آخرین وضعیت چگونگی کارکرد ادارات و فعالیت اصناف در خوزستان

12/10/1399 09:18 ب.ظ

خوزستان از نظر شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار گرفت دستورالعمل محدودیت‌های جدید از شنبه در این استان اجرایی می‌شود

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان گفت: بر اساس شیوه‌ ابلاغی ستاد ملی کرونا از روز شنبه ۱۳ دی‌ماه محدودیت‌های کرونایی برای سراسر استان خوزستان و ادارات مطابق با وضعیت زرد اعمال می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: در سراسر استان خوزستان از روز شنبه دو سوم کارمندان ادارات باید در محل کار حاضر شوند، اما ادارات و نهادهایی که خدمات آن‌ها ضروری است باید به صورت صد در صد فعال باشند.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان بیان کرد: ساعت کار ادارات در شهرستان اهواز از ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ و در دیگر شهرستان‌ها از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است. وی گفت: مشاغل گروه یک، دو و سه در سراسر استان می‌توانند فعالیت داشته باشند و تردد همچنان از ساعت ۲۱ تا چهار صبح ممنوع است. علاوه بر این، تردد خودروهای پلاک بومی به خارج از اهواز و ورود پلاک‌های غیر بومی به اهواز نیز با محدودیت روبه‌رو است.

نجاتی بیان کرد: شرایط و وضعیت زرد امروز در استان خوزستانبه معنی پایان بیماری نیست بلکه با هر اهمال و غفلتی، استان به سرعت به وضعیت قرمز تبدیل می‌شود لذا از مردم می‌خواهیم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جدیت به خرج دهند. headtopics.com

وی با تاکید بر استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در دورهمی‌ها و تجمعات گفت: مراسم عروسی و ترحیم همچنان ممنوع است و سعی شود که افراد خودشان در مراسم‌ و مکان‌های شلوغ قرار نگیرند و دوری کنند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

رضا نجاتی اظهار کرد: در حال حاضر استان خوزستان در شرایط زرد کرونا قرار دارد و وضعیت اهواز که اوایل هفته گذشته وضعیت نارنجی داشت نیز به شرایط زرد تبدیل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: در سراسر استان خوزستان از روز شنبه دو سوم کارمندان ادارات باید در محل کار حاضر شوند، اما ادارات و نهادهایی که خدمات آن‌ها ضروری است باید به صورت صد در صد فعال باشند.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان بیان کرد: ساعت کار ادارات در شهرستان اهواز از ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ و در دیگر شهرستان‌ها از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است.

وی گفت: مشاغل گروه یک، دو و سه در سراسر استان می‌توانند فعالیت داشته باشند و تردد همچنان از ساعت ۲۱ تا چهار صبح ممنوع است. علاوه بر این، تردد خودروهای پلاک بومی به خارج از اهواز و ورود پلاک‌های غیر بومی به اهواز نیز با محدودیت روبه‌رو است.

نجاتی بیان کرد: شرایط و وضعیت زرد امروز در استان خوزستانبه معنی پایان بیماری نیست بلکه با هر اهمال و غفلتی، استان به سرعت به وضعیت قرمز تبدیل می‌شود لذا از مردم می‌خواهیم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جدیت به خرج دهند.

وی با تاکید بر استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در دورهمی‌ها و تجمعات گفت: مراسم عروسی و ترحیم همچنان ممنوع است و سعی شود که افراد خودشان در مراسم‌ و مکان‌های شلوغ قرار نگیرند و دوری کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در فصل زمستان قرار داریم و سرما می‌تواند روی این بیماری تاثیرگذار باشد، لازم است که مراقبت بیشتری داشته باشند و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

وی تاکید کرد: هشدار جدی ما به مردم این است که بیماری تمام نشده بلکه کاهش یافته است و در واقع ویروس همچنان در کمین است و هر جا که ما کوتاهی کنیم ما را غافلگیر می‌کند.