آرزو رحیم‌خانی، استاد دانشگاه آزاد اندیمشک اخراج شد

02/11/1400 04:39:00 ب.ظ

خبرگزاری هرانا، روز دوم بهمن ۱۴۰۰، اعلام کرد آرزو_رحیم‌خانی، استاد دانشگاه آزاد واحد اندیمشک که پیش از این توسط سپاه پاسداران بازداشت شده بود، از این دانشگاه اخراج شده است.دانشگاه آزاد اندیمشک از ابلاغ حکم اخراج به او امنتاع می‌کند. اخبار_ایران خوزستان

خبرگزاری هرانا، روز دوم بهمن ۱۴۰۰، با اعلام این خبر نوشت که ماه گذشته به صورت شفاهی به خانم رحیم...

خبرگزاری هرانا، روز دوم بهمن ۱۴۰۰، با اعلام این خبر نوشت که ماه گذشته به صورت شفاهی به خانم رحیم خانی گفته شد که از دانشگاه اخراج شده اما علیرغم مراجعه چندباره، حکم اخراج به صورت کتبی به ایشان ابلاغ نشد و تنها گفتند که حکم محرمانه است.

مسوولان دانشگاه آزاد اندیمشک در حالی از ابلاغ حکم اخراج خانم رحیم‌خانی به او امنتاع می‌کنند که حقوق این استاد دانشگاه از تابستان امسال قطع شده است. آرزو رحیم خانی به همراه همسرش رامین بیرانوند در تابستان امسال توسط ماموران قرارگاه امنیتی ابوالفضل العباس خوزستان در منزل خود در اندیمشک بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند.

نیروهای اطلاعات سپاه در زمان بازداشت اقدام به تفتیش منزل این شهروندان کرده و وسایل شخصی آنان از جمله کامپیوتر و تلفن‌های همراه را ضبط کرده و با خود برده بودند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نیروهای داعش پس از حمله به یک زندان بزرگ در سوریه چندین زندانی را آزاد کردندنیروهای داعش ابتدا یک خودرو را در مقابل در ورودی و خودروی دیگری را در همان حوالی منفجر کرده و سپس به داخل زندان هجوم بردند.

نیروهای داعش با حمله به زندانی در سوریه، «جهادگرایان را آزاد کردند»یک نهاد ناظر بر جنگ سوریه گزارش داد که اعضای گروه موسوم به حکومت اسلامی، داعش، روز پنج‌شنبه با هجوم به زندانی که در اختیار کردهای این کشور است، یاران جهادگرای خود را آزاد کردند.

محمد فاضلی، استاد دانشگاه «شهید بهشتی» اخراج شد

وزارت علوم: نامه اخراج هیچ استادی را دریافت نکردیم؛ اخراج «از نظر دانشگاه قطعی است»یک مقام وزارت علوم ایران روز شنبه گفت هنوز نامه‌ای مبنی‌ بر اخراج محمد فاضلی، عضو هیئت علمی، اما به گفته یک مقام دانشگاهی در گفت‌وگو با شرق اخراج از نظر دانشگاه بهشتی «قطعی» است. حتما ذوبی نبوده

محمد فاضلی و آرش اباذری، استادان دانشگاه‌های بهشتی و شریف، «اخراج شدند»فعالان دانشگاهی و برخی رسانه‌های داخلی روز جمعه اول بهمن از اخراج دو استاد جامعه‌شناسی و فلسفه در دانشگاه‌های شهید بهشتی و صنعتی شریف تهران خبر دادند. قرار است ایران از مغز تهی شود، و لات و اوباش و لمپنهایی چون، رئیسی ، قالیباف اژه ای بتازند، تازه اینها نُک هرم هستند، پس ببینید در پایین هرم چه خبر است :(( خدا بداد ایران برسد !؟ مردم برخیزید… خدایی نیست، شاید بوده و مرده.

دایره‌ای که هر روز تنگ‌تر می‌شود؛ چرا محمد فاضلی اخراج شد؟