آخرین دور رویارویی دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا | DW | 23.10.2020

02/08/1399 08:49:00 ق.ظ

ترامپ و بایدن در آخرین دور مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری نظرات خود را درباره مسائلی مانند مقابله با کرونا، دخالت روسیه، وضعیت اقتصادی، محیط زیست و نژادپرستی بیان کردند. دومین رویارویی این دو در فضایی آرام‌تر جریان داشت.

ترامپ و بایدن در آخرین دور مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری نظرات خود را درباره مسائلی مانند مقابله با کرونا، دخالت روسیه، وضعیت اقتصادی، محیط زیست و نژادپرستی بیان کردند. دومین رویارویی این دو در فضایی آرام‌تر جریان داشت. جو بایدن یک بار دیگر ترامپ را به خاطر برخورد سهل‌انگارانه‌اش با پاندمی کرونا نکوهش کرد: «کسی که...

جو بایدن یک بار دیگر ترامپ را به خاطر برخورد سهل‌انگارانه‌اش با پاندمی کرونا نکوهش کرد: «کسی که مسئولیت جان این همه آدم را به گردن دارد، نباید رئیس جمهور آمریکا بماند». او گفت که با وجود نزدیک شدن"زمستان تیره و تار" رئيس جمهور هیچ برنامه‌ای برای مقابله با کرونا ندارد.

ترامپ در برابر از عملکرد دولت خود ستایش و ابراز خوش‌بینی کرد که آمریکا به زودی از این بحران بیرون می‌آید. به گفته او ویروس کرونا به زودی ناپدید می‌شود و پاندمی به آخر می‌رسد. او بار دیگر چین را برای گسترش پاندمی مقصر شناخت و گفت: «این تقصیر من نیست که [ویروس] به اینجا آمده، تقصیر چین است».

او بایدن را متهم کرد که قصد دارد تمام کشور را تعطیل کند که"پیامدهای وحشتناک" خواهد داشت. او گفت که با تعطیلی کشور مشاغل از دست می‌رود و خودکشی بیشتر می‌شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹ | DW | 21.10.2020خداکنه ایشون هم سلامتیشو بدست بیاره،ما بد واسه کسی نمیخاییم ولی آقای حریرچی که مبتلا شد همه ی رسانه های خارجی شروع کردن به هوچی گری و همه جوره کشور مارو زیر سوال بردن که ایران ناتوانه،ایران سیستم پزشکیش،ضعیفه،ایران فلانه.همه جور حرف زدن. زمین بیش از حد گرده آقایون به اصطلاح رسانه اون چرا اون که دیپلم داشت 😁 طبق معمول یه گزارش دروغ .

آخرین خبرهای پنج‌شنبه آبان ۱۳۹۹ | DW | 22.10.2020قراره که از این سکینه سلطان هم لیدر بسازید ؟ قلبهای خون چکان یکی یکی وارد بیدادگاهها و زندانها میشوند و ما فقط نظاره گریم بسیار متاسفم مهربانو وسمقی شما رو بسیار دوستمیدارم شکست دمکراسی مکرون.

آخرین خبرهای پنج‌شنبه ا آبان ۱۳۹۹ | DW | 22.10.2020اینها جرزنی های اطرافیان و باند پیرامون دونالد ترامپ است! ایران و روسیه دخالتی در انتخابات شما ندارند اینها بهانه های پیش از شکست سخت است! اگر شکست خوردید نتیجه را بپذیرید و مهمل بافی نکنید!

آخرین خبرهای پنج‌شنبه اول آبان ۱۳۹۹ | DW | 22.10.2020نانسی پلوسی و هیلاری کلینتون بازیگران خوب برای روسیه و ایران . دو‌ خائن و احمق واقعی ... آمریکایی های یانکی و هفتیرکش گاوچرون وحشی و تروریست از همه بدتر که دست و پا بسته همه جوره تحت تاثیر و کنترل و سیطره‌ی صهیونیست های غاصب اشغالگر نامشروع صهیونیستی اسرائیل هستند و هیچ اختیاری از خود ندارند، چه دموکرات‌ها و یا جمهوری خواهان هردوشون یک سیاست مشترکی را دنبال می‌کنند! زدی تو خال نانسی آخوندا آنقدر احمقند که خودشونو انداختند جلو و مماکت رو به باد دادند

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 21 اکتبرنسبت به دو روز پیش بایدن نسبت به ترامپ موفق‌تر بود. هم پیش‌بینی آرای الکترال بیشتری داشت و هم سه دهم درصد محبوب‌تر شد.

ده تجمع کارگری؛ دور تازه اعتصابات در صنعت نفت ایران