آرا مالیکیان در استانبول کنسرت برگزار می کند

22/01/1401 10:21:00 ق.ظ

آرا مالیکیان از ویولونیست‌های مشهور جهان ماه ژوئن در استانبول کنسرت برگزار می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

آرا مالیکیان از ویولونیست‌های مشهور جهان ماه ژوئن در استانبول کنسرت برگزار می‌کند. - خبرگزاری آناتولی 11.04.2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی آرا مالیکیان از ویولونیست‌های مشهور جهان در تاریخ در 9 ژوئن در مرکز هنرهای نمایشی زرلو استانبول کنسرت برگزار می‌کند. آرا مالیکیان اولین کنسرت خود را در سن 13 سالگی برگزار کرد.

11.04.2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی آرا مالیکیان از ویولونیست‌های مشهور جهان در تاریخ در 9 ژوئن در مرکز هنرهای نمایشی زرلو استانبول کنسرت برگزار می‌کند. آرا مالیکیان اولین کنسرت خود را در سن 13 سالگی برگزار کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

توضیح سفیر ایران در کابل در مورد 'بدرفتاری' با مهاجران افغان در ایران - BBC News فارسیبهادر امینیان، سفیر ایران در کابل در دیدار با امیرخان متقی وزیر امور خارجهٔ طالبان در مورد گزارش‌های 'بدرفتاری' با مهاجران افغان در ایران توضیح داده است. در همین حال، سفارت ایران در افغانستان در بیانیه‌ای خبرها و 'کلیپ‌های منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر آزار و اذیت اتباع افغانستان' در داخل آن کشور را رد کرده و آن را اقدامی 'هدف‌مند وبرنامه‌‌ریزی‌شده' با هدف 'ضربه‌زدن' به روابط دو کشور خوانده است. ای بی بی سی ای تاجر خبر ای نون به نرخ روز خور ای ای ای و هزاران ای ما ایرانی‌ها نژاد پرست هستیم و همیشه با مردم افغانستان در ایران خیلی بد رفتار کردیم!

افزایش مجدد قیمت دلار در ایران در پی بی‌خبری از پیشرفت مذاکرات وینبا افزایش قیمت دلار در بازار تهران به بیش از 28 هزار تومان، یک کارشناس بازار مالی، بی‌خبری از پیشرفت مذاکرات وین را دلیل این افزایش دانست. - خبرگزاری آناتولی

کشف اجساد غیرنظامیان در گورهای جمعی در بوچا ادامه داردکشف اجساد غیرنظامیان در گورهای جمعی در بوچا ادامه دارد به‌دنبال اینکه نیروهای روسیه از شهر بوچا واقع در کی‌یف، پایتخت اوکراین رانده شده و این شهر دوباره تحت کنترل ارتش این کشور درآمد، گورهای جمعی در بوچا کشف و باز می‌شود.

دادستانی اوکراین از کشف بیش از «۱۲۰۰ جسد» در اطراف کی‌یف در روز یکشنبه خبر دادمناطقی که اجساد در آن‌ها کشف شده است، تا هفته پیش در کنترل قوای نظامی روسیه بود اما با خروج آن‌ها، فرصت برای تحقیقات در مورد تعداد قربانیان فراهم شد. این عکس چیه ؟ مسیحیان مگه مرده را کفن میکنن؟

اقدام پسندیده همیار طبیعت در نجات یک بز وحشی در ترکیه

سودان: یک پلیس در تظاهرات ضد دولتی در خارطوم کشته شدپلیس سودان اعلام کرد یکی از نیروهای امنیتی که در تظاهرات ضد دولتی زخمی شده بود، شب گذشته جان باخت. - خبرگزاری آناتولی