آخرین آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در کشورهای اوراسیا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افزایش شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کووید-19 در کشورهای جمهوری آذربایجان، ازبکستان، قزاقستان، گرجستان و مولدووا همچنان ادامه دارد.

پایگاه کووید-19 وابسته به کابینه دولت جمهوری آذربایجان اعلام کرد: با شناسایی 104 مورد جدید دیگر آمار کل مبتلایان به 926 تن رسید، 38 نفر بهبود یافته و 9 نفر نیز جان باخته‌اند.ویوریکا دمبراویانو، وزیر بهداشت، کار و امور اجتماعی مولدووا نیز از شناسایی 112 جدید مورد ابتلا به ویروس کرونا خبر داده و گفت 29 بر اثر این ویروس جان باخته‌اند.

وزارت دفاع اوکراین اعلام کرد با ابتلای 2 نفر دیگر آمار مبتلایان در ارتش به 7 نفر رسید. همچنین در این کشور 1892 نفر به کووید-19 مبتلا شده و 57 نفر نیز جان باخته‌اند.سرگئی سابیانین، شهردار مسکو پایتخت روسیه نیز به دنبال شیوع ویروس کرونا در این کشور گورستان‌ها را بست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 12911 نفر رسیدآمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 12911 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار قربانیان کرونا در نیویورک از تعداد کشته‌های حادثه 11 سپتامبر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار رسمی ابتلا به کرونا شش درصد آمار واقعی جهانی است | DW | 08.04.2020پژوهشگران دانشگاهی در آلمان می‌گویند تعداد واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در جهان می‌تواند بسیار فراتر از آمار رسمی باشد. بر پایه این پژوهش ده‌ها میلیون نفر می‌توانند بدون ثبت در آمار رسمی به بیماری کووید- ۱۹ مبتلا باشند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافیک/ آمار کرونا در ایران و جهان/ پنج‌شنبه 21 فروردین 1399آمار کرونا در ایران و جهان اطلاعیه شماره دو کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا درمورد فاصله اجتماعی هوشمند ۷ توصیه رئیس سازمان نظام پزشکی درباره فعالیت مطب‌های بخش خصوصی در روزهای کرونایی فوت یافتگان چه صیغه ای دیگه، مگه متوفیان چشه خبرگزاری محترم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جایگاه ایران در آمار جهانی کووید-19پس از عبور موارد ابتلا به ویروس کرونای جدید از مرز یک‌ونیم میلیون نفر در سطح جهان، آمار مربوط به میزان مرگ و میر ناشی از آن به نسبت تعداد مبتلایان و همچنین جمعیت کشورها نیز به موضوع مهم دیگر تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار مرگ در اثر کووید-۱۹ در فرانسه از ده هزار نفر گذشتشمار کسانی که در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در فرانسه درگذشته اند اکنون از ده هزار نفر فراتر رفته است. جروم سالومون مدیر بهداشت فرانسه گفت روند شیوع در فرانسه همچنان در 'مرحله صعودی' است، به طوری که ارقام روزانه مرگ، بستری شدن و موارد حاد همچنان رو به افزایش است. بی بی سی,بحق این اذان صبح,سفارت امریکا درایران بازبشود.کم کم فکر کنم دارید به این نتیجه می رسیدکه ای کاش به جای سفارت فرانسه,چهل سال سفارت امریکا درایران باز بود
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »