آذربایجان: یونانیان ارمنی‌تبار را به‌عنوان مزدور به مناطق اشغالی می‌آورند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

براساس اطلاعات دریافتی مقامات آذربایجان، شماری از یونانیان ارمنی‌تبار به‌عنوان مزدور عازم مناطق اشغالی آذربایجان خواهند شد.

حکمت حاجی‌اف، معاون رئیس‌جمهور آذربایجان در نشست رسانه‌ای در باکو گفت: اطلاعاتی دریافت کرده‌ایم که شماری از یونانیان ارمنی‌تبار برای نبرد در صفوف سربازان ارمنستان عازم مناطق اشغالی آذربایجان خواهند شد.

وی اظهار داشت: براساس اطلاعات دریافتی ما، شهروندان ارمنی‌تبار برخی کشورهای غربی به‌ویژه یونان به‌عنوان مزدور به مناطق اشغالی آذربایجان خواهند آمد تا در صفوف نیروهای ارمنستان بجنگند. ما این کشورها را به اجتناب از اینگونه تحریکات علیه آذربایجان و اتخاذ تدبیر فرا می‌خوانیم. شهروندان این کشورها در صورت شرکت در عملیات نظامی به هدف تبدیل خواهند شد.

حاجی‌اف تصریح کرد: خبرنگاران خارجی که نیروهای ارمنی را همراهی می‌کنند، در مناطق اشغالی به‌صورت غیرقانونی حضور دارند. ارمنستان این خبر‌نگاران را عامدانه به مناطق درگیری‌های شدید می‌آورند. مقامات ایروان مسئول جان این افراد هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه عملیات ارتش آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه حملات ارمنستان به مناطق مسکونی آذربایجانوزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان از ادامه حملات ارمنستان به مناطق مسکونی آذربایجان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه حملات ارمنستان به مناطق مسکونی آذربایجاننظامیان ارمنستان به حملات سنگین خود به مناطق مسکونی جمهوری آذربایجان ادامه می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت یکی از رهبران جنبش حماس توسط اسرائیلنظامیان اسرائیل با یورش به کرانه باختری اشغالی شیخ حسن یوسف یکی از رهبران جنبش حماس را بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایغدیر به پرچمهای ترکیه و آذربایجان مزین شدبا تداوم اشغالگری ارمنستان در سرزمین آذربایجان، اماکن عمومی ایغدیر به پرچم ترکیه و آذربایجان مزین شد. - خبرگزاری آناتولی یاشاسین تورک ملتی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارمنستان تصاویر لاشه هواپیمای سرنگون شده‌اش را منتشر کردترکیه و آذربایجان با رد ادعای ایروان می‌گویند دو هواپیمای جنگی ارمنستان در اثر برخورد با کوه منهدم شده‌اند. جنک بدون شک همچی دارد. آنچه که برای ما تورکان آزربایجان شمالی و جنوبی و ملت حکومتهای تورکان مهم است آزادی و پاکسازی اراضی اشغالی از داشناخهای کشورک جعلی ارمنستان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »