آزمایش کرونای بیش از نیم میلیون کودک در آمریکا مثبت اعلام شد

09/09/2020 02:04:00 ب.ظ

کرونای, میلیون

آزمایش کرونای بیش از نیم میلیون کودک در آمریکا مثبت اعلام شد

09.09.2020آنکارا/ امره آیتکین/ خبرگزاری آناتولیبنیاد آکادمی پزشکان و بیمارستان کودکان آمریکا طی گزارشی اعلام کرد: تست کرونای حدود 70 کودک در ایالات متحده در بازه زمانی 20 اوت تا 3 سپتامبر مثبت بوده و این تعداد نسبت به دو هفته پیش 16 درصد افزایش یافته است.

براساس این گزارش که در وبگاه خبری «دی‌هیل» منتشر شده است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا 3 سپتامبر در آمریکا آزمایش 513 هزار و 415 کودک مثبت اعلام شده که این تعداد 10 درصد کل مبتلایان در این کشور به شمار می‌رود. همچنین 1003 نفر از مجموع قربانیان کرونا در آمریکا را نیز کودکان تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

واکسن کرونای چینی‌ها برای افراد مسن ایمن استواکسن کرونای چینی‌ها برای افراد مسن ایمن است واکسن توسعه داده شده برای کرونا ویروس توسط شرکت داروسازی چینی 'سینوواک'(Sinovac) برای افراد مسن ایمن اعلام شده است اما عملکرد آن بر روی این افراد کمی ضعیف‌تر است.

کرونا؛ توقف موقت آزمایش های دانشگاه آکسفورد برای تولید واکسن - BBC News فارسیمرحله نهایی آزمایش های دانشگاه آکسفورد برای تولید واکسن ویروس کرونا به خاطر بروز واکنش منفی در یکی از افراد مورد آزمایش به طور موقت متوقف شده است. شرکت داروسازی آسترا زنکا که با دانشگاه آکسفورد در تولید واکسن همکاری می کند، از بروز یک بیماری نامشخص خبر داده و توقف آزمایش ها را بر اساس 'روال طبیعی' این گونه تحقیقات عنوان کرده است. از تحقیقات مشترک دانشگاه آکسفورد و شرکت آسترا زنکا به عنوان یکی از بخت های اصلی تولید واکسن ویروس کرونا نام برده می شود.

ناسا موتور پیشران فضاپیمای آینده به مقصد کره ماه را آزمایش کرد🔺ناسا موتور پیشران فضاپیمای آینده به مقصد کره ماه را آزمایش کرد ⚡️ناسا و موسسه هوا فضای نورتروپ گرومن دست به یک آزمایش کامل موتور راکت موسوم به «پیشران حمایت پرواز» زدند. این راکت نیروی نخستین ماموریت پرواز «آرتمیس» به سوی کره ماه را تامین خواهد کرد.

تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستاییوزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه اجتماعی رایگان و همگانی برای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار خبر داد.

آغاز جدال حقوقی برای بازگرداندن جولیان آسانژ به آمریکا - BBC News فارسیجولیان آسانژ، یکی از بنیانگذاران وبسایت ویکی‌لیکس، امروز در دادگاهی در لندن حاضر شد که قرار است درخواست آمریکا برای استرداد او را بررسی کند.

بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند

تست کرونای حدود 70 کودک در آمریکا در بازه زمانی 20 اوت تا 3 سپتامبر مثبت اعلام شد.به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، شرکت داروسازی"سینوواک بایوتک"(Sinovac Biotech) گفت که طبق نتایج آزمایش اولیه تا میانی به نظر می‌رسد واکسن کرونا ویروس آنها برای افراد مسن ایمن است و این در حالی است که پاسخ‌های ایمنی افراد مسنی که واکسن را دریافت کرده بودند نسبت به افراد جوانی که این واکسن به آنها تزریق شده بود ضعیف‌تر بود.کرونا؛ توقف موقت آزمایش های دانشگاه آکسفورد برای تولید واکسن ۲ ساعت پیش Reuters توضیح تصویر، ۹ شرکت بزرگ تولیدکننده دارو اعلام کردند که در تولید واکسن ویروس کرونا ضوابط علمی و اخلاقی را در اولویت قرار داده اند مرحله نهایی آزمایش های دانشگاه آکسفورد برای تولید واکسن ویروس کرونا به خاطر "بروز واکنش منفی" در یکی از افراد مورد آزمایش به طور موقت متوقف شده است.Share via Email Print this page بخش انگلیسی صدای آمریکا ـ «سازمان فضایی ایالات متحده» موسوم به «ناسا» و موسسه هوا فضای «نورتروپ گرومن» روز چهارشنبه دست به یک آزمایش کامل موتور راکت موسوم به «پیشران حمایت پرواز» یا «اف اس بی-۱» زدند.

09.09. "لیو پیچنگ"(Liu Peicheng) ، نماینده سینوواک در گفتگو با رویترز گفت: واکسن کرونای ابداعی این شرکت موسوم به"کروناواک"(CoronaVac) در آزمایشات فاز ۱ و ۲ که در ماه مه با حضور ۴۲۱ شرکت کننده حداقل ۶۰ ساله انجام شد، عوارض جانبی جدی ایجاد نکرد.2020 آنکارا/ امره آیتکین/ خبرگزاری آناتولی بنیاد آکادمی پزشکان و بیمارستان کودکان آمریکا طی گزارشی اعلام کرد: تست کرونای حدود 70 کودک در ایالات متحده در بازه زمانی 20 اوت تا 3 سپتامبر مثبت بوده و این تعداد نسبت به دو هفته پیش 16 درصد افزایش یافته است. مرحله اول و دوم آزمایش های دانشگاه آکسفورد موفقیت آمیز بوده است. براساس این گزارش که در وبگاه خبری «دی‌هیل» منتشر شده است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا 3 سپتامبر در آمریکا آزمایش 513 هزار و 415 کودک مثبت اعلام شده که این تعداد 10 درصد کل مبتلایان در این کشور به شمار می‌رود. چهار مورد از هشت واکسن جهان که در مرحله سوم آزمایشات هستند متعلق به کشور چین است. همچنین 1003 نفر از مجموع قربانیان کرونا در آمریکا را نیز کودکان تشکیل می‌دهند. «ناسا» با «نورتروپ گرومن» برای ساخت پیشران های مورد استفاده در پروازهای موشکی آینده قرارداد بسته است.

از سوی دیگر، در 18 ایالت آمریکا هیچ مورد مرگ کودکان بر اثر ویروس کرونا مشاهده نشده است. کروناواک در مرحله آخر آزمایشات انسانی در برزیل و اندونزی آزمایش می‌شود تا محققان ارزیابی کنند که آیا واکسن مذکور به اندازه کافی موثر و بی خطر است و می‌توانند تأییدیه‌های قانونی را برای استفاده انبوه آن به دست آورند یا خیر. به گفته او هرگاه در آزمایش های تولید واکسن یکی از افراد مورد آزمایش به علت ناشناخته ای بیمار شود، آزمایش را تا مشخص شدن علت بیماری متوقف می کنند. دامنه سنی کودکی براساس ایالت متفاوت است. در حالی که در برخی ایالات افراد زیر 18 سال «کودک» در نظر گرفته می‌شوند، افراد زیر 14 سال مشمول این رده سنی می‌شوند. "یین ویدونگ" مدیرعامل شرکت"سینوواک" به رویترز گفته است که شرکت"سینوواک" که واکسن کرونای آن در مرحله سوم آزمایشات بالینی است و در طرح استفاده اضطراری نیز گنجانده شده است، این واکسن بالقوه را به حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ کارمند و خانواده‌های آنها که داوطلب شده بودند، تزریق کرده است. آمریکا از لحاظ تعداد مبتلایان و قربانیان کووید-19 در صدر جهان قرار دارد. تاکنون در این کشور 6 میلیون و 514 هزار و 376 مورد مبتلا و 194 هزار و 37 مورد مرگ ناشی از کرونا شناسایی شده است. این واکسن می‌تواند ۴۲ روز در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد (۷۷ درجه فارنهایت) ، ۲۸ روز در ۳۷ درجه سانتیگراد (۹۸. هدف از این ماموریت پیاده شدن بر سطح مریخ در نیمه دهه ۲۰۳۰ میلادی است.

.