آزادی مدیر وبسایت نارنجی پس از هشت سال

26/12/1400 02:13 ب.ظ

روز چهارشنبه، ۲۵ اسفند، علی‌اصغر_هنرمند، مدیر وب‌سایت «نارنجی» که از هشت سال پیش زندانی شده بود، با انتشار پیامی در توئیتر از آزادی خود خبر داد و نوشت: «این‌که بر ما چه گذشت، قابل وصف نیست.» اخبار_ایران

اسفند، «علی‌اصغر هنرمند»، مدیر وب‌سایت «نارنجی» که از هشت سال پیش زندانی شده بود، با انتشار پیامی در توئیتر از آزادی خود خبر داد و نوشت: «این‌که بر ما چه گذشت، قابل وصف نیست.

» وب‌سایت نارنجی از وب‌سایت‌های پرطرفدار ایران در زمینه اخبار مربوط به دنیای فناوری بود که گروهی از وبلاگ‌نویس‌های این حوزه آن را در دفتری کوچک در شهر کرمان راه انداخته بودند.

پیشتر برخی رسانه‌های نزدیک به سپاه بدون ارائه اسناد و مدارک ادعا کرده بودند که فعالیت وب‌سایت نارنجی، به «فعالیت‌های امنیتی» که «نازنین زاغری» انجام می‌داده، مرتبط بوده است. آزادی او همزمان با آزادی خانم زاغری این احتمال را تقویت می‌کند که اتهامات او در ارتباط با اتهامات جاسوسی خانم زاغری بوده است.۱۲۱۳۹۲

، بدون هیچ توضیحی از بازداشت علی‌اصغر هنرمند، عباس واحدی، علیرضا وزیری، نسیم نیک‌مهر، ملیحه نخعی، محمدحسین موسی‌زاده و سارا سجادپور، از مدیران و اعضای فنی و نویسندگان نارنجی توسط سپاه ثارالله کرمان خبر داده بود. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

سود امریکا و اروپا از جنگ و گوشمالی اقتصادی به روس‌ها / انگلیسی‌ها از عربستان نفت می‌خواهند؟یک کارشناس بین الملل حوزه انرژی گفت: به نظر بنده جنگ اخیر درسی بود که به اروپا داده شد که باید منابع انرژی خود را متنوع کنند و از وابستگی تام به منابع روسیه دست بردارند و راه استقلال را با تامین از سایر کشورها پیدا کنند.

چاووش‌اوغلو: تاکنون حدود 15 هزار تن از شهروندان‌مان را از اوکراین خارج کردیمچاووش‌اوغلو: تاکنون حدود 15 هزار تن از شهروندان‌مان را از اوکراین خارج کردیم وزیر خارجه ترکیه با بیان اینکه تاکنون بیش از 14 هزار و 800 تن از شهروندان از اوکراین خارج شده‌اند، از روند مثبت تخلیه خبر داد.

ناتو از روسیه خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکنددبیرکل ناتو با بیان اینکه روسیه با حمایت از رژیم اسد در سوریه چندین بار استفاده از سلاح‌های شیمیایی را تسهیل کرد، از مسکو خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند. - خبرگزاری آناتولی مرسی ناتو!!!!! اوج درماندگی ناتو و . لطفا اوکراینی ها را بکش ولی با سلاح های شیمیائی نه

پدر و برادر فرزاد انصاری‌فر، از کشته‌شدگان آبان ۹۸، از زندان آزاد شدندامین انصاری‌فرد و فرزندش آرمان، پدر و برادر فرزاد انصاری‌فر، از کشته‌شدگان آبان ۹۸، پس از چهار هفته بازداشت، سرانجام با قرار وثیقه و به صورت موقت موقت آزاد شدند.

تمجید آمریکا از حمایت ترکیه از اوکراینوزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با وزیر امور خارجه کشورمان خود از حمایت آنکارا از حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین و همچنین کمک‌های ترکیه به کی‌یف قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی صلیبچیها تازه دارند متوجه میشوند حکومت تورکیه و دیگر ملتهای تورکان با علوم حق حقیقت طبیعی خردمندانه است نه با علوم ذهنی ناقص و محدود صلیبچیها. بنابرین سیستم خردمندانه حکومتی(انجمن‌مغان)تورکان با فعال شدن در کشورهای آسیای میانه بزودی در جهان الگوی اصلی حکومتهای جهان خواهد بود.

از داربی تا هت‌تریک؛ اصطلاحات فوتبالی از کجا آمده‌اند؟ - BBC News فارسیبسیاری از اصطلاحات فوتبالی به طور مستقیم و بدون تغییر وارد زبان فارسی شده‌اند و دانستن سرچشمه آن‌ها برای فارسی زبانان هم جذاب است. در این مطلب نگاهی انداخته‌ایم به معنای تعدادی از معروف‌ترین واژه‌های فوتبالی و سرچشمه آن‌ها.