کرونای, میلیون, کودک, آمریکا, آمریکا, ویروس, کرونا, کودک, کووید-19

کرونای, میلیون

آزمایش کرونای بیش از نیم میلیون کودک در آمریکا مثبت اعلام شد

09/09/2020 02:04:00 ب.ظ

آزمایش کرونای بیش از نیم میلیون کودک در آمریکا مثبت اعلام شد

09.09.2020آنکارا/ امره آیتکین/ خبرگزاری آناتولیبنیاد آکادمی پزشکان و بیمارستان کودکان آمریکا طی گزارشی اعلام کرد: تست کرونای حدود 70 کودک در ایالات متحده در بازه زمانی 20 اوت تا 3 سپتامبر مثبت بوده و این تعداد نسبت به دو هفته پیش 16 درصد افزایش یافته است.

هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی

براساس این گزارش که در وبگاه خبری «دی‌هیل» منتشر شده است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا 3 سپتامبر در آمریکا آزمایش 513 هزار و 415 کودک مثبت اعلام شده که این تعداد 10 درصد کل مبتلایان در این کشور به شمار می‌رود. همچنین 1003 نفر از مجموع قربانیان کرونا در آمریکا را نیز کودکان تشکیل می‌دهند.

از سوی دیگر، در 18 ایالت آمریکا هیچ مورد مرگ کودکان بر اثر ویروس کرونا مشاهده نشده است.دامنه سنی کودکی براساس ایالت متفاوت است. در حالی که در برخی ایالات افراد زیر 18 سال «کودک» در نظر گرفته می‌شوند، افراد زیر 14 سال مشمول این رده سنی می‌شوند. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

واکسن کرونای چینی‌ها برای افراد مسن ایمن استواکسن کرونای چینی‌ها برای افراد مسن ایمن است واکسن توسعه داده شده برای کرونا ویروس توسط شرکت داروسازی چینی 'سینوواک'(Sinovac) برای افراد مسن ایمن اعلام شده است اما عملکرد آن بر روی این افراد کمی ضعیف‌تر است.

کرونا؛ توقف موقت آزمایش های دانشگاه آکسفورد برای تولید واکسن - BBC News فارسیمرحله نهایی آزمایش های دانشگاه آکسفورد برای تولید واکسن ویروس کرونا به خاطر بروز واکنش منفی در یکی از افراد مورد آزمایش به طور موقت متوقف شده است. شرکت داروسازی آسترا زنکا که با دانشگاه آکسفورد در تولید واکسن همکاری می کند، از بروز یک بیماری نامشخص خبر داده و توقف آزمایش ها را بر اساس 'روال طبیعی' این گونه تحقیقات عنوان کرده است. از تحقیقات مشترک دانشگاه آکسفورد و شرکت آسترا زنکا به عنوان یکی از بخت های اصلی تولید واکسن ویروس کرونا نام برده می شود.

ناسا موتور پیشران فضاپیمای آینده به مقصد کره ماه را آزمایش کرد🔺ناسا موتور پیشران فضاپیمای آینده به مقصد کره ماه را آزمایش کرد ⚡️ناسا و موسسه هوا فضای نورتروپ گرومن دست به یک آزمایش کامل موتور راکت موسوم به «پیشران حمایت پرواز» زدند. این راکت نیروی نخستین ماموریت پرواز «آرتمیس» به سوی کره ماه را تامین خواهد کرد.

تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستاییوزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه اجتماعی رایگان و همگانی برای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار خبر داد.

آغاز جدال حقوقی برای بازگرداندن جولیان آسانژ به آمریکا - BBC News فارسیجولیان آسانژ، یکی از بنیانگذاران وبسایت ویکی‌لیکس، امروز در دادگاهی در لندن حاضر شد که قرار است درخواست آمریکا برای استرداد او را بررسی کند.

بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند