آخرین وضعیت رنگبندی کرونایی شهرها/ هیچ شهرستان آبی در کشور وجود ندارد

18/04/1400 12:03:00 ب.ظ

به گزارش ایلنا و بنابر اعلام کانال خبری وزارت بهداشت، رنگ‌بندی شهرهای کشور که از شنبه ۱۹ تیر اعمال خواهد شد، در اپلیکیشن ماسک منتشر شد. از فردا ۱۴۳ شهرستان در وضعیت قرمز قرار خواهند داشت.

بنابراین علاوه بر شهرهای قرمز قبلی، از ۱۹ تیر شهرستانهای خوی (آذربایجان غربی)، اردبیل (استان اردبیل)، آران و بیدگل و خمینی‌شهر (اصفهان)، دره‌شهر (ایلام)، بروجن (چهارمحال و بختیاری)، قوچان (خراسان رضوی)، هندیجان (خوزستان)، گرمسار (سمنان)، ممسنی (فارس)، آق‌قلا، کردکوی، گالیکش و گرگان (گلستان)، بندر انزلی، رودبار و رودسر (گیلان)، دلفان و سلسله (لرستان)، بهشهر، جویبار، رامسر و فریدونکنار (مازندران)، دلیجان و محلات (مرکزی) در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند.

در مجموع از فردا ۱۹ تیرماه، ۱۴۳ شهرستان قرمز، ۱۸۶ شهرستان نارنجی و ۱۱۹ شهرستان نیز در وضعیت زرد قرار خواهند داشت. همچنین هیچ شهرستان آبی در کشور وجود ندارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

آخرین وضعیت شیوع و واکسیناسیون کرونا در ترکیهطی یک روز گذشته 4636 بیمار کرونایی در ترکیه بهبود یافته و 808 هزار و 351 دوز واکسن کووید-19 تزریق شد. - خبرگزاری آناتولی

وزیران دفاع ترکیه و آمریکا رایزنی پیرامون آخرین وضعیت نشست‌های مربوط به فعالیت ایمن فرودگاه کابل پرداختندوزیران دفاع ترکیه و آمریکا رایزنی پیرامون آخرین وضعیت نشست‌های مربوط به فعالیت ایمن فرودگاه کابل پرداختند

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 17 تیر 1400

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 16 تیر 1400رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: 120 شهرستان قرمز، 182 شهرستان نارنجی، 146 شهرستان زرد هستند. موج پنجم سراسری با سویه هندی کرونا در حالی شروع شده که هنوز موج چهارم با سویه انگلیسی در بعضی نقاط کشور به پایان نرسیده بود.

کرونا در ایران - عبور آمار روزانه مبتلایان از مرز ۲۳ هزار نفر، وضعیت «فوق بحرانی» بندرعباس و ارسال کمک به گرجستانکرونا در ایران - عبور آمار روزانه مبتلایان از مرز ۲۳ هزار نفر، وضعیت «فوق بحرانی» بندرعباس و ارسال کمک به گرجستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تأکید کرد که اگر آمار همینطور افزایش یابد، تا هفته آینده میزان مرگ و میر هم افزایش می‌یابد ۱۴۰۰سال برای کربلا گریه می کنیم اما یک آخوند مرگ هزاران انسان بی گناه را با خود خواهی وجهل فتوا داد. کدام گریه بیشتر دارد؟

آخرین وضعیت شیوع و واکسیناسیون کرونا در ترکیهطی یک روز گذشته 4636 بیمار کرونایی در ترکیه بهبود یافته و 808 هزار و 351 دوز واکسن کووید-19 تزریق شد. - خبرگزاری آناتولی