آخرین تحولات اوکراین؛ محور گفت‌و‌گوی چاووش‌اوغلو و کولبا

30/01/1401 10:22 ب.ظ

وزیر امور خارجه ترکیه با همتای اوکراینی خود در رابطه با آخرین تحولات در این کشور تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه ترکیه با همتای اوکراینی خود در رابطه با آخرین تحولات در این کشور تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی 19.04.2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با دیمیترو کولبا، همتای اوکراینی‌ خود گفت‌وگو کرد.

19.04.2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با دیمیترو کولبا، همتای اوکراینی‌ خود گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

گفت‌وگوی عبدالله دوم و محمود عباس در باره تحولات مسجدالاقصیگفت‌وگوی عبدالله دوم و محمود عباس در باره تحولات مسجدالاقصی دیوان پادشاهی اردن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که عبدالله دوم، پادشاه این کشور و محمود عباس، رئیس دولت فلسطین بطور تلفنی گفت‌وگو کردند.

بروز تنش در دولت ائتلافی اسرائیل درپی تحولات مسجد الاقصیتنش‌های جدید در روابط اسرائیل و فلسطینیان که به تکرار اقدامات خشونت‌بار در مسجد الاقصی کشیده شده، دولت ائتلافی نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، را یک گام دیگر به سوی فروپاشی...

جنگ اوکراین؛ روسیه از «آخرین مدافعان ماریوپل» خواست به «مقاومت احمقانه» پایان دهندروسیه از سربازان اوکراینی خواست سلاح خود را زمین بگذارند و به «مقاومت احمقانه» پایان دهند در صفحه پوشش لحظه به لحظه آخرین تحولات و خبرهای مرتبط با حمله نظامی روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید: افغانستان را به مقصد رساندند حال هم نوبت شماست

شورای امنیت درباره تحولات جاری قدس جلسه تشکیل می‌دهدشورای امنیت سازمان ملل متحد فردا سه‌شنبه درباره تحولات جاری مربوط به قدس اشغالی تشکیل جلسه می‌دهد.

جزئیات آخرین جلسه دادگاه علی یونسی و امیرحسین مرادی / قاضی اعلام کرد در چند روز آینده درباره آزادی یونسی و مرادی با قرار وثیقه تصمیم خواهد گرفتحسین تاج، وکیل دادگستری در گفت‌وگو با شبکه شرق با اشاره به جلسه دادگاه علی یونسی و امیرحسین مرادی، دانشجویان نخبه دانشگاه شریف که از فروردین ماه سال 99 تا امروز در «بازداشت موقت» به سر می‌برند، اظهار کرد: «دیروز جلسهٔ رسیدگی به پروندهٔ علی یونسی و امیرحسین مرادی با حضور وکلا و نمایندهٔ دادستان مثل جلسه‌های پیشین در فضایی آرام و فرصت کافی برای استماع دفاعیات برگزار شد. در فاصلهٔ جلسهٔ پیش تا جلسهٔ روز گذشته، با توجه به ایرادهایی که وکلا طی لوایح‌شان ابراز کرده بودند و همچنین وجود نقص‌ها و ابهام‌هایی که قاضی در پرونده ملاحظه داشت مقرر بود تا دادسرا نسبت به رفع ابهام‌ها اقدام کند.» این وکیل دادگستری تصریح کرد: «پس از پرسش سؤال‌هایی توسط قاضی و پاسخ موکلین، وکلا دفاعیات شفاهی خود را ارائه کردند و با توجه به اخذ دفاع آخر از موکلین، مقرر شد وکلا لایحهٔ تکمیلی و دفاعیات خود را طی روزهای آتی به شعبه تقدیم کنند.» او خاطرنشان کرد: «در پایان جلسه نیز با توجه به گذشت بیش از دو سال از بازداشت علی یونسی و امیرحسین مرادی و الزام قانونی به تبدیل قرار بازداشت موقت به قرار وثیقه، از ریاست دادگاه تبدیل قرار را درخواست شد و ایشان اعلام کردند که دربارهٔ تبدیل قرار بازداشت به قرار وثیقه در چند روز آتی اتخاذ تصمیم خواهند کرد.» تاج در بخش پایانی اظهاراتش بر لزوم آزادی علی یونسی و امیرحسین مرادی تاکید و تصریح کرد: «ما با اتکاء به قوانین و شرع به تصمیمی مبتنی بر آن امیدواریم و بی‌تردید روند رسیدگی به این پرونده نیز انتظار تبدیل قرار، آزادی موکلین و درنهایت تصمیمی شایسته را پررنگ‌تر کرده‌است.» sinarahimpour حمایت اتفاقی روزنامه شرق از عوامل گروه تروریستی (گروه های تروریستی شرق کشور) نخبه!!! بچه خرخون بیمغز که ملعبه و بازیچه ی شبکه های معاند و سرویسهای جاسوسی میشه نخبه قلمداد میشه!؟

جنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکاجنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکا آخرین اخبار و گزارش‌ها از حمله روسیه به اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید.