آرنولد شوارتزنگر: ترامپ بدترین رئيس جمهور تاریخ آمریکا است | DW | 11.01.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آرنولد شوارتزنگر، هنرپیشه و فرماندار پیشین ایالت کالیفرینا با انتشار پیام ویدیویی مردم آمریکا را به وحدت فراخوانده است. او که عضو حزب جمهوریخواه است، از ترامپ به عنوان 'بدترین رئیس جمهور کل تاریخ آمریکا' یاد کرده است.

آرنولد شوارتزنگر، هنرپیشه و فرماندار پیشین ایالت کالیفرینا با انتشار پیام ویدیویی مردم آمریکا را به وحدت فراخوانده است. او که عضو حزب جمهوریخواه است، از ترامپ به عنوان"بدترین رئیس جمهور کل تاریخ آمریکا" یاد کرده است.آرنولد شوارتزنگر در پیام ویدیویی خود ضمن اشاره به حکومت نازی‌ها، حمله به کنگره آمریکا را با روز"شیشه‌های شکسته" مقایسه کرده و گروه‌ راست افراطی"پراد بویز" را یک گروه نازی خوانده است.

شوارتزنگر، هنرپیشه نام‌آشنای هالیوود و یکی از اعضای حزب جمهوریخواه آمریکا از منتقدان دونالد ترامپ محسوب می‌‌شود. شوارتزنگر که متولد اتریش است، پس از مهاجرت به آمریکا در سال ۱۹۸۳ تابعیت آمریکا را دریافت کرد. او پس از فعالیت‌های هنری وارد صحنه سیاسی شد و دوره‌ای نیز فرماندار ایالت کالیفرنیا بود. او آمریکاییان را فراخواند تا وحدت خود را حفظ کنند. شوارتزنگر در این پیام ویدیویی دونالد ترامپ را"کودتاچی، دروغگو و رهبر شکست‌خورده" خوانده است.شوارتزنگر تصریح کرد که ترامپ به عنوان"بدترین" رئیس جمهور آمریکا به تاریخ می‌پیوندد. او افزود که برای وحدت آمریکا از جو بایدن حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

شوارتزنگر در پیام خود گفت که هرگاه جو بایدن موفق باشد، آنگاه ملت آمریکا موفق خواهد بود. پیام ویدویی شوارتزنگر با استقبال زیادی روبه‌رو شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اين پتياره يادش رفته موقعى که فرماندار کاليفرنيا بود مردم با تخم مرغ و گوجه از او استقبال ميکردند.

تو خوبی.

ما که بدی ازش ندیدیم

آدم اینا رو که میبینه بیاد هنربندهای نون بنرخ روز خور سینمای خودمون میافته

آرنولد شورت زنگوله ای گوه زیادی خورده مرتیکه دموکرات بی شرف

اگه آرنولد گفته.... همگی با هم کس ننه آرنولد.... کس ننه فارسیDW

انتظار بیشتری نمیره

ارنلود گوه خورد با باقى گلوباليستا

آرنولد گوه خورد!

وقتی تروریست باشی و دستور ترور ناجوانمردانه قهرمان جهانی صلح و امنیت رو بدی، بدارین واژه کوچکیست برای وصف یک رئیس جمهور تروریست..

goh khord

کون اروپارو که پاره کرد :-)

احساس میکنم فیلم ارباب حلقه ها رو نگاه کنید چه نیروی خیر باشید چه نیروی شر به فکر کردن و حرف زدنتون کمک میکنه. نابود باد سیاهی.

آخورش هم خورده هنربندان سم دار؟ نفوذیهای جمهوریخواه کم نیستند🔥💩👊🏻جاویدشاه🌹🌹🌹

وقتی پرونده‌های کثافت کاری ها شون قرار رو بشه شلوارشون رو خیس کردند اگر اطمینان خاطر دارند که پرزیدنت ترامپ در بیست ژانویه رفتنی هست پس چرا همه دارند دست و پا می زنند چرا حساب کاربری پرزیدنت رو بستند خامنه ای حساب کاربری داره پرزیدنت ترامپ نداره. همکاری خوبی دارند چپ با اسلامیست

اون که آمریکایی نیست یه مهاجر گلوبالیسته

اول گوه زیادی میخوره، بعد به وحدت فرا میخونه ؟؟؟😒

بیخود کرد با شما

این اشغال بی ارزش باید خیلی رشوه گرفته باش که اینجوری از ترامپ بد میگه غیر از چیزی دیگه نمیتونه باشه

مشخص اینم مثل هانتر باید به دختر بچه های خردسال تجاوز میکرده و ترسش از اینه که دستش رو بشه

چقدر ساده بازیگرانی مثل آرنولد و دیکاپریو با چهارتا حرف بی منطق از چشم ادم میوفتن

درد و بلای فرانکی بخوره تو سرت 😅

گوه خورده مرتیکه دیوس

گه خورد کسکش با دهن تو

این رذالت اگر از طرف یک انسان معمولی و بدون پست و منصب بود قابل درک بود. این شخص نام رییس جمهور را یدک می کشید. مستند مخالف (The dissident) از فرونت لاین اوج رذالت این لکه ننگ تاریخ را در قضیه قاشقچی نشان داد.

خیلی بهتون فشار اومده میدونم،چون ترامپ جلوی تمام مافیا،فساد ،و دزدی‌هاتون ایستاد،مردترین و با شرفترین و شجاعترین رئیس جمهور آمریکا دنالد شیردل هستش و به کوری چشم دشمن‌هاش تا ۲۰۲۴ هم خواهد موند.

ایشون خودش سابقه خوبی نداره

او گوه خورد با تو

گو خورد با تو

ترامپ از صدتا دشمن برای آمریکا و دموکراسی دشمن تر بود پوتین اگه مستقیم حمله میکرد ضررش کمتر بود تا اینکه حمایت کرد ترامپ به قدرت برسه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجلس سنای آمریکا: استیضاح ترامپ با قانون اساسی سازگار است | DW | 10.02.2021مجلس سنای آمریکا به ادامه روند استیضاح دوم ترامپ رای مثبت داد. اکثریت نمایندگان سنا اظهارات وکلای ترامپ را رد کردند. شش سناتور جمهوریخواه نیز در ارتباط با استیضاح دوم ترامپ با سناتورهای دموکرات همراهی کردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نیویورک‌ تایمز: ترامپ از اظهارات مسالمت‌آمیزش پشیمان شده است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ از اظهارات مسالمت‌آمیزش پشیمان شد نیویورک تایمز: ترامپ از محکوم کردن حمله هوادارانش به کنگره و همچنین از اینکه گفته است قدرت را به‌طور مسالمت‌آمیز به رئیس‌جمهور آینده تحویل خواهد داد، پشیمان شده است افول_آمریکا رهبر ما خیلی بهتر است! نگاه کنید چگونه بیش از سی سال به قدرت چسبیده است و بعد از مرگش به مجتبی تحویل می‌دهد و به ریش ملت می‌خندد سوال: آیا تقیه افول آمریکا برای مردم ایران نان و آب میشه؟! زوال_آمریکا_نزدیک_است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وكیل جدید ترامپ: محاکمه ترامپ غیر قانونی و هدف منع نامزدی او در آینده است ‌ديوید شوين وکیل جدید دونالد ترامپ شامگاه دوشنبه 2 فوریه در یک برنامه تلویزیونی با تاکید بر اینکه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بلینکن: مسیر دیپلماسی با ایران باز است/ خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار استبلینکن: *مسیر دیپلماسی با ایران باز است *خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار است *باید روی توافقی کار کنیم که طولانی مدت‌تر و مستحکم‌تر از توافق اصلی است *قدم اول بازگشت ایران به پایبندی خواهد بود *ایران هنوز از پایبندی فاصله زیادی دارد عه تو هم که همون حرف پرزیدنت کله زرد رو میزنی؟ گفته بودن سگ زرد برادر شغاله ایران در توافق هسته ای حضور دارد،اگر امریکا در صدد بازگشت به این توافق است،باید به ابتدا به تعهدات خود (لغو تحریم های غیر قانونی ترامپی)عمل کند ایران در باره سیستم دفاع موشکی خود مذاکره ای نخواهد کرد،اما در مورد اقدامات بی ثبات کننده امریکا در منطقه آماده مذاکره است! خاک بر سرش
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »