آذری جهرمی: بخش صدور مجوزها یکی از گلوگاه‌های فساد است

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر ارتباطات در مازندران: بخش صدور مجوزها یکی از گلوگاه های فساد است/ باید به بخش گردشگری برای اشتغال و درآمد زایی توجه داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات که به عنوان وزیر معین به استان مازندران سفر کرده، در جلسه اقتصاد مقاومتی این استان با اظهار رضایت از اقدامات انجام شده در بحث ساماندهی سیل در بازسازی واحدهای خسارت دیده و زمین های کشاورزی، گفت: استان مازندران در‌ حوزه هایی چون ارتباطات، مسکن، راه، شهرسازی، برق، آب و‌کشاورزی وضعیت خوبی دارد که برنامه های مدونی در ستاد اقتصاد مقاومتی این استان با اهداف، شاخص های مشخص وجود دارد.

آذری جهرمی با اشاره به جلسه اعضای هیات دولت با مقام معظم رهبری اظهار کرد: در این جلسه به تعبیر مقام معظم رهبری تولیدکنندگان سربازان در جنگ اقتصادی هستند و بایداز آنان حمایت شود که راهکار آن رفع موانع تولید است که به تعبیر ایشان باید مقررات دست و پاگیر را زدود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخلال در بازار خودرو(بخش اول)؛ از اختاپوس قطعه‌سازان چه می‌دانیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی آمازون بازی فوتبال در برزیل را در دقیقه ۶ متوقف کردآتش سوزی در جنگل‌های آمازون در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۵ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نابسامانی سیم‌های برق در بازار تاریخی ملایر/ یک آتش‌سوزی دیگر می‌تواند در راه باشدآتش‌سوزی در کمین بازارهای تاریخی است. در این میان همچنان شاهد نابسامانی سیم‌ها و کابل‌های برق در بازارهای تاریخی مانند بازار ملایر هستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: در صورت توافق با طالبان نیز به حضور در افغانستان ادامه می‌دهیمدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روز پنجشنبه با اعلام اینکه شمار نیروهای این کشور در افغانستان در حال کاهش به ۸۶۰۰ نفر بوده گفت حتی اگر توافق با طالبان حاصل شود، آمریکا حضورش را در افغانستان حفظ خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کلاس سینما «متیو مک‌کانهی» در دانشگاه تگزاس؛ همه می‌خواهند در کلاس برنده اسکار شرکت کنندکلاس سینما «متیو مک‌کانهی» در دانشگاه تگزاس؛ همه می‌خواهند در کلاس برنده اسکار شرکت کنند او گفت: «کار کردن با این شاگردان در داخل کلاس به من فرصت آن را می دهد که آنها را [برای دنیای بیرون] آماده کنم.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت🔴خبر فوری |‌ شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت پورقناد سوم مه ۲۰۱۷ در آلمان دستگیر شد، و تیر ماه گذشته جهت محاکمه به مقام‌های آمریکایی در نیویورک تحویل داده شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »