آخرین رویدادهای سه‌شنبه؛ شش دیدار لیگ دسته اول لغو شد | DW | 19.11.2019

28/08/1398 05:41:00 ب.ظ

لغو شش دیدار لیگ دسته اول فوتبال کمیته مسابقات سازمان لیگ دسته اول اعلام کرد که شش بازی از هفته چهاردهم این لیگ لغو و به زمان دیگری موکول شده است. IranProtests بنزین

افزایش قیمت بنزین در ایران اعتراض‌های گسترده‌ای در شهرهای مختلف به همراه داشته است. در این گزارش آخرین خبرهای مربوط به این اعتراض‌ها را پوشش می‌دهیم. مسابقات لغو شده به این ترتیب است: نود ارومیه - فجرسپاسی شیراز سازمان لیگ اول گفته است که به‌زودی تاریخ این دیدارها اعلام خواهد شد. لغو این دیدارها در رابطه مستقیم با نا‌آرامی‌ها و ادامه اعتراض‌ها در شهرهای مختلف ایران است.

گفته می‌شود که تجمع‌های بزرگ ورزشی می‌توانند از کنترل نیروهای امنیتی خارج شوند و به تنش‌ها بیافزاید.

[۱۷:۲۲] بیانیه ارتش"کینه‌ورزان و دشمنان زخم‌خورده" را در پشت اعتراض‌ها اخیر دانسته است. ارتش بر آمادگی خود برای دفاع از مرزهای کشور در این بیانیه تاکید کرده است. به گفته سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، سروان رضا صیادی یکی از اعضای یگان ویژه استان خوزستان در جریان اعتراض‌های روز دوشنبه ۲۷ آبان کشته شده است.

[۱۳:۲۲] در اعتراض‌های روزهای اخیر ایران ده‌ها نفر کشته شده‌اند. منابع رسمی دولت ایران از ارائه آمار دقیق در این باره خودداری می‌کنند، منابع غیررسمی از جان‌باختن دست‌کم ۲۰۰ نفر خبر می‌دهند. به گفته سخنگوی دبیرکل سازمان ملل، آزادی اعتراض و راهپیمایی حق مردم است اما این آزادی نباید به حقوق دیگران آسیب وارد کند. headtopics.com

[۱۳:۰۲]

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

اعتراض فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران به قطع اینترنت در ایران: اینکار به منزله محاصره شهروندان استاعتراض فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران به قطع_اینترنت در ایران: اینکار به منزله محاصره شهروندان است روز دوشنبه، سه روز بعد از قطع اینترنت در ایران وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی تائید کرد که این اقدام با تصمیم شورای عالی امنیت ملی ایران انجام شده است.

اعتراضات در ایران؛ حمله به دفتر نماینده رهبری در یزد و ادامه قطع اینترنتدوشنبه همزمان با چهارمین روز اعتراضات در ایران که ابتدا در واکنش به افزایش قابل توجه قیمت بنزین شروع شد، گفته می شود شبکه اینترنت در این کشور همچنان به طور گسترده دچار خاموشی است. وضعیت در شهرهای مختلف به درستی روشن نیست، هرچند گزارش ها حاکی از ادامه اعتراضات است.

درگیری پلیس با دانشجویان در آخرین دانشکده تحت کنترل معترضانرسانه‌های وابسته به دولت هنگ‌کنگ می‌گویند یک مامور پلیس در این درگیری‌ها زخمی شده است.

آخرین رویدادهای سه‌شنبه؛ 'نگرانی سازمان ملل از مرگ دهها معترض در ایران' | DW | 19.11.2019دفتر حقوق بشر سازمان ملل نگران استفاده از گلوله‌های جنگی علیه معترضان ایرانی است دفتر حقوق بشر سازمان ملل روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای درباره استفاده نیروهای امنیتی ایران از گلوله‌های جنگی برای مقابله با معترضان ابراز نگرانی کرد.

آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروزدر حالی قیمت سکه در بازار امروز کاهش حدود ۲۰ هزار تومانی را تجربه کرد که بازار ارز دوباره به ثبات نسبی رسیده و قیمت‌ها نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.

آخرین صحبت‌های سفیر آمریکا در آلمان در مورد تلاش برای ارائه کمک فنی و اینترنتی به مردم ایرانریچارد گرنل سفیر ایالات متحده در آلمان یک روز بعد از اظهارنظر درباره توانایی فنی عرضه اینترنت بدون سرعت برای مردم، روز یکشنبه ۲۶ آبان در پیامی دیگر در توئیتر به زبان فارسی نوشت، «امروز چندین و چند تما