همین حال پس از مثبت شدن آزمایش کرونای یکی از کارکنان بنت او بلافاصله به قرنطینه منتقل شد. دفتر بنت می‌گوید که این کارمند با نخست وزیر یا سایر وزیران در تماس نبوده است. headtopics.com

به چپم

بر پدر نفتالی لعنت کتی اسرایلش

موارد کرونا در اسرائيل در حال افزایش است. علاوه بر دختر بنت، دختر وزیر آموزش اسرائيل نیز به کووید مبتلا شده است و به همین دلیل او هم در جلسه روز یکشنبه کابینه شرکت نکرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

نخست وزیر کانادا: کشورهای غربی جبهه متحدی در برابر چین تشکیل دهندنخست وزیر کانادا گفته است، کشورهای غربی می‌بایست یک جبهه متحد در برابر چین داشته باشند، تا مانع سوء استفاده پکن از منافع تجاری برای رو در رو قرار دادن آنها علیه یکدیگر شوند. چه عجب یکی پیدا شد درباره اتحاد در مقابل چین صحبت کرد

زن‌کشی در سیستان و بلوچستان: مردان خانواده دو دختر نوجوان را کشتند

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

یک شکارچی به دلیل ترویج شکار در فضای مجازی به شش ماه حبس محکوم شدرییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنندج گفت:یک متخلف شکار و صید با انتشار تصاویر و ترویج شکار حیات وحش در فضای مجازی به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد. این آشغال عوضی مریض برای جامعه خطر بالقوه هست.باید حبس ابد بهش بدن.

شبە‌نظامیان وابسته به ایران پهپاد «ابابیل ٣» را در سوریه آزمایش کردند🔺شبە‌نظامیان وابسته به ایران «ابابیل ٣» را در سوریه آزمایش کردند گروەهای شبە نظامی وابسته به جمهوری اسلامی پهپاد جدید دریافتی از ایران بە نام «ابابیل ٣» را در شرق دیرالزور آزمایش کردەاند. ⬇️ بیشتر بخوانید: خیلی شبیه پهبادهای بیرقدار تورکیه هست. من نمیدونم این نکبت ها چرا هر پهبادی که تو دنیا سر وصدا میکنه و موفق میشه رو میرن شبیهش رو میسازن آماده خوردن باشید پهباد های ایران باعث ترس و وحشت آمریکای جنایتکار شده است