آذربایجان تجاوز نظامیان ارمنستان را خنثی کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش جمهوری آذربایجان بسیاری از حملات ارمنستان در مناطق آزادشده را خنثی و خسارت سنگینی به نظامیان این کشور وارد کرده‌است.

وزارت دفاع ملی آذربایجان امروز پنجشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش این کشور حملات نظامیان ارمنستان در مناطق آزادشده را در طول شب گذشته خنثی کرد. نظامیان ارمنستان متحمل خسارات جدی شده و مجبور به عقب نشینی شدند.

براساس این بیانیه نیروهای ارمنستان دیشب برای تسلط مجدد بر مواضعی که از دست داده‌اند، اقدام به پیشروی کردند. ارتش آذربایجان این حملات را خنثی کرده و 2 دستگاه تانک تی-‌72، یک پدافند برد کوتاه تور ام 2 ٬ 4 دستگاه سامانه موشکی گراد، 2 دستگاه هویتزر دی-1 ٬ چندین فروند پهپاد و چند دستگاه زرهی متعلق به ارتش ارمنستان را منهدم کرد.

نظامیان ارمنستان شهرستان‌های گوران‌بوی٬ ترتر، آغ‌دام و آغجابدیع را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده اما ارتش آذربایجان نیز در برابر این حملات تدابیر پیشگیرانه‌ای اتخاذ کرد. در بیانیه وزارت دفاع آذربایجان آمده است که وضعیت در مسیر آغ‌دره، آغدام ، فضولی ، جبرائیل و حادروت همچنان متشنج است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آذربایجان تجاوز مجدد نظامیان ارمنستان را خنثی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دوراهی غم‌انگیز زنان ایرانی در برابر تجاوز؛ سکوت یا رنج اعدام دیگری؟niloufarrostam1 این همه چرت و پرت رو از کجاتون در میارید؟ یارو حرومزاده به ۳۰۰ نفر تجاوز کرده و قطعا زندگی خیلیهاشون رو نابود کرده حالا شما از عذاب وجدان مرگ یه همچین انگلی حرف می زنید. این ژست های احمقانه روشنفکری یکی از اصلی ترین دلایلی هست که آخوندها هم هیچ نگرانی از عواقب این کارهاشون ندارن.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آذربایجان تجاوز مجدد نظامیان ارمنستان را خنثی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان 8 روستا را از اشغال ارمنستان آزاد کردارتش آذربایجان 8 روستا را از اشغال ارمنستان آزاد کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کردوزارت دفاع آذربایجان از سرنگونی پهپاد ارمنستان در فراز شهرستان فضولی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جنگ قره‌باغ؛ تصاویر کلیساهایی در شوشا (شوشی) و خان‌کندی (استپاناکرت)آذربایجان و ارمنستان یکدیگر را به کشاندن جنگ به شهرها و حمله به غیرنظامیان متهم می‌کنند. نماز و دعا توی زمین غصبی که مستجاب نمیشه🤪؟ عرامنه تروریست و اشغالگر از کلیساها بعنوان پوششی برای مراکز نظامی و تجمع سربازان استفاده میکنند.از آنها باید راجع به صدها مسجد مسلمانان پرسید که خرابشان کرده و یا به طویله تبدیلشان کرده اند. KarabakhisAzerbaijan Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »