آذربایجان تجاوز نظامیان ارمنستان را خنثی کرد

24/07/1399 09:46:00 ق.ظ

15.10.2020 باکو/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی آذربایجان امروز پنجشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش این کشور حملات نظامیان ارمنستان در مناطق آزادشده را در طول شب گذشته خنثی کرد. نظامیان ارمنستان متحمل خسارات جدی شده و مجبور به عقب نشینی شدند.

براساس این بیانیه نیروهای ارمنستان دیشب برای تسلط مجدد بر مواضعی که از دست داده‌اند، اقدام به پیشروی کردند. ارتش آذربایجان این حملات را خنثی کرده و 2 دستگاه تانک تی-‌72، یک پدافند برد کوتاه تور ام 2 ٬ 4 دستگاه سامانه موشکی گراد، 2 دستگاه هویتزر دی-1 ٬ چندین فروند پهپاد و چند دستگاه زرهی متعلق به ارتش ارمنستان را منهدم کرد.

نظامیان ارمنستان شهرستان‌های گوران‌بوی٬ ترتر، آغ‌دام و آغجابدیع را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده اما ارتش آذربایجان نیز در برابر این حملات تدابیر پیشگیرانه‌ای اتخاذ کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

آذربایجان تجاوز مجدد نظامیان ارمنستان را خنثی کرد

دوراهی غم‌انگیز زنان ایرانی در برابر تجاوز؛ سکوت یا رنج اعدام دیگری؟niloufarrostam1 این همه چرت و پرت رو از کجاتون در میارید؟ یارو حرومزاده به ۳۰۰ نفر تجاوز کرده و قطعا زندگی خیلیهاشون رو نابود کرده حالا شما از عذاب وجدان مرگ یه همچین انگلی حرف می زنید. این ژست های احمقانه روشنفکری یکی از اصلی ترین دلایلی هست که آخوندها هم هیچ نگرانی از عواقب این کارهاشون ندارن.

آذربایجان تجاوز مجدد نظامیان ارمنستان را خنثی کرد

ارتش آذربایجان 8 روستا را از اشغال ارمنستان آزاد کردارتش آذربایجان 8 روستا را از اشغال ارمنستان آزاد کرد

ارتش آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کردوزارت دفاع آذربایجان از سرنگونی پهپاد ارمنستان در فراز شهرستان فضولی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

جنگ قره‌باغ؛ تصاویر کلیساهایی در شوشا (شوشی) و خان‌کندی (استپاناکرت)آذربایجان و ارمنستان یکدیگر را به کشاندن جنگ به شهرها و حمله به غیرنظامیان متهم می‌کنند. نماز و دعا توی زمین غصبی که مستجاب نمیشه🤪؟ عرامنه تروریست و اشغالگر از کلیساها بعنوان پوششی برای مراکز نظامی و تجمع سربازان استفاده میکنند.از آنها باید راجع به صدها مسجد مسلمانان پرسید که خرابشان کرده و یا به طویله تبدیلشان کرده اند. KarabakhisAzerbaijan Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.