آذربایجان ۴ سرباز خود را به مثله کردن اجساد و اهانت به قبور ارمنی‌ها متهم کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو تا از این ویدیوها مربوط به سر بریدن غیرنظامیان ارمنی به دست سربازان آذربایجانی است و یکی دیگر سرباز ارمنی را نشان می‌دهد که چاقویی را در گردن یک مرزبان اسیر شده آذربایجانی فرو می‌کند.

دولت آذربایجان می‌گوید که دو سرباز ارتش این کشور به انجام جنایات جنگی و مثله کردن اجساد سربازان ارمنی در جریان درگیری‌های اخیر در منطقه ناگورنو قره باغ متهم شده‌اند.

به گفته دادستان عمومی جمهوری آذربایجان، دو سرباز دیگر ارتش این کشور نیز به اتهام تخریب سنگ مزارهای ارمنی دستگیر شده‌اند. این مقام آذربایجان این رویدادها را «مغایر با ذهنیت مردم آذربایجان» خواند.در تاریخ ۱۰ دسامبر ، عفو بین‌الملل صحت سه ویدیوی همرسان شده از چند قتل فجیع در جریان جنگ قره باغ را تأیید کرد. دو تا از این ویدیوها مربوط به سر بریدن غیرنظامیان ارمنی به دست سربازان آذربایجانی است و یکی دیگر سرباز ارمنی را نشان می‌دهد که چاقویی را در گردن یک مرزبان اسیر آذربایجانی فرو می‌کند.

جمهوری آذربایجان و ارمنستان آغاز مبادله اسرای جنگی یکدیگر را اعلام کرده و گفته‌اند ده‌ها تن از اسرا در روز دوشنبه مبادله شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

متاسفانه این بخشی از رفتار مسلمانان است

کار درستی هست توهین باید محکوم شود

شاید اوباشیه که اون امپراطور خودخوانده عثمانی وارد کرده!

دیر یا زود باید ارمنستان جعلیتان را منحل و پس بگیرید.ارمنیها ملت بومی منطقه نیستند و نباید بیش از اینها در سر زمینهای آزربایجان مسکنسازی و زندگی کنند بعد از چند سال بگویند اینجا ارمنستانست!

اینها سرباز های آذربایجان نبود هم تروریست‌هایی هستند که از سوریه توسط ترکیه آورده شدند به آذربایجان برای جنگ با ارمنستان چون سابقه سر‌‌ بریدن در سوریه را دارند حال جامعه جهانی در مورد ترکیه که جز ناتو است تصمیم بگیره

خب دیگه بعد جنگ نظامیان، سیاسیون هم کار خودشونو شروع میکنن تا قره باغ بود حالا یا قره داغ خلاصه اونجا مال همیشه بر اذری ها بشه،بمن ربطی نداره البته فقط خاستم بگم بازیها تکراری شده

(مثله کردن اجساد) یعنی چی حاجی؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از سیلی زدن به سرباز بابلی تا سیلی زدن به سرباز راهورهیات نظارت بر نمایندگان مجلس، دادستانی کشور به عنوان مدعی‌العموم، نیروی انتظامی و شخص سرباز راهور، تا کجا پیگیر پرونده سیلی زدن به یک سرباز خواهند بود؟ چند وکیل هم عنوان کردند که حاضرند وکالت این سرباز را بر عهده بگیرند تا هرچه سریع‌تر حق به کسی برسد که در این ماجرا مظلوم واقع شده است. فعلا مسئولان ما هرطور دلشون میخاد رفتار میکنن
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دولت اسرائيل به شهروندان خود نسبت به سفر به امارات هشدار داد | DW | 29.03.2021اداره امنیت ملی اسرائيل به شهروندان این کشور درباره مسافرت توریستی به امارات و سایر کشورهای منطقه هشدار داده است. این نهاد گفته است که شهروندان اسرائیل از گزند جمهوری اسلامی ایران، یعنی خصم اصلی اسرائیل، در امان نیستند. ما فکر کردیم، اسرائیل قصد داره، برای امنیت امارات اونجا یه پایگاه نظامی بزنه! عجب؟ از چند کشور نام برده شده است که گمان می‌رود برای شهروندان اسرائیل همچنان ناامن باشند: گرجستان، جمهوری آذربایجان، ابوظبی، دبی و.... دبی و ابوظبی کشور نیستند. خارشون گ ا یی دست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رسیدگی به سیلی زدن عنابستانی به یک سرباز 'جزو الویت‌ها نیست' | DW | 31.01.2021سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفته است ماجرای سیلی زدن نماینده اصولگرای مجلس به یک سرباز وظیفه 'جزو اولویت‌ها' به شمار نمی‌رود و این هیئت هنوز به موضوع 'ورود نکرده'، چون طرح شکایتی نشده است. 4lbert3instein برای اینکه مردم و سربازان برای اینها جزو برده ها هستند مردم برای فدا شدن، شهید شدن، هلاک شدن و البته رای دادن هستند. مرگ بر عمابستانی سگ پاسبان ولایط در طویله ولایط در بهارسطان !!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض و هشدار آذربایجان نسبت به سفر وزیر خارجه ارمنستان به قره‌باغمیدونست پس شاخ نداد خلایق هرچه لایق خیانت ترک های سنی عثمانی تا زمانی که در خاک آذربایجان هستند نیروهای روسیه همان جا هستند این خیانت ترک های ترکیه بود بعد دویست سال پای نیروهای روسیه را به آذربایجان باز کردند الان آذربایجان در اسارات سه کشور است ارمنستان روسیه ترکیه این خیانتی بود که ترک های ترکیه به آذری ها کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت دفاع آذربایجان از کشته شدن یک سرباز خود به دست نیروهای ارمنی خبر دادوزارت دفاع آذربایجان می‌گوید در حملاتی که یک «گروه غیرقانونی ارمنی» علیه نیروهای ارتش این کشور داشته‌اند، هر شش مهاجم کشته‌ شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »