آذری جهرمی: رسانه‌ها نیاز به آزادی عمل دارند

22/06/1398 06:25:00 ب.ظ

وزیر ارتباطات و فن‌آوری گفته است رسانه‌ها نیاز به آزادی عمل دارند اما در چارچوب‌های سنتی با آن‌ها برخورد می‌شود. «محمدجواد آذری جهرمی» از بررسی پنج لایحه جدید فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی نیز خبر داده است. اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

«محمدجواد آذری جهرمی» از بررسی پنج لایحه جدید فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی نیز خبر داده و به ایلنا گفته است این لایحه در کمیسیون فرهنگی مجلس در حال بررسی است.

او افزوده است بحث رسیدگی به فضای مجازی کاملا جدی است و چارچوب‌های قانونی در حدود مسایل حقوقی و زیر ساختی مورد نیاز برای فضای مجازی در قالب پنج لایحه با کمک مرکز پژوهش‌های مجلس و قوه قضاییه تدوین شده است: «لایحه حقوق افراد و حریم خصوصی را به مجلس فرستاده‌ایم و چهار لایحه دیگر هم در دست بررسی است.»

آذری جهرمی در پاسخ به این که آیا قرار است در فضای مجازی محتوا محدود و مرزبندی شود، گفته است: «در حال حاضر بحث چارچوب‌ها مطرح است. امروز تجارت، حمل و نقل و بسیاری از کسب و کارها به فضای مجازی آمده‌اند و نیاز به مقررات جدید دارند.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

شهرهایی که به تابلوی خطر نیاز دارندمشکلات روحی و روانی چنان در بین بازدیدکنندگان برخی شهرها شایع است که نام این شهرها را روی بیماری‌های روانی گذاشته‌اند. اما آیا سندروم‌هایی چون پاریس و بیت‌المقدس را باید جدی گرفت؟

یورش نظامیان اسرائیل به دفتر جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین

یونکر: بریتانیایی‌ها «اعضای پاره وقت‌ اتحادیه اروپا» هستندیونکر: بریتانیایی‌ها «پاره وقت‌‌های اتحادیه اروپا» هستند که هرگز کاملا عضو اتحادیه نشدند این قسمت از برنامه گفت‌و گوی جهانی را در وب‌سایت یورونیوز ببنید:

از نگاه برخی‌ها همه مطالبات زنان صرفا به ورزشگاه آزادی ختم می‌شود/ در داستان تلخ دختر آبی موج سواری‌ها به حد اعلی رسیدسردار جلالی: از نگاه برخی‌ها همه مطالبات زنان صرفا به ورزشگاه آزادی ختم می‌شود/ در داستان تلخ دختر آبی موج سواری‌ها به حد اعلی رسید Iریاست جمهوری و رهبری ورزشگاه رفتن کمشه عدالت اجتماعی عوض شدن نگاه فقها و مراجع

از نگاه برخی‌ همه مطالبات زنان ایرانی به ورزشگاه آزادی ختم می‌شودرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور: از نگاه برخی‌ همه مطالبات زنان ایرانی به ورزشگاه آزادی ختم می‌شود متاسفانه برخی در داخل یک دوقطبی کاذب موافق و مخالف ورود زنان به ورزشگاه ایجاد کردند و اصل مطالبات زنان در کشور فراموش شده است

دوربین‌های تشخیص چهره به چه کار پلیس می‌آیند؟فناوری تشخیص چهره آن هم به صورت زنده یکی از راههای به دام انداختن جنایتکاران است.