آخرین خودنمایی‌های دنباله‌دار «نئووایز» پیش از غیبت ۷ هزار ساله

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

دنباله‌دار نئووایز(Neowise) این روزها در بسیاری از نقاط جهان از هانزویل آمریکا گرفته تا وینچستر بریتانیا دیده می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در حال حاضر، این دنباله‌دار با وجود فاصله ۱۰۰ میلیون کیلومتری با زمین، به دلیل انعکاس نور خورشید توسط ذرات معلق موجود در گازهای اطراف آن با دنباله‌ای طولانی و درخشان و بدون چشم غیرمسلح قابل مشاهده است. این دنباله‌دار ۲۳ ژوئیه به نزدیکترین فاصله خود با زمین می‌رسد و مشاهده آن در آسمان تاریک قطعا ساده‌تر خواهد شد.

دنباله‌دار نئووایز پس از ناپدید شدن تا ۷ هزار سال آینده از روی کره زمین قابل رؤیت نخواهد بود. این دنباله‌دار برای نخستین بار ۲۷ مارس گذشته توسط تلسکوپ فضایی ناسا رصد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گلایه از وزارت بهداشت به دلیل تعطیلی مراکز ورزشی/ آخرین وضعیت پیمان فخری و حسین نوریسرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی: به غیر از دو فوتبالیست، حال باقی فوتبالیست‌های مبتلا به کرونا خوب است سرمربی تیم ملی سابر در بیمارستان مسیح دانشوری بستری است حسین نوری کشتی‌گیر مبتلا به کرونا بهبودی کامل یافته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای حکم یکی از جاسوسی که کارمند وزارت دفاع بود/ آخرین وضعیت اجرای حکم «موسوی مجد»سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود از اجرای حکم اعدام یک جاسوس خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ارائه راهکارهای عبور از بحران کرونا به مسئولان/ باید از دانشمندان و متخصصان کمک گرفترییس دانشگاه تهران از ارائه راهکارهای عبور از بحران کرونا به مسئولان خبر داد و گفت: باید از دانشمندان و متفکرانی که صاحب تخصص هستند، کمک گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایمنی حاصل از ابتلا به کرونا تنها چندین ماه پس از بهبودی تاثیر‌ دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ماسک از هر واکسنی برای پیشگیری از کرونا موثرتر استماسک از واکسن موثرتر است | جهانپور : واکسن کووید۱۹ در خوشبینانه ترین حالت می تواند تا ۷۵درصد در پیشگیری از این کرونا موثر باشد اما ماسک و رعایت فاصله‌گذاری و شست‌و شوی دست‌ها تا ۹۵درصد از خود و اطرافیانمان در برابر کرونا حفاظت می‌کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ویروس کرونا جان روزنامه نگار مصری را چند روز پس از آزادی از زندان گرفتدختر محمد منیر، روزنامه نگار مصری در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد پدرش تنها چند روز پس از آزادی به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ درگذشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »