آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 217 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آخرین آمار کرونا در ایران| فوت۲۱۷ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به ۲۷۶ هزار و ۲۰۲ نفر رسید مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴ هزار و ۴۰۵ نفر رسید تاکنون ۲۴۰ هزار و ۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند

؛ سیما سادات لاری اظهار کرد: از دیروز تا امروز 30 تیر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2 هزار و 414 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 641 نفر از آنها بستری شدند.لاری گفت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 217 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به 14 هزار و 405 نفر رسید البته خوشبختانه تاکنون 240 هزار و 87 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند.

وی متذکر شد: بازگشایی‌ها به‌دلیل مسائل اقتصادی انجام شد و به مرور با رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، شاهد افزایش آمار مبتلایان بوده‌ایم و اخیراً بر اساس بازرسی که انجام دادیم، رعایت پروتکل از 22 درصد به 45 درصد افزایش یافته است و استفاده از ماسک از 67 تا 83 درصد گزارش شده است. بر اساس گزارش وزارت بهداشت، وضعیت استانهای قرمز و هشدار در کشور همانند روزهای گذشته است و کماکان مهمترین توصیه، استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری و اجرای پروتکل های بهداشتی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ هشدار عضو ستاد ملی کرونا در مورد نسل‌کشی کرونا در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ آمار رسمی حسن روحانی: ابتلای ۲۵ میلیون ایرانی به کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تقریبا ۲۶۰ هزار نفری آمار ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعتسازمان بهداشت جهانی می گوید در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۲۶۰ هزار نفر دیگر در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند که بزرگترین افزایش آمار روزانه ابتلا در جریان همه گیری جاری است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایرانسخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز 2 هزار و 182 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شدند و با این تعداد مجموع بیماران کرونا به 273 هزار و 656 نفر رسید.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ازسرگیری دادگاه نتانیاهو در میان اعتراض به مدیریت دولتش در بحران کرونااو امیدوار بود که بتواند با تکیه بر مهار موج اول کرونا بر محبوبیت خود بیفزاید اما حالا دولت او متهم است که در برابر موج دوم بیماری تعلل کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موج دوم شیوع کرونا در اسپانیا؛ از مردم کاتالونیا خواسته شد در خانه‌ها بمانندسالن‌های تنائر و سینما و کلوپ‌های شبانه بار دیگر تعطیل شدند و رستوران‌ها و بارها با نصف ظرفیت واقعی خود مشغول به کار هستند. ممنوعیت بازدید از مراکز نگهداری سالمندان و منازل افراد سالخورده بار دیگر به اجرا گذاشته شد و استفاده از ماسک در سطح شهرها همچنین در فضاهای بستۀ عمومی اجباری گردید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »