آرژانتین و شیلی پروازهای انگلستان را تعلیق کردند

21/12/2020 10:15:00 ق.ظ

#آرژانتین و #شیلی پروازهای #انگلستان را تعلیق کردند

آرژانتین, شیلی

آرژانتین و شیلی پروازهای انگلستان را تعلیق کردند

به دنبال ثبت نوع جهش یافته ویروس کرونا در انگلستان کشورهای آرژانتین و شیلی هم پروازهای رفت و برگشت خود با این کشور را متوقف کردند. - خبرگزاری آناتولی

21.12.2020بوئنس آیرس/ محمد امین جانیک/‌ خبرگزاری آناتولیبنا به اعلام دولت آرژانتین، پروازهای رفت و برگشت بین این کشور و انگلستان به دلیل ثبت نوع جهش یافته ویروس کرونا در این کشور به حالت تعلیق درآمدند.تنها یک هواپیمای مسافربری که قرار بود صبح امروز وارد آرژانتین شود، از این تصمیم معاف اعلام شده است. طبق این گزارش، مسافران تحت تدابیر بهداشتی وارد کشور خواهند شد.

تاکنون یک میلیون و 541 هزار و 285 تن از مردم آرژانتین به بیماری کرونا مبتلا شده و 41 هزار و 813 تن جان خود را از دست داده‌اند.در این راستا دولت شیلی نیز در اقدامی مشابه تمامی پروازهای رفت و برگشت با انگلستان را متوقف کرده است.همچنین از ورود مسافرانی که اقامت شیلی را نداشته و طی 14 روز اخیر در انگلستان حضور داشته‌اند، ممانعت خواهد شد. در صورت ورود شهروندان و افراد مقیم این کشور در این شرایط، 14 روز در قرنطینه خواهند ماند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

چرا واکسیناسیون شیلی با واکسن چینی آن طور که انتظار می‌رفت، موفق نبود؟چرا واکسیناسیون شیلی با واکسن چینی آن طور که انتظار می‌رفت، موفق نبود؟ شیلی که یکی از سریع‌ترین کارزارهای واکسیناسیون جهان را با استفاده از واکسن چینی ساخت شرکت «سینووک» اجرا کرده بار دیگر با افزایش ناگهانی موارد ابتلا به ویروس کرونا دست به گریبان شده است

طرح دادخواست علیه رئیس جمهور شیلی در دادگاه کیفری بین‌المللی | DW | 30.04.2021مدافعان حقوق بشر شیلی اتهام سباستین پینرا را 'جنایت علیه بشریت' عنوان کرده‌اند. او به خشونت بی‌حد در مقابله با اعتراضات مدنی دو سال قبل متهم است؛ اعتراضاتی که با توافق بر سر تدوین قانون اساسی جدید به پایان رسید. چرا چپ هیچ وقت نمی فهمد!!!؟؟؟

مخالفت‌ها جواب داد؛ تعلیق زودهنگام پروژه جنجالی سوپرلیگ اروپابعد از مخالفت‌های گسترده در یمان هواداران و اهالی فوتبال و البته نهادهای قدرتمند فوتبالی، اعضای سوپر لیگ اعلام کردند که اجرا شدن این پروژه را به حالت تعلیق در می‌آورند.

امضای توافق‌نامه حمل و نقل هوایی میان مراکش و اسرائیلمراکش و اسرائيل توافق‌نامه‌ای مبنی بر آغاز پروازهای مستقیم بین دو کشور را امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی

به دنبال ثبت نوع جهش یافته ویروس کرونا در انگلستان کشورهای آرژانتین و شیلی هم پروازهای رفت و برگشت خود با این کشور را متوقف کردند.نیمی از جمعیت بزرگسال شیلی، دست‌کم یک دز واکسن دریافت کرده‌اند شیلی که یکی از سریع‌ترین کارزارهای واکسیناسیون جهان را با استفاده از واکسن چینی ساخت شرکت «سینووک» اجرا کرده، بار دیگر با افزایش ناگهانی موارد ابتلا به ویروس کرونا دست به گریبان شده است.جهان طرح دادخواست علیه رئیس جمهور شیلی در دادگاه کیفری بین‌المللی مدافعان حقوق بشر شیلی اتهام سباستین پینرا را"جنایت علیه بشریت" عنوان کرده‌اند.Aa پروژه جنجالی «سوپرلیگ اروپا» شروع نشده به «پایان» خود رسید.

21.12.۶ میلیون نفر، یعنی حدود نیمی از جمعیت بزرگسال شیلی، دست‌کم یک دز واکسن دریافت کرده‌اند.2020 بوئنس آیرس/ محمد امین جانیک/‌ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام دولت آرژانتین، پروازهای رفت و برگشت بین این کشور و انگلستان به دلیل ثبت نوع جهش یافته ویروس کرونا در این کشور به حالت تعلیق درآمدند. او در این دادخواست به"جنایت علیه بشریت"متهم شده است، زیرا در جریان تظاهرات اعتراضی مردم در مهر و آبان سال ۱۳۹۸ به خشونت بیش از حد پلیس متوسل شد. تنها یک هواپیمای مسافربری که قرار بود صبح امروز وارد آرژانتین شود، از این تصمیم معاف اعلام شده است. متخصصان بهداشتی معتقدند تازه‌ترین موج کرونا در شیلی، تا حدی به پخش گونه‌های مسری‌تر کرونا، کاهش محدودیت‌ها، افزایش تحرک، و نادیده گرفتن اقدامات ساده - مانند فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک - ارتباط دارد. طبق این گزارش، مسافران تحت تدابیر بهداشتی وارد کشور خواهند شد. بعد از مخالفت‌های گسترده از سوی اهالی فوتبال، طرفداران و حتی سیاستمداران، باشگاه‌های بزرگ انگلیسی یک به یک اعلام کردند که از حضور در این پروژه انصراف می‌دهند.

تاکنون یک میلیون و 541 هزار و 285 تن از مردم آرژانتین به بیماری کرونا مبتلا شده و 41 هزار و 813 تن جان خود را از دست داده‌اند. به خصوص این که رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری چین نیز اوایل ماه جاری گفت چین ممکن است نیاز به اصلاح واکسن کرونای خود یا تغییر روش‌های تجویزی داشته باشد تا بتواند آنها را به اندازه کافی مؤثر کند. پینرا از به کارگیری ارتش برای مقابله با معترضان هم ابایی نکرد. در این راستا دولت شیلی نیز در اقدامی مشابه تمامی پروازهای رفت و برگشت با انگلستان را متوقف کرده است. همچنین از ورود مسافرانی که اقامت شیلی را نداشته و طی 14 روز اخیر در انگلستان حضور داشته‌اند، ممانعت خواهد شد.۵ درصد مؤثر بوده است؛ اما دز نخست آن تنها ۳ درصد اثربخشی داشته است. در صورت ورود شهروندان و افراد مقیم این کشور در این شرایط، 14 روز در قرنطینه خواهند ماند. عبور از قوانین دوران اگوستو پینوشه، دیکتاتور پیشین شیلی، که دولت را  واجد وظایفی در تامین خدمات اجتماعی نمی‌‌داند و همه عرصه‌های خدمات عمومی را به بخش خصوصی واگذار کرده، بخشی از مطالبات معترضان در تدوین قانون اساسی جدید است. تاکنون ابتلای 585 هزار و 545 نفر به کرونا در شیلی گزارش شده و این بیماری از آغاز شیوع در این کشور 16 هزار و 154 قربانی گرفته است. مدیر مرکز کنترل بیماری چین: واکسن‌های چینی اثربخشی کمی دارند یک مقام ارشد کنترل بیماری چین در اذعانی کم‌سابقه گفت که اثربخشی واکسن‌های ویروس کرونای آن کشور پایین است و دولت در این فکر است که آنها را ترکیب کند تا شاید قوی‌تر شوند. در این میان البته همه نقدها متوجه سوپرلیگ نبوده است.

.