آزمایش موفقیت آمیز ماشین پرنده در ژاپن

15/05/1398 12:37:00 ب.ظ

ماشین پرنده در ژاپن به تازگی با موفقیت آزمایش شد و برایش نمایش این ماشین چند دقیقه در هوا معلق ماند

ماشین پرنده در ژاپن به تازگی با موفقیت آزمایش شد و برایش نمایش این ماشین چند دقیقه در هوا معلق ماند بر اساس گزارش اسکای نیوز، شرکت NEC در منطقه فناوری آبیکو، از تست ماشین پرنده رونمایی کرد.

این منطقه 22 مایل با ژاپن فاصله دارد. دولت ژاپن درصدد است تا سال 2030، ماشین‌های پرنده را برای عموم مردم راه‌اندازی کند. گروه صنعتی این ماشین، از سال 2011 در حال کار کردن روی این طرح هستند و درصدد محکم کاری کامل طرح هستند.

با این حال هنوز، موانعی برای کاربرد این وسیله توسط مردم وجود دارد که از جمله آن می‌توان به عمر باتری ماشین، قوانین و مسائل ایمنی آن یاد کرد. از مهمترین ویژگی‌های این ماشین، کار با نیروی برق و عدم نیاز به راننده و نزول عمودی آن است.

از دیگر امتیازات این ماشین، هزینه و صدای کمتر نسبت به هلیکوپتر و عدم نیاز به خلبان ماهر است. قبلا در سال 2017 شرکت دیگری در ژاپن، ماشین پرنده را رونمایی کرده بود اما با شکست مواجه شد. NEC از شرکت‌های اسپانسر ماشین پرنده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشتانفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشت سوختن قطره ای از اقیانوس مهماتی که علیه کشورهایی مثل سوریه بکار می رود روسیه اکنون در ونزوئلا نیز حضور دارد روسیه با حضور خود میخواهد جبهه خود را علیه متحدین ناتو تقویت کند.

دستگیری عامل حادثه تیراندازی در بوئین زهرا در کمتر از یک ساعتفرمانده انتظامی استان از دستگیری و عامل تیر اندازی منجر به قتل جوان 35 ساله و زخمی شدن مامور پلیس در کمتر از یک ساعت در شهرستان' بوئین زهرا' خبر داد.

صداوسیما سریالی در مورد محرومیت در سیستان وبلوچستان می‌ساخترئیس شورای شهر تهران نوشت: مناسب بود صداوسیما بجای ساخت گاندو در تخریب دکتر ظریف، سریالی در مورد محرومیت در سیستان وبلوچستان می‌ساخت. اونارو شماها باید بسازین نه صدا سیما اگر پدر گرام و مرحوم جناب محسن از خاندان هزار فامیل در سیستان به همان نسبت که در تهران هزینه کرد هزینه میکرد دیگه احتیاج نبود براش سریال بسازن ! چرا اینا خفه نمیشن. برای خیانات شما هزاران گاندو کم است.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در سال گذشته ۴۴ کودک زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدند

رسانه آلمانی: مرگ ۱۰هزارنفر بر اثر گرما در آلمان در سال ۲۰۱۸ | DW | 04.08.2019گرمای بی‌سابقه در آلمان شمار مرگ و میر در این کشور را افزایش داده است. فرانکفورتر آلگماینه می‌نویسد که کارشناسان شمار فوتی‌‌های ناشی از افزایش دما در این کشور را در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۰هزار نفر اعلام کرده‌اند. شیعه شین بدبختا آلمان همشون مگه دهزار نفر بیشترن خوش به حال ما اهوازيا كه رفيق جينگ خورشيديم

در حمله هوایی نیروهای افغان رادیوی طالبان در غزنی نابود شددفتر مطبوعاتی والی غزنی در جنوب افغانستان دوشنبه 5 آگست تایید کرد که رادیو «صدای شریعت» مربوط به