آزادی ۹ خدمه هندی کشتی ریاح

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۹ شهروند هند، از خدمه نفت‌کش توقیف شده ریاح، امروز آزاد شدند

به گزارش ایسنا، به نقل از مجله خبری ایندیا تودی، منابع رسمی روز پنج‌شنبه اعلام کردند که ایران ۹ نفر از ۱۲ شهروند هندی را که روی عرشه کشتی ام.تی. ریاح بودند را آزاد کرده است.

وزارت امور خارجه هند گزارش داد که مقامات هندی با این گروه بیست‌وچهار نفره دیدار کرده و به آن‌ها اطمینان دادند که دولت این کشور اقدامات لازم را برای اطمینان حاصل کردن از آزادی و بازگشتشان به میهن انجام خواهد داد. این وزیر هند همچنین گفت که تمامی آن‌ها حالشان خوب است و هند به پافشاری برای آزادی سریع آن‌ها ادامه خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران ۹ نفر از خدمه نفتکش توقیف‌ شده ریاح را آزاد کردهند تائید کرد که ایران ۹ تن از ۱۲ خدمه نفتکش توقیف شده ریاح را آزاد کرده‌است. همچنان ۲۱ تبعه هند شامل سه خدمه ریاح و ۱۸ خدمه نفتکش استنا ایمپرو در بازداشت باقی ماندند.نمایندگان سفارت هند پنج‌شنبه با «خدمه هندی» این نفتکش در بندرعباس دیدار کردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

من صحبت کردم ازاد کنن نگید ریا نشه...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مالک نفتکش توقیف شده بریتانیا در ایران با خدمه خود تماس گرفتشرکت سوئدی مالک نفتکش بریتانیایی توقیف شده در ایران، اعلام کرد که برای نخستین بار با خدمه نفتکش خود تماس گرفته و با آن‌ها صحبت کرده است. \r\n به گزارش رویترز، این شرکت اعلام کرده است که همه ۲۳ خدمه این حالم از انگلی های جهان خوار بهم میخوره مخصوصا وقتی فهمیدم یکدست ملکه مثله خامنه مصنوعیه و کانادا مستعمره انگلیس هست فهمیدم اسهال طلبان انگلوفیل هستند مبارکه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران ۹ تن از کارکنان هندی کشتی ریاح را آزاد کردهم‌زمان با اعلام سفیر جمهوری اسلامی در لندن مبنی بر دسترسی کنسولی سفارت هند به کارکنان هندی نفتکش بریتانیایی توقیف شده در ایران، ۹ تن از کارکنان هندی نفتکش ریاح هم آزاد شدند. به گزارش «ایندین اکسپر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اولین تماس مالک نفتکش توقیف‌شده بریتانیایی با خدمهشرکت استینا بالک، مالک نفتکش توقیف شده بریتانیایی در ایران گفته است که برای اولین بار از زمان توقیف این کشتی در روز جمعه گذشته توانسته با خدمه آن تماس مستقیم برقرار کند. هم‌زمان رئیس دفتر آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران گفته است که بریتانیا برای آزادی کشتی خود واسطه به ایران فرستاده است. اصول دین بپرسین از خدمه 😂😂😂 اقتدار به این میگن.نه به اونی که آمریکایی ها و غربی ها دارن. اقتدار چیزیه که تو خون ما ایرانی‌هاست وبه هیچ احدی اجازه نمیدیم که به منافع ما تجاوز کنه.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مایکروسافت یک میلیارد دلار روی پروژه‌ای که از مغز انسان تقلید می‌کند، سرمایه گذاری کردمایکروسافت یک میلیارد دلار روی پروژه‌ای که از مغز انسان تقلید می‌کند، سرمایه گذاری کرد این برنامه بر خلاف بیشتر سیستم های هوش مصنوعی مدرن که توانایی های محدودی دارند، می تواند طیف وسیعی از مهارتها و ضوابط را بیاموزد و اجرا کند. ما هم چندین میلیارد دلار برای اختلاس کردن آقا زاده ها سرمایه گذاری کردیم.. اگر نتواند فلسفه‌ی ورود با پای چپ به مستراح را بفهمد بدرد هیچی نمیخورد دانش و علوم ذهنی هشتگانه ی انسانها در هر حالت در جهان مشکل آفرین است باید روی علوم طبیعی خردمندانه ی زندگی زنده ی ذهن و حضور دو جهان خدا یا زندگی، علوم حق حقیقت طبیعی حضوریکتائی(انجمن مغان) موسسان ایران ایرانیان سرمایه گذاری کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »